SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy masa?

temat działu:

Szybkie pytania bez logowania

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1757

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Witam.
Przed wakacjami ważyłem 92kg, zbiłem to i ważę teraz 79kg.Mój wzrost to 178cm. Mam bardzo mało mięśni, ogółem wisi na mnie jeszcze sporo tłuszczu(oponka na brzuchu). I teraz mam pytanie.
Powinienem zrobić porządną redukcję i WTEDY dopiero zacząć budować mięśnie czy najpierw zrobić masę a później się redukować?

Osobiście bardzo chciałbym pozbyć się tego tłuszczu i budować czystą masę od zera..ale nie wiem jak to jest.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zbij fat i buduj masę od zera tylko z głową żebyś nie wpadł w błędne koło .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Nawet nie wiem jak się za to zabrać konkretnie. I chodzi mi bardziej o dietę. Bo trening mam 4x w tygodniu w tym po treningu bieganie.

Ale nie wiem jak z dietą. Czy zbilansowana, czy obcinać węgle czy jak. Jestem początkujący i nie mam pojęcia, czytałem podwieszone i wszystko się pomieszało strasznie =/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ten temat czytałeś - https://www.sfd.pl/-t527693.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Wszystko to czytałem, uwierz. Zastanawiam się teraz jak to przełożyć na co dzień. Nie mam czasu by sprawdzać ile gram pokarmu zjadam, jedynie 'na oko'. Dziwno.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zacznij tak jak ja zaczynam dietę . Pierw zaczynam jeść 5-6 posiłków dziennie co 3 godziny , nie ważne jakich ważne że co 3 godziny , po jakimś czasie zaczynam wdrążać odpowiednie posiłki zaczynając od śniadania itd .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
a nie, to już mam za sobą. mam już 'zaprogramowane' kiedy jeść. I to leci tak że 7 śniadanie, później drugie 10-11, obiad 13, trening, i kolacja 18-19. Z tym że na śniadanie 4 jajka, na obiad piers z kurczaka + ryż, na kolacje twaróg. Ale nie wiem jak z resztą. Bo to jest o wieeele za mało ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ale powinieneś jeść 5-6 posiłków dziennie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 44 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 235
Dlatego odpisałem że nie wiem co jeść jako 2 śniadanie i co jest od razu po treningu. :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Poczytaj to to będziesz wiedzieć co powinno być na drugie śniadanie - https://www.sfd.pl/10_wskazówek_żywieniowych-t315293.html 
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

livariz

Następny temat

rower mechaniczny a magnetyczny

Wiecej