SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja nie rozumiem czy dobrze brnę!

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7627

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Często jest tak, że ludzie nie jedzą warzyw i owoców bo myślą że jakiś multi-vita-kompleks wszystko załatwi. Owoce i warzywa to nie tylko witaminy, ale antyoksydanty itd. Drugą sprawą jest wchłanialność witamin otrzymanych laboratoryjnie, a z naturalnych źródeł.
Jeżeli smażysz na oleju kokosowym to wlicz to w dietę. Olej ryżowy to słaby wybór do smażenia ze względu na bardzo słabe proporcje o3 do o6.

Co do twojej suplementacji to vitamax complex jest zbędny, witaminy i mikroelementy powinieneś mieć z diety. Beta-Alanina też zbędna. Kreatyna na początku treningów siłowych też jest zbędna. Aminokwasy rozgałęzione tak samo. Rozumiem brać BCAA jeżeli ktoś ma tą muskulaturę mocno rozbudowaną, ale w twoim przypadku (domyślam się), że staż treningowy jest znikomy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3427
trenuje 2 lata ... przy wadze 73 kg brałem 150 kg na martwy więc raczej nie robię sobie żartów... Bywało że ktoś podchodził do mnie pytał jak się robi jakieś ćwiczenie i mylił mnie z trenerem co mnie bardzo śmieszyło ze względów na dobrze wykonywaną technikę ćwiczenia.

Tak jakoś by wyglądały moje 4 posiłki z 6, nie wiem czemu ale mam wrażenie że to strasznie dużo jedzenia...





Zmieniony przez - kAtmuzo w dniu 2018-04-25 15:04:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
mam identyczną przeszłość, w wieku 16 lat przez 3-4 miesiące jadłem 1700 kcal, do tej pory nie mogę wyjść z sylwetki skinny fat.. hormony siadły pewnie, robiłeś badania?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3427
Nie robiłem ale ja robiłem to będąc starszym jeśli to ma znaczenie, kurde muszę zrobić bo mam te objawy niestety. Chryste ja tu o dietę a wychodzą problemy ze zdrowiem ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 191 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 9868
zaburzeń można się nabawić niezależnie od wieku, ja obecnie mam 19 lat a testosteron przy dolnej granicy.. ale przecież nie będę kuł w tym wieku, ważne to zacząć się racjonalnie odżywiać, trenować ciężko ale tak samo dbać o regeneracje i obserwować ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Panowie bez jaj, każdy ma inne podejście ale przestańcie mówić ze w każdym posiłku musi być tona warzyw i owoców. Dieta ma być przede wszystkim praktyczna, nie powinna powodować problemów trawiennych, problemów z przejadaniem jedzenia ze względu na ilość warzyw itp. Jeśli będziesz się kierował zdrowym rozsądkiem, jadł odpowiednie ilości warzyw i owoców (co nie oznacza ze do każdego posiłku musisz wrzucać kilogram), odpowiednio dobierał tłuszcze żeby zgadzał się stosunek o3 do o6 i poszczególne stosunki nasyconych, wielonienasyconych i jednonie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 214 Napisanych postów 383 Wiek 25 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 238018
Michal2206
zaburzeń można się nabawić niezależnie od wieku, ja obecnie mam 19 lat a testosteron przy dolnej granicy.. ale przecież nie będę kuł w tym wieku, ważne to zacząć się racjonalnie odżywiać, trenować ciężko ale tak samo dbać o regeneracje i obserwować ;)

I naprawdę uważasz ze jedynym możliwym powodem niskiego poziomu testosteronu są Głodówki przeprowadzane 3 lata temu ? Organizm jest na tyle łaskawy ze jeśli wszystko by było w porządku ze zdrowiem to już dawno zdołalby się samoistnie wyregulować.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3427
Skoro tak to mam jeszcze jedno pytanie, po 1 dniu z nową dietą puszczam śmierdzące bony ale czuję się lepiej czy to normalne roztrojenie organizmu,musi się przyzwyczaić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6256 Napisanych postów 75961 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754448
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 17 Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 3427
dobra to pewnie przez nadmiar błonnika:) Dzięki!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

120 kg - kierowca z nadcisnieniem

Następny temat

Redukcja ponizej 1500kcal dziennie?

WHEY premium