SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja a Masa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1209

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 89 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 722
odrazu przepraszam i prosze o wyrozumialosc jezeli temat nie ma wiekszego sensu ale jednak mnie dreczy cos.Od kwietnia zaczynam trening na rzezbei tu zaczyna sie moja ciekawosc.Otoz jestem chlopakiem(19lat, 190 cm, 85kg) ktory dosyc trudno nabiera masy ale przy dobrej diecie i treningu jakos mi sie udalo troszke przytyc.Teraz juz czesc mojej familji mowi ze zmeznialem bardziej.I wlasnei sie obawiam ze po redukcji ( z niektorych czesci takich jak uda czy brzuch chce zgubic pare cm) ta moja "meznosc" odleci.Mam racje/ myle sie ?
I kolejne pytanie... przy rzezbie wiadomo aeroby itp. to sprzyja utracie masy miesniowej, czy aby owej nie zgubic dobrze by bylo zastosowac ( oczywiscie przy treningu na rzezbei i odpowiedniej diecie) polaczenie kreatyna + l-karnityna ? ( aby masa miesniowa nie spadla a tkanka tluszczowa ofszem). Thx

"Rana od miecza goi się wolno, od złego słowa nigdy "

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 27 Napisanych postów 4672 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 31505
Wiadomo, przy redukcji zawsze cos stracisz, ale miesnie ci nie odleca zrobisz redukcje, pozniej znowu mase i miesnie nadrobisz, a tluszczyku juz nie bedzie

P.S. Nie ten dzial
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 229 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5386
1) jasne ze przy redukcji stracisz troche na wadze i obwodach

2) polaczenie kreatyna + l-karnityna przy treningu na rzezbe wydaje mi sie nieuzasadnione...
l-karnityna owszem jednak zamiast kreatyny uzyj suplementow o dzialaniu antykatabolicznym np. BCAA, Tauryna, glutamina; poza tym wielu chwali sobie hmb jako suplement poprawiajacy definicje miesni.
ja polecilbym Ci taki zestaw:
l-karnityna, WPC, zma, no i oczywiscie omega3 i witaminki i mineraly ;)

powodzenia

only a king would do anything to protect the kingdom

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 15094 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 101723
zamien aero na hiit
krete mozesz wrzucic, chociaz imo nie potrzeba wcale
wrzuc jakies termogeniki
poukładaj diete
ciezki, silowy trening
i bedzie ok

"Jak kraść, to miliony.
Jak ruchać, to księżniczki"

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

-> CKD

Następny temat

suplementy dla kobiet - prosze o porade

WHEY premium