SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja dla zolnierza - co polecacie ?

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2652

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
czolem. mam problem jestem w wojsku i troche zaczynam lapac masy w negatywnym sensie na tym co tutaj serwuja. Problem jest tym wiekszy ze nie mozna korzystac z kuchni i te bajery. vWiec nie moge sam przygotowywac sobie posilkow. A jedzenie ktore tu daja no coż powiedzmy ze odbiega od standardow dietetyki poruszanej na forum. zastanawiam sie wiec nad zakupieniem takiego zestawu
fat burner trec + l-karnityna + cla + HMB
jesli ktos uwaza ze siuple to tylko dodatek i potrzeba oprocz diety aneoroby to odpowiem mu w ten sposob
codziennie rano biegam 5000 metrow
poniedzialek, sroda , piatek chodze na silownie
wtorek i czwatek - basenik
Jak widzicie jest troche intensywnie wiec wspomagam sie kreatynka.
Ale mimo wszystko moj brzuszek rosnie.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
Spalcze nic nie pomoga musisz zwiekszyc doze ruchu ew. weliminowac czesc ww i tluszczy nasyconych (ogolnie kcal )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
v3gas ZASŁUŻONY
Znawca
Szacuny 48 Napisanych postów 6008 Wiek 14 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 38264
powaznym problemem jest 'dieta'..
bez niej ani roosz...

jezeli jestes uparty.. koop kofeine.. nie spodziewaj sie jednak zadnych rewelacji...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 319 Wiek 43 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 4115
ale jak wspomnialem dieta jest problemem bo nie mozna nic robic a jesc cos przeciez trzeba. Zwiekszyc liczbe aneorobow to da sie zrobic... ale czy sie nie zajezdze.
kofeina tu tez jest problem bo nie lubie kawy w zadnej odmiane moze jest jakas kofeina w pigolce albo cos w tym stylu??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
qazar ZASŁUŻONY
Ekspert
Szacuny 734 Napisanych postów 31016 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 94344
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
proponuje front wschodni

a powaznie to dowalic termogenik
waga zleci i kondycyjnie bedzie lepiej, co wazne w wojsku ponoc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
kibol , powiem szczerze , rozwaliles mnie .......
ja tez wcinam parowki , jadam golonki , zurek itp
bulmastif jest glownym swiadkiem !!!!!
wlasciwie to nie trzymam zadnej diety .....
taka jest prawda , a i nie mam 20 lat jak pewnie ty , tylko 33 ( inna przemiana materii )
a brzuch mi nie rosnie
gdybym robil tyle treningow co ty , tyle aerobow chyba zostal bym mistrzem zezby......
ale tak na serio ...
wiem jakie gowno daja w woju , i te polaczenia
dla mnie najwazniesze w diecie to duuuuzo przypraw ( chyba mozesz miec pieprz i imbir przy sobie ?) i nie laczyc dań glownych z zupami i deserami !!
poza tym podstawa to nie pic przy posilku - nie popijac !!!!
soki trawienne maja dzialac same - tak jak natura kaze !! - po co je rozcienczac ??????
ja nigdy nie pije w czasie posilku !!

tak poza tym .....
kup sobie jakis jeden suplement
termogenik
taki co likwiduje laknienie !!!!
reszte olej !!
z tego co ja mam to
dyma burn xtreme - dymatize nutrition
meta burn xtp - mrm

i pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
najrozsądniej będzie coś w stylu thermo fat burnera treca + antykatabolik typu bcaa + białko bo ta "dieta" w wojsku to hmm... trudno to nazwać czymkolwiek bo przeważnie kucharz kradnie i żeby nasycić towarzystwo ładuje się sporo węgli i tłuszczy i to w bynajmniej nie zdrowych...
co do tych 5000m dziennie to od kiedy jesteś w wojsku?? przeważnie zawsze tak jest na początku a później nikt nie przywiązuje do ćwiczeń wagi...
ehh... wojsko... fajne czasy... a już tak odległe...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 81 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 716
moim zdaniem treningow to juz wystarczy ( chyba ze na olimpiade trenujesz ) tez ide do wojska do szkolki i zamierzam sie tam odrzywiac dobrze za plotem rodzinka wiec jak by co to obiadek domowy sobie zjem

proponuje l-karnityne do tej ilosci wysilku bedzie idealna

to co powiedzial poprzednik , nie lacze deserkow z obiadem

i jak dostaniesz np. schaboszczaka z ziemniakami zalane sosem to zrezygnuj z ziemniakow
jesli bedziesz tak rezygnowala z wegli to moze ich zabraknac wiec moze jakis energ-drink przed wyslilkiem ( sa takie co po 10 mionutach juz dzialaja)

NIE JESTEM SPECJALISTA ALE JA BYM TAK ZROBIL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 5807 Wiek 49 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 40905
heh bim ten Dyma-burn extreme to dobry produkt... moja osobista matematyczna wychwala pod niebiosy a dopiero zaczęła... no a przyjęła już w życiu cały wagon thermogeników wszelakich...

Willhelm

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bimsalabim ZASŁUŻONY
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 2399 Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 8832
Tylko WILU drogi widzisz - mam nadzieje - ze to nie jest z efydryną !
calkiem nowy rewolucyjny sklad !!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Cykl masowy - czy warto kupic bialko/gainera ?

Następny temat

Kreatyna - ma byc nasycenie czy nie ?

WHEY premium