SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja bez siłowni.

temat działu:

Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 4419

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2832
Witam, rozpoczynam ten wątek bez diety. Na początku chciałbym się spytać, jakie ćwiczenia wykonywać bez siłowni podczas redukcji? Mam 17 lat. 184cm i 85kg. Wskaźnik BMR: 2041 kcal.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
trening domatora
bodziec silowy jest konieczny, aby zachowac jak najwiecej mięśnia.
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2832
Trening domatora + 2 godziny w tygodniu tańca 1,5h. Jak by to rozłożyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12023 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
domator 3 razy w tygodniu minimum, taniec w dni wolne
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2832
Domator na początek bez drążka i hantli... Głównie sprawia mi trudność robienie nawet zwykłych pompek. Kiedyś mocno schudłem i trochę spaliło się mięśni... teraz wiem, co to katabolizm.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
odżywianie jest najważniejsze więc trzeba będzie się na nim skupić


Zmieniony przez - BPL-G w dniu 2017-04-06 21:39:02
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2832
Lubię biegać, tańczyć, pływać... zdrowe odżywianie bardzo jest ważne i na tym muszę się skupić... plan wykonywania różnych czynności też powinienem rozłożyć jakoś. Ćwiczenia w domu mogę wykonywać, Domatora czemu nie, ale jestem słaby kondycyjnie i szybko się męczę. Góra 10 pompek potrafię zrobić. Podciągnąć się na drążku, to mogę tylko sobie pomarzyć...


Zmieniony przez - Doresimoth w dniu 2017-04-06 21:48:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Zakladajac ze biegasz , tanczysz i plywasz to kondycja jest raczej dobra, a problem z pompkami i podciaganiem wynika z braku sily a tu nie ma innego sposoby niz trening silowy oraz dostarczenie odpowiedniej ilosci skladnikow odzywczych
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
Doresimoth
Lubię biegać, tańczyć, pływać... zdrowe odżywianie bardzo jest ważne i na tym muszę się skupić... plan wykonywania różnych czynności też powinienem rozłożyć jakoś. Ćwiczenia w domu mogę wykonywać, Domatora czemu nie, ale jestem słaby kondycyjnie i szybko się męczę. Góra 10 pompek potrafię zrobić. Podciągnąć się na drążku, to mogę tylko sobie pomarzyć...



Zmieniony przez - Doresimoth w dniu 2017-04-06 21:48:46
tylko pamietaj zeby te zdrowe odzywianie bylo razem z ujemnym bilansrm kalorycznym inaczej lipa
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Nawet przy ujemnym zrobić kilka pompek nie powinno być większym problem przy podciąganiu już może być inaczej przy większej masie ciała
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 23 Wiek 24 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 2832
Witam po dłuższej przerwie, przez ten czas trochę zmieniło się moje nastawienie, zacząłem uczęszczać na siłownię, i zdecydowałem się na rekompozycję. Jestem typowym skinny fatem, jakbym zaczął się odchudzać, nic by po mnie nie zostało Aktualnie mam 184cm wzrostu i 80,5kg wagi. Zapotrzebowanie to 3064kcal, tłuszcz 103g, białko 192g, węgle 345g. Wrzucam dietę do ocenki. Ćwiczę po https://www.sfd.pl/[ART]_Pierwszy_rok_treningów_-t906985.html







Zmieniony przez - Doresimoth w dniu 2017-07-18 01:21:19
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

nutwhey

Następny temat

Pierwszy plan treningowy

WHEY premium