SFD.pl Odżywki i suplementy

Dodaj odpowiedź

Redukcja dla zolnierza - co polecacie ?

Wysłana -
czolem. mam problem jestem w wojsku i troche zaczynam lapac masy w negatywnym sensie na tym co tutaj serwuja. Problem jest tym wiekszy ze nie mozna korzystac z kuchni i te bajery. vWiec nie moge sam przygotowywac sobie posilkow. A jedzenie ktore tu daja no coż powiedzmy ze odbiega od standardow dietetyki poruszanej na forum. zastanawiam sie wiec nad zakupieniem takiego zestawu
fat burner trec + l-karnityna + cla + HMB
jesli ktos uwaza ze siuple to tylko dodatek i potrzeba oprocz diety aneoroby to odpowiem mu w ten sposob
codziennie rano biegam 5000 metrow
poniedzialek, sroda , piatek chodze na silownie
wtorek i czwatek - basenik
Jak widzicie jest troche intensywnie wiec wspomagam sie kreatynka.
Ale mimo wszystko moj brzuszek rosnie.
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Spalcze nic nie pomoga musisz zwiekszyc doze ruchu ew. weliminowac czesc ww i tluszczy nasyconych (ogolnie kcal )
Wysłana -
powaznym problemem jest 'dieta'..
bez niej ani roosz...

jezeli jestes uparty.. koop kofeine.. nie spodziewaj sie jednak zadnych rewelacji...
Wysłana -
ale jak wspomnialem dieta jest problemem bo nie mozna nic robic a jesc cos przeciez trzeba. Zwiekszyc liczbe aneorobow to da sie zrobic... ale czy sie nie zajezdze.
kofeina tu tez jest problem bo nie lubie kawy w zadnej odmiane moze jest jakas kofeina w pigolce albo cos w tym stylu??
Wysłana -
wlasnie v3gas mowi o kofeinie w tabsach (po 200mg ),zwieksz ilosc treningow
Wysłana -
proponuje front wschodni

a powaznie to dowalic termogenik
waga zleci i kondycyjnie bedzie lepiej, co wazne w wojsku ponoc
Wysłana -
kibol , powiem szczerze , rozwaliles mnie .......
ja tez wcinam parowki , jadam golonki , zurek itp
bulmastif jest glownym swiadkiem !!!!!
wlasciwie to nie trzymam zadnej diety .....
taka jest prawda , a i nie mam 20 lat jak pewnie ty , tylko 33 ( inna przemiana materii )
a brzuch mi nie rosnie
gdybym robil tyle treningow co ty , tyle aerobow chyba zostal bym mistrzem zezby......
ale tak na serio ...
wiem jakie gowno daja w woju , i te polaczenia
dla mnie najwazniesze w diecie to duuuuzo przypraw ( chyba mozesz miec pieprz i imbir przy sobie ?) i nie laczyc dań glownych z zupami i deserami !!
poza tym podstawa to nie pic przy posilku - nie popijac !!!!
soki trawienne maja dzialac same - tak jak natura kaze !! - po co je rozcienczac ??????
ja nigdy nie pije w czasie posilku !!

tak poza tym .....
kup sobie jakis jeden suplement
termogenik
taki co likwiduje laknienie !!!!
reszte olej !!
z tego co ja mam to
dyma burn xtreme - dymatize nutrition
meta burn xtp - mrm

i pozdrawiam
Wysłana -
najrozsądniej będzie coś w stylu thermo fat burnera treca + antykatabolik typu bcaa + białko bo ta "dieta" w wojsku to hmm... trudno to nazwać czymkolwiek bo przeważnie kucharz kradnie i żeby nasycić towarzystwo ładuje się sporo węgli i tłuszczy i to w bynajmniej nie zdrowych...
co do tych 5000m dziennie to od kiedy jesteś w wojsku?? przeważnie zawsze tak jest na początku a później nikt nie przywiązuje do ćwiczeń wagi...
ehh... wojsko... fajne czasy... a już tak odległe...
Wysłana -
moim zdaniem treningow to juz wystarczy ( chyba ze na olimpiade trenujesz ) tez ide do wojska do szkolki i zamierzam sie tam odrzywiac dobrze za plotem rodzinka wiec jak by co to obiadek domowy sobie zjem

proponuje l-karnityne do tej ilosci wysilku bedzie idealna

to co powiedzial poprzednik , nie lacze deserkow z obiadem

i jak dostaniesz np. schaboszczaka z ziemniakami zalane sosem to zrezygnuj z ziemniakow
jesli bedziesz tak rezygnowala z wegli to moze ich zabraknac wiec moze jakis energ-drink przed wyslilkiem ( sa takie co po 10 mionutach juz dzialaja)

NIE JESTEM SPECJALISTA ALE JA BYM TAK ZROBIL
Wysłana -
heh bim ten Dyma-burn extreme to dobry produkt... moja osobista matematyczna wychwala pod niebiosy a dopiero zaczęła... no a przyjęła już w życiu cały wagon thermogeników wszelakich...
Wysłana -
Tylko WILU drogi widzisz - mam nadzieje - ze to nie jest z efydryną !
calkiem nowy rewolucyjny sklad !!
Strona 1 z 3
Dodaj odpowiedź