SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja-budowanie masy przy sztukach walki

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1525

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
Witam. Zależy mi na poprawie mojej sylwetki. Jestem typowym endomorfikiem, waga 88kg wzrost 183cm wiek 20. Chodziłem 1,5roku na siłownie, gdzie sporo schudłem bez żadnych diet, po tym czasie gdzie nie miałem diety, efektów też było brak, przerzuciłem się na tajski boks, który trenuje też około 1,5roku. Teraz po wakacyjnej przerwie od wszystkiego, wracam do boksu,chodź miałem 1000 myśli czy może jednak odpuścić i iść na siłownię? a może to i to. Więc, moje pytani brzmi, jak wygląda budowanie masy/redukcja przy sztukach walki, treningi mam 3 w tygodniu, mega ciężkie, zależy mi bardzo na poprawie sylwetki, ale drugi problem od czego by tu zacząć czy najpierw ta masa czy pierw redukować. Z pieniędzmi na diete czy suplementy problemów by nie było. Dodałem również zdjęcie. Będę bardzo wdzięczny za każdą udzieloną odpowiedź! Pozdrawiam



Zmieniony przez - Gracio w dniu 2015-09-13 20:44:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
dodaj zdjęcie jak nie wiesz od czego
na początku dieta + trening siłowy

odżywki Ci zbędne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
pdoredukowałbym lekko

poczytaj podwieszone tematy
i ułoż dietę
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
Czy sam boks + dieta wystarczy by spalić pare kilo ? czy bez treningu siłowego nie ma szans?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3674 Napisanych postów 31005 Wiek 33 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 294221
wszystko zależy jakie te treningi bokserskie są ( poziom, ile razy w tygodniu ,intensywność itp )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 72
3 dni w tygodniu, intensywność wysoka, koszulka jakby się z pralki wyjęło, treningi- technika,kondycja, czasami siłowy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11967 Napisanych postów 160234 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1233688
jasne zeby schudnac wystarczy sam boks,
jednak trening dla podtrzymania wypracowanej masy miensiowej typowo silowy rowniez by sie przydal

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

dieta a bialko lub gainer czy kreatyna?

Następny temat

Dieta do oceny

WHEY premium