SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Redukcja a manipulacja weglowodanami

Wysłana -
Co myślicie o systemie AAABC na redukcji dla endomofra (nie mówię tu o rozpoczęciu redu tylko o osobie która z 12% bf chce zejsc na 8,9% a ma juz spowolniony metabolizb od długiej redu).

Ogólne spożycie kcal
Kcal: 2000
W: 180
B: 140
T: 70

A
Kcal: 1600
W: 100

B
Kcal: 2200
W: 250

C
Kcal: 2600
W: 350

AAABC

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Po długiej redukcji należy wejść na bilans kaloryczny bliski zera na min. miesiąc. Doprowadzić hormony do porządku i ew. wtedy dalej redukować.
Wysłana -
To już było robione
Wysłana -
Skoro metabolizm jest spowolniony to coś było robione nie tak. Sugeruję wykonać podstawowe badania hormonalne.
Wysłana -
Wykonam, a czy mógłbym na przyszłość uzyskać informację czy jest to dobry sposob na redukcji? Czy lepiej odejmować stopniowo kcal i być 7 dni w tygodniu na takiej samej kalorycznosci? W tym aaabc jestem 3 dni na głębokim deficycie (aaa) a 4 i 5 zbliżam się do zerowego bilansu kcal.

I jeszcze jedno pytanie. Czy stosując refeed day mam zachować kcal na takim samym poziomie? Tzn czy jesli mam przykładowo tygodniowy bilans 21000 kcal to przez pierwsze dni tygodnia jem mniej kcal i wegli a np w sobote i niedzielę robie refeed ale tak aby zachować to 21000? Czy jest to po prostu vos w stylu czystego cheat meala i mam zjeść nadprogramowe kcal?

Zmieniony przez - KingKoksing w dniu 2018-02-13 19:53:53
Wysłana -
Nikt niestety nie jest w stanie stwierdzić czy będzie to lepsze rozwiązanie. Jest to mocno indywiduale.
Strona 1 z 1
Dodaj odpowiedź