SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a treningi aerobowe

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4123

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Faktycznie możesz dalej kontynuować okres budowy masy mięśniowej, niemniej jednak codzienne długodystansowe bieganie nie jest optymalnym rozwiązaniem dla Twojej sylwetki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Ja mowie o tym ze aeroby nie wchodza w gre wlasnie(bo nie mam czasu) i jedyna taka aktywnosc dzienna wynosic bd 12km pieta palce(szybki chód) oraz trening 3x w tyg.

A jakby ktos nie rozroznial badz zle przeczytal to zdjecie u gory jest po miesiacu cwiczen, a to nizej po 3,5msc praktycznie aktualne





Zmieniony przez - GoXhaEzl w dniu 2018-01-11 16:18:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Szybki chód = aeroby. Nie ma najmniejszego sensu wykonywać ich codziennie. Interwały 1-2 razy w tygodniu w zupełności wystarczą.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 399 Wiek 26 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 22464
Tylko ze ja do pracy w trakcie pracy i po pracy bede regularnie chodzil. 8km z przymusu a 4km z wlasnej woli. Wlasnie nie wiem czy to niezbedne czy nie. Spokojnie to nie jest tak ze ponad 10km ide przez poltora godziny i tyle xd nie chcialo by mi sie(codziennie) a przez caly dzien jak sie tyle uzbiera to troche kcal sie chyba spali.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Więc nie należy tego wliczać jak aktywność treningową, a aktywność w pracy.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Śniadanie b+t a mała ilość wegli

WHEY premium