SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy masa

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 11670

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Mam 20 lat,ćwiczę od połowy z października ,niedawno skończyłem z masą i nie wiem czy nadal masowac czy jednak wycinac i wtedy dokładać? Czy odstaje jakaś partia ciala czy jest raczej proporcjonalnie wszystko? Wiem ze budowanie masy to powolny proces i nie wiem czy po takim stażu mozna cos stwierdzić? No nic, zostawiam wam do oceny. Foto z pazdziernika i aktualne z wczoraj



1

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Wybór celu treningowego jest jednym z najczęstszych problemów, przed jakimi w pewnym momencie staje każdy z nas. Chcielibyśmy mieć większe mięśnie, jednak z drugiej strony martwimy się poziomem tkanki tłuszczowej na brzuchu. Jednak gdy myślimy o zredukowaniu tkanki tłuszczowej, boimy się, że stracimy sporo mięśni. Jednak w tej kwestii wybór celu jest dość prosty. Redukować należy wtedy, kiedy nasz poziom tkanki tłuszczowej dochodzi do około 15%. Im jest on niższy, tym jesteśmy w stanie budować lepszej jakości mięśnie niż z wyższego poziomu. Więcej informacji na ten temat polecam poczytać tutaj:

https://www.sfd.pl/Body_fat__znaczenie_w_budowaniu_masy_mięśniowej-t1132868.html

W Twojej sytuacji poziom tkanki tłuszczowej nie jest powyżej 15%. Sylwetka wygląda nieźle i śmiało, z tego pułapu można postarać się o budowanie dobrej jakości mięśni. Z tego też względu zapraszam Cię do dwóch najważniejszych działów:

1. Odżywianie i odchudzanie: https://www.sfd.pl/Odżywianie_i_Odchudzanie-f10.html.
2. Trening dla początkujących: https://www.sfd.pl/Trening_dla_początkujących-f114.html.

Uzyskasz w nich porady, w jaki sposób ułożyć dobrą dietę i trening, które są podstawami kształtowania sylwetki. Jesteś osobą początkującą, więc zapomnij o dopingu. Nie ma to obecnie najmniejszego sensu.



Moderator działu Odżywianie

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
Dalej bym dokladal kilogramow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Ja rowniez
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Oki czyli to co lubie Ale poprawa na +? Obwody poszly,ja tez widzę mala różnicę ale dziewczyna mowi ze jest tak samo jak bylo,moze dlatego ze widzi mmie na codzień?

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 93285 Napisanych postów 362789 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1664131
Widac dosc znczna poprawe
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
A jakbym przybił propa ? Kolega mnie namawia od dłuższego czasu który w tym siedzi, czy nie jest za wcześnie? Wkoncu i tak sie zdecyduje tylko nie wiem po jakim czasie .

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
O to pytaj w dziale Doping,zaloz swoj temat z ankieta z tematow tam.podwieszonych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Myślę że możesz przybić tylko nie płacz jak sobie krzywdę zrobisz,masz mądrych kolegów ciekawe czy weźmie odpowiedzialność jak sobie krzywdę zrobisz?Jak dla mnie to na kreatynę nawet się nie kwalifikujesz.. Kup sobie magnez to może Ci nie pomoże w myśleniu ale nie zaszkodzi


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2018-02-10 21:27:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
No stanie mi się krzywda bo walne sobie strzała w czoło, idź się napij melisy. Magnez zostaw dla siebie.

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11145 Napisanych postów 51525 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No skoro gardzisz magnezem który jest b.ważny to polecam Ci HMB coś specjalnie dla Ciebie :)


Zmieniony przez - -ZŁY- w dniu 2018-02-11 12:12:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 459 Wiek 25 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6502
Na ten moment waga 92kg, powoli do celu , widzimy się tu za rok w wakacje - wrzucę zmianę .Pozdrawiam :)

Możesz mistrzem być jak ja albo wbijać w trumne gwóźdź.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Wiecej