SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja sfd sklep ikona SKLEP z odżywkami

SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź Kliknij i dowiedz się więcej o budowaniu masy!

Redukcja czy juz dieta na mase ?????????

Wysłana -
Rozumiem i jeśli taki split Ci odpowiada to spoko, ja mówię z jakimi się zetknąłem (i z jakich korzystam) bo pozwalają optymalnie regenerować wszystkie partie mięśniowe przed kolejnym treningiem, 3 partie zmieścić w 1 godzinie ćwiczeń.. może odbyć się kosztem przerw i jakości a co za tym idzie postępów w hipertrofii. Ale jeśli rośniesz, obwody idą w górę i nie bolą Cię łapy, to spoko ;)
Wysłana -
przerwa co ćwiczenie co 2 minuty , między seriami 60-70 sekund . Plecy 3 ćwiczenia , triceps 2 i biceps 2 więc spokojnie daje się radę ;) obwody póki co nie rosną tzn ja ich nie widzę :) ale trener mówi że będzie dobrze bo to długa i żmudna droga do osiągnięcia rezultatów :) łapy nie bolą ale nogi już tak :P

Zmieniony przez - bocian31 w dniu 2017-06-11 22:45:44
Wysłana -
bocian31
Sugerowałem się wagą ale za każdym razem pokazywała co innego i trener powiedział żebym zmierzył sobie obwody i co jakieś 2 miesiące sobie sprawdzał oczywiście kontrolując czy nie idzie w brzuch . On też mówił mi że muszę być cierpliwy bo to trwa długo ale powiedział że dobra dieta plus ten trening który mi rozpisał i będzie dobrze. I ciągle mówi EFEKTY PRZYJDĄ TYLKO BĄDZ CIERPLIWY.A co polecasz na podbicie kalorii ronie220 ????????????/

I obwody się nie zmieniają ? Jak w lustrze to wygląda ?
Wysłana -
ja po sobie nic nie widzę...ale trener mi mówił że podobno każdy jest krytyczny dla siebie
zaczynając ćwiczyć i że budowanie suchej masy to długi proces

Zmieniony przez - bocian31 w dniu 2017-06-12 06:09:03
Wysłana -
bocian31
ja po sobie nic nie widzę...ale trener mi mówił że podobno każdy jest krytyczny dla siebie
zaczynając ćwiczyć i że budowanie suchej masy to długi proces

Zmieniony przez - bocian31 w dniu 2017-06-12 06:09:03

To masz trenera ?

Nie przesadzajmy, każdy początkujący powinien widzieć u siebie zmiany, bo one zachodzą szybko.
Wysłana -
trener z siłowni ktory dużo mi pomaga. No ja jestem krytyczny dla siebie....on mówi że łapa mi urosła i klatka mi sie zaokrągliła może ma trochę racji...sam nie wiem....
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź