SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja bez efektów - dlaczego?

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 11365

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Wynik troche dziwny biorac pod uwage ilosc ww diecie. Daruj sobie dlugie treningi. Produkcja kortyzolu bedzie tu tez wrogiem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No i właśnie treningi. Raczej się nie obijam, nie potrafię jeździć na rowerku czy spacerować. Moje treningi trwały godzinę (wolne ciężary, elementy crossfit) potem 30min interwał na bieżni lub schody. Rolki w okresie letnim nigdy na luzie. 15km i nie ma, ze boli. Straszne.... jak tu się przestawić!? Czy powinnam zmienić dietę na niskie węgle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627400
W trzecim pomiarze insulina wróciła prawie modelowo na prawidłowy poziom - a cukier nie i nie opada nawet w czwartym pomiarze. Na czczo jest i duży cukier i wysoka insulina / cos tu nie logicznie .... na moje oko w tej układance czegoś nam brakuje.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4304 Napisanych postów 17985 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282905
wynki dziwne i nielogiczne, ale to przede wszytskim wsakzuje na oporość tkanek na insulinę i nie prawidlowe rekacje

juz same w yniki na czczo pokazuja, że jest problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627400
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Na czczo. Kolacja koło 18:30. Położyłam się spać koło 22. Pierwsze pobranie krwi koło 7:30. Kolacja bułka pełnoziarnista z żółtym serem, sałata, pomidor, ogórek zielony. Starałam się żeby jedzienien w niedzielę było jak najbardziej normalne ale bez przesady. Do picia jedynie woda mineralna Muszyna. Rano bez jedzenia tylko woda przed badaniem. Cholera specjalnie wzięłam urlop na poniedziałek pod to badanie. Po weekendzie wypoczęta, żadnych treningów...


Zmieniony przez - joann82 w dniu 2017-05-17 18:40:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12165 Napisanych postów 22004 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627400
To naprawdę ten wynik się nie klei. Zaintrygował mnie i im dłużej o nim myślę tym bardziej odjechany się wydaje. Gdybys go powtórzyła, chociaż miałabyś pewnośc że coś dla nas niezrozumiałego się faktycznie dzieje. Cukier po nocy wysoki - ale potem (3 i 4 pomiar) opada, insulina po nocy bardzo wysoka, ale potem modelowo opada. Do niczego to nie pasuje - taka wysoka insulina po nocy mogłaby być wynikiem jakiegoś guza który produkuje insulinę. Ale opadła - wiec NIE. Mogłaby być insulina częsciowo wadliwa - i dlatego organizm robi jej dużo - ale to też nie pasuje do tego że opadła i ze ten cukier roztransportowała.... Przepraszam, ze sobie tak gdybam - ale naprawdę albo wynik jest skopany, albo czegoś jeszcze o sobie nie wiesz. Nadnercza??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Im więcej informacji podajecie tym lepiej. Sama wiem, że te wyniki kupy dupy się nie trzymają... sorry za określenie. Już porównując wyniki pierwszego i drugiego badania glukozy!
Im więcej czytam tym większy stres mnie ogarnia, a to nie pomaga... Zaczynam myśleć czy to nie wina laboratorium? Sporo tam ludzi w poniedziałek. Na 24-go mam diabetologa/endokrynologa, na ten tydzień załatwiam na szybko diabetologa. Zobaczę co powie jeden i drugi. Zaczynam sięgać po oszczędności ale trudno, muszę to ogarnąć! Jak tylko moje pokłute żyły dojdą do ładu zrobię 3 test chyba, że któryś z lekarzy powie co jest grane!?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51559 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co z tymi nadnerczami? Od czytania tych wszystkich artykułów w necie mam mętlik w głowie. Za dużo powiązań, zależności itp... potrzebna mi do tego jakaś "mapa".
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 745 Napisanych postów 3413 Wiek 48 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 37245
Zadnego trzeciego obciazenia w ciagu tak krotkiego czasu nie rob. To jest duze obciazenie trzustki. Nawet jezeli nadnercza szwankuja, to cukier nie byl az tak wysoko rano zeby dac inse 70. Zdarzylo mi sie miec za dluga przerwe w jedzeniu przed badaniem i efektem byl wyzszy niz normalnie cukier (u mnie 12 gpodz do badania daje takie wyniki), ale insuline mialam 5-6. Jezeli cos powtarzac to ewentualny test kanapkowy. Trzeba zobaczyc jak Ci organizm reaguje na posilek, a nie ekstremalne dawki czystej glukozy, ktorej nikt na codzien nie je....no chyba, ze jest walniety w rozum i pije Lucozade butelkami.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[DT] liona

Następny temat

DT Oriby - it works when it's done

WHEY premium