SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja i kondycja z Crossfit.

temat działu:

Strength & Endurance

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 7382

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Dziennik będzie typowo redukcyjny, mianowicie dlatego, że nie mogę kupić żadnych spodni a garnitury porwałem już ze 3
A tak naprawdę to pora się zabrać za Siebie, bo już mam problem podbiec do autobusu.Wszyscy się śmieją, że ten z brzuszkiem, ten okrągły, bla bla bla
Trochę o mnie.
25 lat, kiedyś trochę trenowałem sw, na siłowni, bieganie i siatkówkę. Obecnie od jakichś 3 lat nie robię nic, a więc na efekty nie trzeba było długo czekać. 80->90 kg i to niestety nie do końca dobrej jakości.
Wyniki siłowe marne, 2 podciągnięcia nachwytem, 15 pompek, mam problem z zawiązaniem butów. Niegdyś rekord 10 nachwytem siłowo, 50 pompek i prawie szpagat.
Wymiary na oko biceps 36, pas 100, udo 62, łydka 40, klata 100.
Trening będzie crossfitowy, bo niestety monotonia treningu mnie dobija i nie mogę wytrzymać nawet tygodnia (tak wiem, słaba wola, bierz się do roboty).
Dieta 75/25 -> 75% dobrze, 25% lipa.
Sprzęt: drążek do sufitu, 2 hantle, sztanga 12.5kg, skakanka, uchwyty do pompek, 40 kg obciążenia.
Mam witaminy olimpu, creatyne xplode,i gold optimum 100% whey (niestety obrzydliwy smak ciastko z kremem - nie polecam) +spalacz tse. Na razie zacznę od białka i małych porcji kreatyny i witamin. Spalacz niech sobie leży. (kreatynę bym zostawił, ale lubię piwo. Jak zacznę brać kreatynę, to szkoda będzie się opier... i nie ruszę piwa )
Tak więc na dzień dobry.
1 WOD
15 burpees 1 przysiad
14 burpees 2 przysiady
...
1 burpee 15 przysiadów.
Nie wiem ile to będę robił, być może godzinę. Ma się ze mnie lać i mam być zadowolony. O! Start.
Edit: aa trening będzie taki 3x WOD i może jakiś 1 x w tyg basen, badminton etc. Za lekkie przygotowanie posłużyły mi kilkanaście godzin intensywnej siatkówki plażowej i parę sesji badmintona. Wcześniej był tydzień armstronga z pompkami.




Zmieniony przez - TadzioLove w dniu 2012-09-03 12:32:35

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Pierwszy WOD skończony. Nogi jak wata i to taka podpalona. Czas 36~ minut zapomniałem stopera włączyć. Przez najbliższy tydzień nie dotykam się do burpees choćby mi płacili. Przerwy robiłem spore, no ale ostatecznie 120 burpees ( chociaż na początek to takie lajtowe burpees bez pompek ) i 120 przysiadów zaliczone.
Dieta dzisiejsza coś na zasadzie: śniadanie 3 jajka z 2 łyżeczkami kakao +jogurt naturalny i winogrona,kawa z mlekiem, obiad łosoś smażony i pieczone ziemniaki, odżywka białkowa, pomidory z cebula i jogurtem naturalnym, witaminy olimpu, 10 gr kreatyny , woda z miodem i cytryną po treningu, kilka migdałów, może serek wiejski jak zmieszczę.


Zmieniony przez - TadzioLove w dniu 2012-09-03 13:50:50

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Do diety wczoraj trzeba było dorzucić parę nuggetsów i ciasto czekoladowo-gruszkowe.
Dzisiaj raczej cały dzień rybny, śledzie, łosoś wędzony, smażony. Zakwasy o dziwo do wytrzymania, widocznie nogi trochę na siatkówce dostały wcześniej i dlatego żyję

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 101 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 2765
Walczyć k...!

Będę zaglądał-poziom z którego startujesz mnie zachecił
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 137 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5104
Hej, na poczatek powodzenia- start mialem podobny kilka tygodni temu. Wpadnij do mojego dziennika znajdziesz tam odpowiedzi, ktore nurtowaly i mnie na samym poczatku. Poza tym wywal te smazone ryby i zacznij gotowac na parze ;) Wywal cukier- wrzuc slodzik i tyle zero alko ;)
Nie zamecz sie przy tym ale oczysc organizm ze swinstwa.
Ile masz wzrostu przy takiej wadze?
Co to znaczy ze TRZEBA BYLO DORZUCIC pare nuggetsow?:) Umysl nie wytrzymal czy organizm sie domagal? ;)
Bede wpadal zobaczyc jak Ci idzie.

Zmieniony przez - 0sama w dniu 2012-09-04 10:23:53

Zmieniony przez - 0sama w dniu 2012-09-04 10:24:40
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
@Masutatsu Aż tak tragicznie? Chociaż udek nie mam jak u kurcaka
@0sama182 cm. Dzięki. Odpowiedzi to ja znam Dieta niestety będzie jaka jest, ograniczę słodycze (do raz w tygodniu). Jak będę miał czas coś upiec lub ugotować to zrobię to na pewno, ale jak mam 10 minut na zrobienie obiadu dla 4 osób to pewnie będę smażył:) Na razie myślę czy nie iść popływać i jaki jutro 2 WOD zrobić. Na pewno coś co nie angażuje nóg za bardzo.


Zmieniony przez - TadzioLove w dniu 2012-09-04 10:57:09

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Szybkie śniadanie, biała kiełbasa chleb i ogórek :D Na razie jeszcze bez pomysłu na trening, ale pewnie mieszanka jakichś pompek i podciągania. Nogi mnie tak na......ją że po schodach muszę schodzić tyłem.

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1364 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 28612
~36min i jeszcze burpeesy bez pompek

no stary bierz sie za siebie a nie piwsko chlejesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Ale z wyskokami mocnymi. 120 wyskoków = good
Obecnie nogi to już mnie tak bolą, że po schodach muszę schodzić tyłem. A zaraz muszę wymyślić jakiś trening i go zrobić.
Dzisiejsza dieta:
1. Biała kiełbasa+chleb biały+mizeria.
2. Białko +jabłko
3. Kanapka z grahamek z jajecznicą i wędzonym łososiem.
4. Wołowina i ziemniaki

Zmieniony przez - TadzioLove w dniu 2012-09-05 15:19:18

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 4025 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49869
Będzie lepiej

Nie chcę też nic mówić, ale pokochasz burpee jak Ci przyjdzie inverty/thrustersy trzaskać

I'm not beautiful like you. I'm beautiful like me.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 17 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 659
Thrustery lubię, invertów nie znam Wczoraj było trochę pompek i opuszczania w podciąganiu. Dzisiejsza dieta na wypasie, zaspałem o godzinę, więc zdążyłem zjeść w biegu parówkę i dopiero po 16 ryż z wołowiną, zaraz wcisnę kilka kanapek, wypiję białko. Jutro badminton, a w sobotę jazda z CF (mam nadzieję, bo coś mnie biodro zaczęło boleć a jak zacznie to nie mogę chodzić :<)

Zmieniony przez - TadzioLove w dniu 2012-09-06 20:42:02

Cel redukcja z 90 do 80 kg, a potem dobra masa.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Się bawie sięę (dziennik)

Następny temat

Podział WOD ?

WHEY premium