SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i rzeźba.. wzrost siły

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam serdecznie,

Od kilku miesięcy przeglądam forum, czytam różne tematy, wskazówki, itp. Jednak nie do końca umiem odnieść te rady do siebie. Dlatego bardzo proszę o pomoc.. Zależy mi na wyrzeźbieniu ciała, ewentualnie spaleniu tłuszczyku i bardzo mocno na większej sile. A to dlatego, że trenuję kung fu.. Doszłam do takiego etapu, w którym po prostu muszę być silniejsza.

Ankieta:
Wiek : 24
Waga : 55 kg
Wzrost : 158 cm
Obwód w biuście : 89 cm
Obwód pod biustem : 69 cm
Obwód talii w najwęższym miejscu : 64 cm
Obwód na wysokości pępka : 66 cm
Obwód bioder : 89 cm
Obwód uda : 53 cm
Obwód łydki : 36 cm
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, brzuszek, boczki
W którym miejscu najszybciej chudniesz : biodra
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często)
Jak pisałam wyżej, trenuję kung fu. Treningi są 3 razy w tygodniu po 1,5 h. Trening składa się z rozgrzewki, później ćwiczeń siłowych (pompki, brzuszki, przysiady, i inne). Później trening technik i uderzeń na tarcze/worki, na końcu trening form. Tętno na treningu waha się od 150 do nawet 180.
Dodatkowo w domku robię pompki (program ze 100pompek.pl) w tym momencie robię ok 60-70 pompek w 4 -5 seriach i brzuszki, ok 100-120 dziennie. Planuję zacząć biegać rano, tylko na razie nie mam wystarczająco dużo motywacji do wstania z łóżka.

Co lubisz jeść na śniadanie: mleko, jajka, ryba, pomidory
Co lubisz jeść na obiad : kurczak/ryba, kasza gryczana, ryż brązowy, warzywa,
Co jako przekąskę : tuńczyk, warzywa, owoce,
Co jako deser : owoce, sorbety owocowe, koktajle mlecze
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : dobry
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, bieganie
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : obecnie zaczęłam stosować l-karnitynę
Stosowane wcześniej diety : nie stosowałam

Bardzo zależy mi na zmniejszeniu ilości tłuszczu, czyli wyrzeźbieniu ciała. Jednocześnie chciałabym zwiększyć siłę. Na siłownię mogę chodzić maksymalnie 1 raz w tygodniu.

Dietę oraz zdjęcia wrzucę dzisiaj wieczorem, albo jutro.

Bardzo proszę o pomoc.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
jasne, że ma sens

w warunkach domowych... cóż, pompki, podciąganie na drążku, cudów nie wymyślisz
ewentualnie trening z piłką z postu Izy.

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
Dietę oraz zdjęcia wrzucę dzisiaj wieczorem, albo jutro
czekamy

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Oto moja przykładowa dieta. Moje zapotrzebowanie kaloryczne to ok 2500 kcal
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
że ile? jesteś mniejsza i lżejsza ode mnie, a ja mam 2200
za dużo węgli, za mało białka jak na moje oko.

Standardowo powinnaś zacząć od 1800-2000 kcal, 150 białko/150 ww/ reszta tłuszcze

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Liczyłam to według wzoru, który znalazłam gdzieś na forum. Mogłam się pomylić ;) Czyli 2000..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sylwetka raz.. ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


Sylwetka dwa..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816


I sylwetka 3. Przepraszam, ale nic lepszego nie znalazłam u siebie. A nie bardzo mam jak zrobić nowe zdjęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Grunt to mieć dystans do siebie fajną masz sylwetkę, troszkę pracy i będzie super tylko słuchaj się dziewczyn powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 256 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 527
dla mnie masz super figure:)

Gdybym chudła jedząc - miałabym anoreksję

dziennik:http://www.sfd.pl/Przemiana_w_99_dni_i_nawyki_na_całe_życie-t715436.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Tylko jak pisałam mi zależy przede wszystkim na wzroście siły. Ewentualna rzeźba - produkt uboczny, dodatkowy. Dlatego zastanawiam się, jak zmodyfikować trening, co jeść, żeby to osiągnąć..
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

hagalu / redukcja, sylwetka

Następny temat

Fume90- redukcja i naprawa metabolizmu

WHEY premium