SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Redukcja a treningi aerobowe

Wysłana -
Witam, otoz cwicze od 4 miesiecy na silowni, za ok. Miesiac skoncze mase. Na poczatku wazylem 67kg, teraz waze 80. Wiadomo ze sporo poszlo w te cale kosci chrzastki itd ale i sporo w tluszcz, mimo tego ze nie jestem ulany. Cale zycie jadlem kanapki z szynka i parowki z bulka, wiec gdy przestawilem sie na mase z ok 3,500kcal przybralem na masie. I teraz pytanie bo na redukcji odejme tylko wegle(na masie mam duzo), odejme ok. 600kcal i bede spozywal ok. 2800-2900kcal. Dziennie bede robil ok.12km marszu, nie spaceru tylko sprawnego marszu. Oprocz tego 3x w tyg trening. Czy to wystarczy by w 3-4 miesiace spalic tkanke tluszczowa? Aktualnie mam chyba ok 20%. Czy np do 13-15% bez problemu moge zejsc ucinaja te 600kcal z ujowych wegli? I czy jakies aeroby interwaly itd sa wymagane?

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-11 08:39:45
Witaj, przygotowaliśmy kilka tematów które mogą Ciebie zainteresować:

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
A to ciekawe - "Wiadomo ze sporo poszlo w te cale kosci chrzastki itd" - naprawdę sporo kg Ci poszło w chrząstki? Coś mi mówi,ze po 4 miesiącach jesli przybyło Ci 13 kg to z tego 10kg to tłuszcz... Ile masz lat?
Wysłana -
19,5 mam. Po pierwszych dniach jak zaczalem diete waga wskoczyla do 70 i potem przez rowne 4 miechy 10kg
Wysłana -
19,5

Niestety, ale 10 kg w 4 miesiące to kiepski wynik z punktu widzenia estetyki sylwetki, w głównej mierze zyskałeś tkankę tłuszczową. Wypełnij pełną ankietę działu jak i wstaw zdjęcie sylwetki.
Wysłana -
Jak masz 20 % bf, to "masę" trzeba kończyć za 5 minut, nie za miesiąc.
Wysłana -
Wstawilbym ale nie da sie dodac zdj a przy edytacji glownego postu wyskakuje ze nie mam uprawnien. Napisalem 19,5 bo mam urodziny pod koniec roku i ani nie mam 19 ani 20 taka prawda :o
Wysłana -
To dodaj zdjęcie do kolejnego postu, używając "niebieskiego dymka" " wyślij odpowiedż w prawym dolnym rogu ekranu
Wysłana -
No ja tu juz kiedys wstawilem zdj. Pierwsze jest po miesiacu silowni, a drugie po 3,5msc. Moge zrobic sobie zdj ale to jak wroce do domu, w kazdym badz razie glowna kwestia jest to czy bez aerobow z 12km marszu dziennie i ucieciem 600kcal mozna zrzucic fat z ok 20% do 13-15 w max 4 miesiace

Wysłana -
Na tych zdjęciach nie widać żebys miał 20 % tkanki tłuszczowej . Myśle ze możesz dalej masować
Wysłana -
Bo sie napialem moze, to pierwsze zdj to z pocxatku wiec wtedy jeszcze bylem szczurem:D wstawie dzis zdj bez napinki, luzno stojaci i bede prosil o ocene

Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-11 13:25:54
Wysłana -
Na zdjęciach masz około 15%. Można jeszcze budować masę mięśniową. Jednak warto robić to z głową. Odnośnie aerobów na redukcji w ilości 12km dziennie, to pomysł poroniony. Skąd Ci to przyszło do głowy?
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź