SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja od Października

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 8255

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Po 5 miesiącach bez cardio , treningów i dodatnim bilansie ( obżeraniu się śmieciami ) kalorycznym po raz 2 raz w życiu zalałem się tłuszczem Tym razem postanowiłem udokumentować moją przemianę , wrzucam kilka fotek mojego obecnego wyglądu , treningi zaczynam od jutra .

Staty :
Wzrost : 175 cm , Waga : 94 kg , Wiek : 20 lat , Pas : 97 cm Łapa : 40 cm , Klata : 127 cm . Uda : 65 cm .
Ćwiczę od : Marzec 2012r , przerwa od Maja 2013r do końca Września , waga przed
78 kg , nie zależy mi na konkretnej masie , wadze , chce być po prostu shredded więc prosze nie pisać rzeczy typu " Redukcja ? najpierw dorzuć trochę mięśnia " itp :D
Fotki będę wrzucał co tydzień w niedziele .














Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Jeszcze pare fot










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 115 Wiek 27 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 3181
jak poredukujesz bd fajnie. i dobre nogi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
do ilu redukujesz ?? okolice 80kg?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
78 - 80 kg
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 32 Napisanych postów 2034 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 19955
powinno to dobrze wygladac :) powiadomki on
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 1069 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 20742
Zredukujesz i będzie super, dobre kaptury i nogi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 49 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2330
czemu rzuciłeś trening na 5 michów żeby przytyć? kaptury fajne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 238 Wiek 26 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 2550
jestes nieproporcjonalny co do nie których partii ale ok ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Nie ćwiczyłem bo miałem ciężką sytuacje w szkole , potem nauka do matury , następnie nauka do egzaminu zawodowego , potem byłem na miesiąć w pracy , przez wakacje byłem na siłowni może z 5 razy ... A żałuje bo jak trzymałem diete i dbałem o siebie to wyglądałem naprawdę fajnie ( według mojej opini) Prawdą jest że nie docenisz czegoś dopóki tego nie stracisz . SizeeR o jaką nieproporcjonalność Ci chodzi ? Klatkę do rąk ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 12 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 169
Żadnych zmian po tygodniu , zeszło 1,5 kg wody chyba ale w obwodach nic to nie opłaca się wrzucać fot , zmieniam troche trening i w nast niedziele foty beda
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wakacyjna redukcja do oceny ! ;]

Następny temat

Mistrzostwa Mr. SFD i Miss SFD.

WHEY premium