SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Redukcja czy juz dieta na mase ?????????

Wysłana -
Witam mam pytanie do osób które znają sie lepiej ode mnie. Mam 31 lat od lutego chodzę na siłownie . Przez te kilka lat zapuściłem się okropnie....piwo chleb tostowy nie zdrowe jedzenie i brzuch urósł strasznie dodam że jestem ektomorfikiem. Poszedłem na siłke chciałem zrobić mase ale trener powiedział że najpierw redukcja brzucha wiec w miesiąc schudłem ponad 4kg z pasa z 94 na 90. Mam 186cm obecna waga 78,1 . Pytanie robić masę czy nadal redukować brzuch ??? Bo ciaglę wydaje mi sie jakiś duży....w załączniku zdjęcia
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Nie ma zdjęć w załączniku więc ciężko coś doradzić a te 4kg na pewno nie poleciały tylko z pasa tylko ogólnie z całego ciała.
Wysłana -
a jak wstawic zdjecia ??? probowałem ....
Wysłana -
W prawym dolnym rogu masz kafelek wyślij odpowiedź i tam możesz dodać zdjęcie jako plik do postu
Wysłana -

Wysłana -
Dodam tylko ze od miesiaca jestem na diecie i treningu na mase . Przytyłem 0,5kg suchej masy. W tłuszcz nie weszło mi nic ale teraz jem dużo wiecej tak 3300kcal i mam pomiary masy ciała co miesiąc
Wysłana -
Masuj bo faktycznie mięśni tam mało. Ale trzeba ostrożnie z kalorycznością żeby znów nie poszło w brzuch
Wysłana -
ok dzieki :)
Wysłana -
Widać duże postępy

Ja bym szedł w jakościową masę. Może uda sie jeszcze przy okazji zrzucić trochę tłuszczu. Rotuj kaloriami.
Wysłana -
Trener powiedział że jak zmieni mi się metabolizm to tłusczyk jeszcze zejdzie. Raz w tygodniu mam 10minut interwał na bieżni plus dieta i trening na mase. Odstawiłem wszystko co nie zdrowe jem dużo nabiału ryb i gainera na podbicie kalorii. Rotuje bo staram sie więcej jeść tak żeby było te 3300 kcal dziennie. Masa jakościowa ??? Możesz rozwinąć ??
Wysłana -
Masa jakościowo czyli lekka nadwyżka kaloryczna i powolne budowanie masy mięśniowej bez nadmiernego zatłuszczenia sylwetki
Strona 1 z 5
Dodaj odpowiedź