SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja po masówce.

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 597

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 58 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 536
Witam,
Skończyłem masówkę i chciałbym trochę zredukować tłuszcz z okolic brzucha. Do tej pory ćwiczyłem FBW 3-dniowy a ostatnio 4-dniowy upper/lower body.
Teraz chcę zacząć 3-dniowy split ( pon. klata i tric - śr. plecy i bic - pt nogi + barki)
Mam 180cm i 88kg, dieta jest. I teraz kilka pytań:
1. Bieganie po treningu siłowym - pierwszy tydzień 20 min w pon. i śr. (po treningu nóg raczej nie da rady biegać, prawda?), w drugim tygodniu chce zwiększyć do 30 minut.
2. Co w dni wolne? Jakieś interwały czy na razie nic nie robić?
3. BCAA po treningu siłowym (przed bieganiem) czy przed siłowym?
4. Jeśli będą aeroby w dni wolne to pić BCAA? I jak z dietą? Jeść normalny przedtreningowy przed aerobami a po potreningówke>
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 644 Wiek 31 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 3336
Przede wszystkim ujemny bilans kaloryczny. Biegać możesz po treningu, albo w dni nietreningowe. Zacznij od aerobów, a z czasem możesz przejść na interwały. BCAA możesz wypić połowę po siłowym (przed bieganiem), a drugie pół po bieganiu. Możesz pić BCAA po aerobach, możesz zjeść banan, nie jest to tak istotne. Przedtreningowy posiłek i potreningowy normalnie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

skoszarowany tryb zycia a trening i odzywki

Następny temat

Ocena planu treningowego

WHEY premium