SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy masa?

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 2452

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776826
Trzymaj dietę w okolicach swojego zapotrzebowania i ciężki trening siłowy i rekompozycja możesz uzyskać, a co do diety to trzeba się starać trzymać jak najlepszą im szybciej tym lepiej

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 219
Przyznam szczerze, moim największym celem jest osiągnąć takie ciało jak poniżej. Najbardziej chciałbym to osiągach do następnych wakacji.
Pyt.1 - Czy jest to możliwe dla mnie?
Pyt. 2 - Co dokładnie powiniennem robić aby osiągnąć ten cel? Krok po kroku, nie chciałbym poprostu popełnić tego błędu co w tym roku i wykorzystać czas jak najlepiej.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776826
Taka sylwetka jest do osiągnięcia, ale ten pan ma za sobą parę lat sensownego i przemyślanego treningu popartego dietą.

Przed Tobą długa droga przede wszystkim musisz dobudować sporo masy mięśniowej i zejść z poziomem tłuszczu finalnie.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 32 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 219
Rozumiem, dlatego jak powinien wyglądać mój plan? Najpierw redukcja czy nabranie mięśni? Czy na odwrót? Czy bycie na zero? I jak długo każdy z tych?

Naprawdę mam chęci się do tego zabrać konkretnie, tylko z powodu braku doświadczenie szukam porad u osób które się na tym znają. Nie chce poprostu zbłądzić dlatego chciałbym żeby mi ktoś powiedział, co dokładnie krok po kroku powinienem robić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6453 Napisanych postów 62218 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 776826
My możemy dać tylko wskazówki bo to musiałby Cię ktoś prowadzić korygować dietę, trening, analizować postępy w stałych odcinkach czasu.
Możesz teraz dietę ułożyć na 0 czyli swoje zapotrzebowanie i obserwować jak ciało będzie się zmieniać.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 21 Napisanych postów 237 Wiek 20 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 4681
Redukcja
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Przyrost mięśnia a przyrost tłuszczu

Wiecej