SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy juz dieta na mase ?????????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4648

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
a jeszcze pytanko . Mam 3 splity trening A klatka+barki , trening B plecy+ biceps+triceps i trening C nogi+brzuch. Czy mogę po treningu A i B dodać sobie po 10 minut interwału ??? nie będzie to kolidować z budową masy???


Zmieniony przez - bocian31 w dniu 2017-06-09 23:36:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
Tak w kwestii twojego splitu to robienie 3 partii mięśniowych na jednym treningu nie jest zbyt dobre, twój trening straci na jakości lub/i będzie zbyt długi, zamiast na masę będziesz ćwiczyć na siłę. Splity z którymi ja się spotykałem to:
A- Klatka + Triceps
B- Plecy + Biceps
C- Nogi + Barki
lub/i
A'- Biceps + Triceps
B'- Klatka
C'- Plecy
D- Nogi+Barki
(brzuch możesz wrzucić sobie dowolnie kiedy Ci pasuje)


Zmieniony przez - targowsky w dniu 2017-06-10 01:17:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 222 Napisanych postów 936 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 269919
Jeśli dalej masz taki brzuch jak na pierwszej stronie (mam na myśli już po schudnięciu), to ja bym na Twoim miejscu go zredukował. Wszedłbym na mały deficyt, tak żeby schodziło 0.25 kg tygodniowo, by się nie męczyć, a na masę wszedł przy sześciopaku (15%). Gwarantuję Ci, że jako początkujący będziesz spokojnie budował mięśnie nawet w deficycie (szczególnie małym deficycie). Specyficznie Ci się ten tłuszcz odłożył, tylko na brzuchu, a w innych miejscach mniej/w ogóle. Myślę, że lepiej mieć ten brzuch z głowy.


Zmieniony przez - xorton w dniu 6/10/2017 5:07:18 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
bocian31
a jeszcze pytanko . Mam 3 splity trening A klatka+barki , trening B plecy+ biceps+triceps i trening C nogi+brzuch. Czy mogę po treningu A i B dodać sobie po 10 minut interwału ??? nie będzie to kolidować z budową masy???



Zmieniony przez - bocian31 w dniu 2017-06-09 23:36:27


Możesz dodać a jeśli masa nie będzie szła to dołóż kcal by osiągnąc bilans dodatni.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
no właśnie masa nie idzie .............. i co teraz ?? dodać kcal i robić sobie po te 10min interwał?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 45 Wiek 28 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 2912
Kalorie w górę !
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Staram się :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
bocian31
no właśnie masa nie idzie .............. i co teraz ?? dodać kcal i robić sobie po te 10min interwał?


Dorzuć , jeśli jesteś oczywiście pewny, ze masa nie idzie . Dodać, ze kg suchych miesni można budować nawet kilka miesięcy .
Wykonujesz pomiary czy sugerujesz się tylko waga ?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Sugerowałem się wagą ale za każdym razem pokazywała co innego i trener powiedział żebym zmierzył sobie obwody i co jakieś 2 miesiące sobie sprawdzał oczywiście kontrolując czy nie idzie w brzuch . On też mówił mi że muszę być cierpliwy bo to trwa długo ale powiedział że dobra dieta plus ten trening który mi rozpisał i będzie dobrze. I ciągle mówi EFEKTY PRZYJDĄ TYLKO BĄDZ CIERPLIWY.A co polecasz na podbicie kalorii ronie220 ????????????/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
targowsky trener powiedział że te splity które mam są bardzo dobre i nie zajmują mi długo czasu :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie + trening silowy

Następny temat

Trening dla 14 latka, czy można ćwiczyć z ciężarkami w tym wieku?

WHEY premium