SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja czy juz dieta na mase ?????????

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4672

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
bocian31
Trener powiedział że jak zmieni mi się metabolizm to tłusczyk jeszcze zejdzie. Raz w tygodniu mam 10minut interwał na bieżni plus dieta i trening na mase. Odstawiłem wszystko co nie zdrowe jem dużo nabiału ryb i gainera na podbicie kalorii. Rotuje bo staram sie więcej jeść tak żeby było te 3300 kcal dziennie. Masa jakościowa ??? Możesz rozwinąć ??


Nie zmieni tylko przyśpieszy wraz ze zwiększeniem poziomu hormonów tarczycy. Wtedy owszem, możliwe że jeszcze schudniesz.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Własnie a chciałbym przytyć.............
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Powolne budowanie masy mówisz... w wieku 31 lat da rade jeszcze coś fajnego zrobić ze swoja sylwetką ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777597
Oczywiście, że się da. Popatrz sobie na dziennik treningowy moda Solaros to jest sylwetka w wieku 30+

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
he he ale czy z moja postura ektomorfika to chyba jedynie duuza dieta i ostry trening żeby jeszcze coś z siebie zrobić :P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
rion10 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6501 Napisanych postów 62292 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 777597
No tak jest. Praca nad sylwetką nie jest łatwa z reguły trzeba z siebie sporo dać aby ta sylwetka jakoś się prezentowała.

Wierzyć to znaczy ufać, kiedy cudów brak.
Muscles not grow on trees!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
bocian31
he he ale czy z moja postura ektomorfika to chyba jedynie duuza dieta i ostry trening żeby jeszcze coś z siebie zrobić :P


Miałem podopiecznych, którzy robili fajne postępy będąc od Ciebie starszymi o 7-10 lat.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
ok widzicie zdjęcia wkurza mnie brzuch bo nadal jest, trener powiedzial zebym dalej masował i dodatkowo raz w tygodniu robił sobie 30 minut interwał lub raz w tygodniu po treningu siłowym 10 min interwała a brzuch powolutku bedzie schodził . Najbardziej chodzi mi o rozbudowe barków klatki i ramion jednoczesnie zrzucakac tłuszcz z brzucha tylko czy jedno nie wyklucza drugiego??? Wiadomo masujac tłuszczyk musi się gdzies odłożyć i to zazwyczaj na brzuchu......
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Brzuch zrzucisz dietą, a nie interwałem. Jeśli faktycznie Ci tak przeszkadza to nie widzę przeciwwskazań, byś stosował dietę redukcyjną z ujemnym bilansem. Najważniejsze są Twoje cele a nie to co Ci powie trener albo my napiszemy na forum.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 54 Wiek 38 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 1740
Moje cele??? zrzucić tłuszcz trzewny i nabrać masy w ramionach , klatce barkach...........
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Bieganie + trening silowy

Następny temat

Trening dla 14 latka, czy można ćwiczyć z ciężarkami w tym wieku?

WHEY premium