SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Redukcja - makroskładniki w diecie

Wysłana -
Witam,
Redukuje już ponad miesiąc, 2600-2900kcal dziennie 30% bialka 40% wegli 30% tluszczy srednio, moje pytanie brzmi, w dalszej redukcji obniżyć węglowodany a zastąpić je białkiem i tłuszczami czy lepiej obniżyć kalorykę a procent składników zostawić?
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Raczej kwestia indywidualna. Jeżeli lubisz węgle to nie tnij z nich na początku, tak samo w przypadku fatu. Zachowaj sobie te makroskładniki, które lubisz najbardziej najwyżej. Dzięki temu dieta będzie łatwiejsza w utrzymaniu. Z białka nie ucinaj
Wysłana -
Czyli zostawić jeszcze wszystko tak jak mam? Czy powoli obniżać do pewnego poziomu?
Wysłana -
Napisz coś o osbie więcej, wiek waga wzrost % bf, ile już zrzuciłeś zadowolony jesteś z efektów czy nie
Wysłana -
Okej zaraz wstawię cała ankietę :)
Wysłana -
Waga : 87
Wzrost : 173,5cm
Obwód klatki : 104
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 88
Obwód uda : 63
Obwód łydki : 44
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 22%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu siłownia - FBW, raz w tygodniu streetworkout, w nietreningowe- staram się robić brzuch choć przeważnie odpoczywam, czasami pobiegam, czasami nie, ale teraz w wakacje wezmę się ostro do roboty.
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać, choć nie ciągnie mnie do nich teraz mocno.
Cel : redukcja rozłożona w czasie do października
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA i białko (był izolat teraz zamówiłem matrix wpi wpc)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : wcześniej brak, od 40 dni przestrzegam ilość węgli i białka, zbilansowana
Wysłana -
białka już masz sporo nie ma co dawać wiecej, ja bym po trochu z węgli i tłuszczy uciął
Wysłana -
Chyba lepiej zacząć ścinać z węgli, bo tłuszczy i tak mało w porównaniu z węglami nie? Błonnik też liczyć do węgli czy darować sobie?
Wysłana -
A redukcja idzie? Jeśli tak, to nie ma potrzeby ciąć. Wszystko liczymy, błonnik też, nie komplikujemy sobie życia.
Wysłana -
Oczywiście, że należy wliczać błonnik.
Wrzuć swoją rozpiskę żywieniową
Wysłana -
Przykładowe dni, czasami się różnią delikatnie.

Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź