SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja na IF

temat działu:

Odchudzanie i forma po męsku

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2771

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Rozumiem czyli bułki , dżem niskosłodzony i parówki odpadają

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
i jeszcze wynik.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Do wywalenia bo ? Martin u siebie na blogu pisze, ze mozna sobie pozwolic na "Brudne jedzenie". Nawet Padre o tym pisął na innym forum. Wiele osob tak robi i mimo to redukcja idzie bdb a forma jest naprawde dobra.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
No to co byś proponował WaCki żeby mi to ładnie ruszyło obciąć kalorie ? zmniejszyć wegle na koszt białka ? Nie wiem już co robić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Ja mam swoje zdanie na temat IF napewno inne niz chlopaki po dietetyce, do niedawna gdybys komus powiedzial ze bedziesz jadl w 4h 2400kcal to by Cie wysmiali i to samo ma sie do weglowodanow, tluszczów. Wiadomo, ze lepiej jesc te zdrowe , ale nikt nie udowodnil ze jedzac na IF cukry proste redukcja nie ma racji bytu, lub bedzie ona do niczego.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
Ja jestem otwarty na propozycje Tylko żeby waga szła . A węgle typu baton czy chleb nie są dla mnie świętokradztwem bo kasą nie sram żeby kupować dziennie 1 kg ryżu i pierś z kurczaka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 28 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 3276
akurat ryż wychodzi taniej niż jakbyś jadł batony i syci bardziej, także zastanów się dobrze :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 60 Wiek 29 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 902
To była tylko ironia wiem o tym i jem i ryż biały i brązowy makaron pełno ziarnisty nie jem tłustych mięs i nie jem samej pizzy . Problem w tym że mimo to iż makro i kaloryczność mi się zgadza to nie idzie w dól jedyne co to mi pas spadł do 81 centymetrów z 82 . tyle w tydzień a drugi tydzień nic a nic . Nie jest tak że wpierdzielam jak wlezie i nie trzymam się założeń postu . Po prostu nie spada nic co jest frustrujące i chciałem porady czy obcinać kaloryczność czy np tylko węgle .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 18 Napisanych postów 3976 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30901
Nic nie obcinac, odchudzanie to nie spring to dlugi etap w zyciu ktory powinien odbywac sie powoli i stopniowo.

Nie mam dziennika, bo jestem leniwy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 137 Napisanych postów 1017 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 41556
Wacki Berkhan nie widzi nic złego w "okazyjnej" konsumpcji sernika. Zdecydowanie również nie jest ekspertem, który uważa, że biały ryż (w odróżnieniu do brązowego) lub ziemniaki są tuczące. Nie robiłbym jednak z niego propagatora "śmieciowego jedzenia".

Częsta konsumpcja "śmieciowego jedzenia" dla niektórych osób może nie stanowić większego problemu, ale przy wysokim obwodzie w pasie i niskiej wrażliwości insulinowej jest to słaby pomysł.

Nie każdy ćwiczy w taki sposób jak Berkhan (niżej). To, że on przy przy swoich treningach może pozwolić sobie na pewne ilości "śmieciowego jedzenia" nie oznacza, że osoby zaczynające swoją przygodę z ciężarami (mam wrażenie, że sporo takich osób odwiedza ten dział) powinny brać z niego przykład, a tym bardziej wychodzić z założenia, że liczą się tylko kalorie, proporcje makroskładników i nic więcej:





Zmieniony przez - LukaszK w dniu 2013-07-12 19:21:11
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Test ADMF - 30 dni

Następny temat

Pot na cardio

WHEY premium