SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja- jakość Diety

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 16300

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Jestem w 6 tygodniu redukcji, odciąłem wcześniej o 100kcl gdy jestem juz na 2600 i po 2 tygodniach nie spada nic z brzucha postanowiłem wejść teraz na 2450 kcl gdy już nie będzie spadać nic z brzucha pewnie po 2 tygodniach wydłużę areoby z 40min na 1h po treningu oraz interwały z 15min do 20, czyli po prostu zwiększę wysiłek i gdy nie będzie już nic spadać zmniejszę kcl o 150 czyli wejdę na 2300kcl jeżeli nic nie będzie spadać po większym czasie, zmniejszę o 200kcl i będę na 2100 (ale to już pewnie będzie koniec redukcji, ponieważ zaplanowaną mam na okres 12 tygodni.) Gdy dojdzie do końca i byłbym na 2100kcl i będzie trzeba wejść na bilans zerowy a zarazem nie zalać się z powrotem, czyli będę dodawał kcl o 100 co tydzień aż wejdę na 3000kcl (mój zerowy) oraz zmniejszę areoby na 30min a interwały na 10, będąc na zerowym bilansie przez miesiąc znów planuję redukcję (chyba że będę zadowolony z obecnej redukcji to wtedy będę masował.) Resztę napisze w 2 wiadomości (limit znaków.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Pytanie, co jeśli na bilansie zerowym będę przybierał w pasie cm? czy to oznacza ze mój bilans zerowy się zmniejszył? wiadomo są różne obliczenia, ale najlepiej kontrolować to na swoim organizmie, czyli jak np będę łapał przy 3000kcl w pasie cm to czy zmniejszyć to na np 2800 i jak nie będę przybierał już to zostawić jako bilans obecny zerowy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9050 Napisanych postów 82723 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699684
Nie ma tak idealnie ze będzie spadało tylko z brzucha , co więcej z brzucha będzie spadalo w ostatniej kolejności
Nie kombinuj tyle bo to tylko cyferki , mocno trenuj a efekty przyjdą z czasem


Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-11-13 13:08:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Pytanie, co jeśli na bilansie zerowym będę przybierał w pasie cm? czy to oznacza ze mój bilans zerowy się zmniejszył? wiadomo są różne obliczenia, ale najlepiej kontrolować to na swoim organizmie, czyli jak np będę łapał przy 3000kcl w pasie cm to czy zmniejszyć to na np 2800 i jak nie będę przybierał już to zostawić jako
bilans obecny zerowy?

Obecnie w pasie zgubiłem 4cm waga pokazuję na 65/66kg wzrost 165kg ( waga wiem mała ale ja wyglądam na ubitego, przy masie się zwiększy.) Dodaje moją obecną dietę rozpoczętą dziś.

Proszę o wypowiedzenie się w kwestii tego czy dobrym pomysłem jest gdy po redukcji dodawanie co tydzień po 100kcl na wejście na bilans zerowy, oraz z tym czy powinienem na zerowym bilansie przybierać w pasie. Dieta moja niżej.





Zmieniony przez - Arreeoo w dniu 2017-11-13 13:13:39
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
flex1976
Nie ma tak idealnie ze będzie spadało tylko z brzucha , co więcej z brzucha będzie spadalo w ostatniej kolejności
Nie kombinuj tyle bo to tylko cyferki , mocno trenuj a efekty przyjdą z czasem



Zmieniony przez - flex1976 w dniu 2017-11-13 13:08:39


Na bilansie zerowym będę przybierał na tłuszczyku? czy może gdy to nastąpi patrząc na swój organizm bez korzystania z obliczeń zmniejszyć np o 200kcl gdy wtedy nie będę przybierał już w pasie to tak zostawić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Wydaje mi sie, ze:

A) wystartowales z mocno zawyzonego bilansu kalorycznego co sugerowal anubis84 i blue_hope

B) powinienes skupic sie na oberwacji wymiarow

C) wrzuc fote, jestes niski, moze relatywnie blednie interpretujesz swoje walory itepe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
Dodam również iż stosuję suplementację - kreatyne oraz Witaminy i Minerały (vitamax complex plus, z sfd) i Bcca 20g w butelce wody, na siłowni. Robie sobie też w Niedziele zdrowszy posiłek oszukany typu pizza z mąki pelnoziarnistej/ nalesnik i w tym warzywa i kurczak wszystko wyliczone w kcl, w tą niedzielę planuje jakąś zdrowszą wersję słodkości.)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
abdulkanarek
Wydaje mi sie, ze:

A) wystartowales z mocno zawyzonego bilansu kalorycznego co sugerowal anubis84 i blue_hope

B) powinienes skupic sie na oberwacji wymiarow

C) wrzuc fote, jestes niski, moze relatywnie blednie interpretujesz swoje walory itepe


Zaraz wrzucę zdjęcia sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 134 Napisanych postów 702 Wiek 42 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 10354
Spoko, jestes tez dosc dziki. Lekko ponad miesiac a Ty szalejesz ze zmianami: cieciem kcal, aktywnoscia taka a taka...to tak nie dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 115 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 9024
abdulkanarek
Spoko, jestes tez dosc dziki. Lekko ponad miesiac a Ty szalejesz ze zmianami: cieciem kcal, aktywnoscia taka a taka...to tak nie dziala.


To jest moja pierwsza poważna redukcja, z moich informacji należy ciąć kcl gdy już nie spadają obwody, aktywność tylko zwiększona/ zdjęcia w przeciągu 30min będą dodane, tylko nie wiem czy zrobić zdjęcia bardziej w świetle (wtedy lepiej wygląda moja sylwetka.)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak upiec buraki?

Następny temat

Zgubienie parę CM dla Kobiety 40lat

WHEY premium