SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja przy 71kg 1,68m 14lat

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8140

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Witam ponownie, od jutra mam zamiar ostro zacząć dietę ( nie jest to dla mnie problem ) ale jeden problem jest :/ śniadanie pierwsze jak i drugie.
Przeważnie wstaje 7;45 do szkoły na 8;00 ( mam do niej 100 m ) Także mało czasu na śniadanie. Szkoła jest jedną z najzdrowszych, jakieś tam ciastka zbożowe czekoladowe, paluszki, wafle wporzątku myślę. Wstawanie u mnie zawsze było problemem Postaram się jednak wstawać na to śniadanko :)

Moje BMI: 25,16 ( lekka nadwaga )

Śniadanie:
3 jaja herbata niesłodzona
Albo
Płatki owsiane "górskie" na mleku gotowane


Drugie śniadanie:
Banan + Woda
Albo
Wafle tam jakieś z wysoką zawartością białka i węgli + woda


Obiad:
Ryż z kurczakiem w przyprawach do gyrosa
Albo
Kasza gryczana + kurczak grillowany


Podwieczorek jeżeli wogóle go jem:
Chlebek z masłem orzechowym + Herbata niesłodzona
Albo
Banan + zimne mleko


Kolacja:
I tu jest problem, nigdy nie wiem co jeść :p
Podsuncie jakieś fajne pomysły :)

Jeszcze dodam że po każdym treningu pije geinerka jedna miarka z 300ml mleka i zastanawiam się czy nie mogłoby to zastąpić podwieczorku, treningi kończe o 17.
------------------------------------------------------------------------------------------------

Treningi:

Trenuje 3-4 razy w tygodniu

Poniedziałek: Plecy 3 ćwiczenia, Barki 2-3 ćwiczenia

Środa: Klatka 3 ćwiczenia, triceps 3-4 ćwiczenia

Piątek: Nogi 3-4 ćwiczenia, Biceps 3 ćwiczenia

Czasami ćwiczę też sobotę, dłuższe cardio pompki i jakieś FBW

Przed każdym treningiem robie 5 minut na rowerku, i po treningach także idę na ławkę leżąca i wyciskam swoje rekordy :D ( aktualny 40kg 6 powtórzen ^^ )

Pytanie brzmi czy odrzywiając się tak i ćwicząc jestem w stanie zredukować tkankę tłuszczową i przy okazji się fajnie zbudować, na czasie Mi nie zależy, byleby to przynosiło efekty. Jestem wytrwały :)










Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
W wieku 14 lat daruj sobie "ostrą dietę" jak i trening splitem. Jak chcesz trenować na siłowni, to pod opieką kogoś doświadczonego, pewnie nie posłuchasz, więc chociaż postaw na ogólnorozwojówkę.
Co do jedzenia to jedz produkty powszechnie uważane za zdrowe, eliminując słodycze, fast foody itd, w tak młodym wieku wystarczy.
Jak i ten dział będzie bardziej odpowiedni dla Ciebie -https://www.sfd.pl/Junior_SFD__pierwsze_kroki_na_siłowni_i_w_sporcie-f429.html


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2017-10-16 21:31:34

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
Nie musisz jeść śniadania, spokojnie mozesz w szkole sobie zjeść pierwszy posiłek, co nie zmienia faktu że 15 minut na wyszykowanie się to mało, nawet na podstawowe czynności jak ubranie czy skorzystanie z toalety.

w/w posiłki średnio wyglądają dobrze

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Tak, ale jak miałby wyglądać pierwszy posiłek w szkole ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Tak jak pisałem do dyspozycji mam jakieś wafle ciastka zbożowe czekoladowe paluszki... :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
w/w produkty szkolne zdrowe nie są, zdrowe mogą być jedynie z nazwy.
Mozesz nawet zjeść serek wiejski z warzywami i bułkę razową.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Czyli jeżeli chodzi o śniadanie w szkole to najlepiej wstać wcześniej i poprostu coś zjeść :D a reszta odżywiana wygląda okej ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17701 Napisanych postów 132148 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460637
banan + woda to nie posiłek, chleb z masłem orzechowym też słaby jest, gainer jest zbędny jak masz problemy z tkanką tłuszczową

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Czyli drugie śniadanie poprawić a geinera całkiem wyrzucić ? tylko co byłoby okej na to drugie śniadanko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Upsik, podwieczorek*
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 128 Wiek 4 lata Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 7839
Co powinienem tam wstawić + jaka kolacja byłaby odpowiednia :/
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Redukcja 4 miesiąc

Następny temat

Pomoc w doborze diety

WHEY premium