SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja -kilka pytan

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1816

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 241
Witam.jestem na redukcji od kwietnia .obecnie waga wynosi 52.5.od kwietnia zrzuciłam tylko 1.5 kg i teraz moje pytanie czy to jest ok.dosyc długo waga stała w miejscu A centymetry spadały z brzucha w pierwszym miesiącu 6cm mi ubyło.niestety problemem są biodra tam jest sporo tłuszczu i prawie nic nie ubywa.moja aktywność to domowe ćwiczenia z hantlamj i sztanga 3xtygodniu po 30-40minut oraz 2 razu w tygodniu 40minutowa jazda rowerem oraz raz ponad 2 godzinna.
Moje drugie pytanie wyjeżdżam na tygodniowy wypoczynek i niestety nie będę mieć możliwości gotowania czym zastąpić mięsko w diecie.czy nabiał i białko wpc starczy
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ideą nie jest wstawianie byle jakich tłuszczy, źródła lipidów muszą ze sobą współgrać - musi zostać zachowany odpowiedni stosunek. W diecie powinny się znaleźć zarówno tłuszcze jednonienasycone, wielonienasycone jak i nasycone. Masz głębokie niedobory żywieniowe.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Wstaw diete wg schematu :
http://m.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Tygodniowy urlop powinien być wykorzystany na regenerację
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17700 Napisanych postów 132147 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460634
od kwietnia to trochę mało, 2-3 kg to w pierwsze dwa tygodnie powinny zejsć. Woda glikogen itp, ale jesli to jest 1.5 tłuszczu a nie masy ciała to ok.


Zmieniony przez - anubis84 w dniu 2018-06-28 22:17:59
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Waga nie jest obiektywna, więc tutaj bardziej obwody będą przedstawiały progres. Ale wrzuć ankietę i zrzut jak jadasz https://www.sfd.pl/ZRZUT_DIETY_JAK_ZROBIĆ_ANKIETA_i_REGULAMIN_DZIAŁU.-t922822.html
Możesz wrzucić rybe z puchy od czasu do czasu, nabiał, WPC/WPI, czy np. rybę wędzoną w Biedronce można na zimno zjeść, w takim wypadku nawet parówki dobrej jakości będą ok. Kilkudniowy wyjazd nie zawali formy, o ile nie będziesz szaleć ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Spożywaj zatem to co jest dostępne na miejscu, tylko z umiarem, nie wiem gdzie wyjeżdżasz, ale tego celem jest przede wszystkim spróbowanie lokalnego jedzenia, a nie odżywki białkowej - owszem, można ją wykorzystać jako uzupełnienie w ciągu dnia jeśli potrawy będą ubogie białkowo, ale taki tydzień powinien stanowić odpoczynek, nie tylko fizyczny, ale i psychiczny, to wszystko ma korzystny wpływ na nasz ustrój, wydzielanie i aktywność hormonów.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Przerwa od treningów to rownież Twohe zapotrzebowanie na białko będzie niższe . Nie widzę potrzeby zabierania odzywki białkowej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 241
Coś mi nie wychodzi wstawianie posiłków ciężko na telefonie ogarnąć. moze tak napisze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Normalnie robisz zrzut i wrzucasz do tematu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 241
Śniadanie płatki owsiane 50g .banan.serek wiejski 250g. W pracy 40g ryżu basmanti 150g piersi plus 2 pomidory i obiad tak samo plus dodatkowo 30g slonecznika. Po treningu czyli wychodzi ze na kolację 100g makreli wędzonej bądź 3 jajka.mam cukrzycę typ 2 i mam rano po śniadaniu problemy z utrzymaniem cukru w granicach normy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9048 Napisanych postów 82714 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699558
Nic nam to nie mówi . Napewno brakuje tłuszczy . Słonecznik to kiepskie zródło


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2018-06-29 19:53:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 241
A co prócz słonecznika polecasz?skoro za mało tłuszczy czy oliwa z oliwek byłaby dobra
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak zredukować uda

Następny temat

Restrycje i zasady ( Bialko )

WHEY premium