SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Redukcja pośladków

Wysłana -
Dużo osiągnąłem dzięki siłowni (straciłem 12kg w 8 miesięcy) i satysfakcjonuje mnie mój wygląd. Za wyjątkiem tyłka. Na początku liceum mnie wywaliło z tyłu, ale zawsze sądziłem, że to kwestia tłuszczu. Jednak gdy schudłem na siłowni (z 90kg do 78kg, body fat: 12%) to tyłek nie tylko nie zmniejszył się, ale wprost przeciwnie: w wyniku utraty tłuszczu na bokach i plecach oraz w wyniku rozwoju mięśni pośladków jeszcze bardziej wizualnie się powiększył. Aktualnie wygląda tak jak na zdjęciu: (styczeń, 2018). Czy są jakieś ćwiczenia/metody aby go zmniejszyć?
Gdyż jest to bardzo uciążliwe, choć może wydawać się błache. Pomijając prześmiewcze komentarze w szatni, na basenie czy saunie, spojrzenia i szepty na ulicy, to nie mogę nawet znaleźć sobie normalnych spodni, każde wchodzenie po schodach to ryzyko ich rozdarcia. A niestety dla niektórych panów stałem się obiektem pożądania przez wygląd mojego tyłu...Proszę o jakieś porady.

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po sylwetce wydaje się, że tam ten poziom tłuszczu jest wyższy. Jak mierzyłeś ten poziom tłuszczu?
Wysłana -
Wstaw normalne zdjecie bo tutaj nic nie widać.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź