SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - rewolucja :)

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 3989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
NICK: milenawawa
WIEK: 34
NIEPRZERWANY[CAŁKOWITY] STAŻ TRENINGOWY: 4 l

****PARAMTERY OBWODÓW*************************************

WAGA CIAŁA: 86,6
WZROST: 173
OBWÓD RAMIENIA: 34
OBWÓD ŁYDKI: 38,5
OBWÓD UDA: 56
OBWÓD BIODER: 107
OBWÓD NA WYSOKOŚCI PĘPKA: 111
OBWÓD TALI 94
OBWÓD KLATKI PIERSIOWEJ: 112

****CEL*************************************************
Redukcja wagi, zmiana nawyków żywieniowych przez co osiągnę lepsze samopoczucie, wyniki w treningach no i oczywiście poprawa wyglądu.

****STAN ZDROWIA*****************************************

CHOROBY PRZEWLEKŁE: niedoczynność tarczycy
PRZEBYTE KONTUZJE: brak
WADY POSTAWY: dyskopatia
ALERGIE: brak
PROBLEMY ZDROWOTNE NIEWIADOMEGO POCHODZENIA: brak
po wakacjach (1sze dwa tyg sierpnia) miałam problem z odcinkiem lędźwiowym i na szczęście w ostatni wtorek trafiłam w ręce rehabilitanta, który mnie poustawiał, myślałam że samo przejdzie... teraz już moge robi przysiady, jeszcze przy skłonach czuje plecy.

CZY REGULARNIE MIESIACZKUJESZ? tak
CZY PRZYJMUJESZ TABLEKI ANTYKONCPECYJNE? nie
CZY PRZYJMUJESZ LEKI Z PRZEPISU LEKARZA? jodin

****PYTANIA DODATKOWE**********************************

CZY STOSUJESZ SUPLEMENTY: wit B12, D3, kwas foliowy, magnez
CZY STOSOWAŁAŚ DO TEJ PORY JAKIEŚ DIETY (JAKIE/KIEDY/JAK DŁUGO)
raczej nie, starałam się dążyć do diety zbilansowanej, co mi się udawało na jakiś czas (jeszcze w wakacje warzyłam 82 kg).
****DIETA*************************************************
JAK WYGLĄDA TWOJE ODŻYWIANIE OBECNIE
jem regularnie i posiłki nie sa tragiczne, gubią mnie słodycze i zakazane produkty - ciastka, czipsy i inne.
Posiłki oczywiście chce zbilansować i jeść pełnowartościowe dania, które dostarcza mi niezbędnych kalorii.

CZY PRZY OBECNEJ DIECIE CHUDNIESZ/UTRZYMUJESZ WAGĘ/TYJESZ?
tyje
****SPRZĘT**********************************************

PROFESJONALNA SIŁOWNIA: TAK

****TRENING**********************************

Trenuje crossfit, staram się być minimum 3 razy w tygodniu przy dobrych wiatrach jestem codziennie.
Po ostatnich problemach z lędźwiowym i powrotem do szkoły dzieciaków wrzesień był słabo trenowany.




Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-08 12:46:09
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Eveline dzieki w piatek juz jak reka odjał ból zatok, co za ulga :)
w czwartek wieczorem pojechalam na trening zrobilam mobility i rozciaganie ale widze po sobie ze potrzebuje kontretnego planu treningowego bo w efekcie cos robie ale bez skladu i ladu...
Widze ze jak tylko mam jazde w robocie to pierwsze po cco łape wyciagam to czekoladki! no i w czwartek piatek nie byłam zbyt asertytwna... :( pisze o tym bo jak jest to biało na czarnym to bardziej sie za siebie wstydze... redukcja ale nie do konca).

pogoda sprzyjała wiec do konca tygodnia byl rower grany :) (po co karte miejska wykupiłam?)
miska z czwartku:





z piatku:
no i wieczorem bylo wychodzone, kilka shotów kamikaze i wciekłych psów...





Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-21 13:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12162 Napisanych postów 22001 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627369
Cześć! Jakieś zdjęcia sylwetki?
Znam ten ból - wrzesień jest wykańczający dla wszystkich co mają dzieci w szkle. Te zebrania, zmiany planów, zajecia dodatkowe - odbiło mi się również na treningach. Ale już wróciłam do regularności, czego i Tobie życzę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Zdjecia zrobione, postaram sie jutyro je wrzucic :)

niżej wrzucam miskę z dzisiaj.
Napoje:
Kawa czarna
woda
zielona i czerwona herbata








Jutro lecę na trening na 6 rano i wiem, że powinno się coś zjeść ale mój brzuch i ja jeszcze śpimy.
staram się zjeść albo 1/2 banana albo daktyla w drodze.

rozważam zakup takiego śniadania w proszku co sie zalewa wodą, chyba że nie polecacie.


Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-08 20:46:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Dieta słaba jakościowo. Posiłki nie do końca zbilansowane - układaj tak by w każdym było białko, węglowodany, tłuszcz.
Jedzenie z proszku to kiepski pomysł. Zwykle są to wysokoprzetworzone produkty nie mające zbyt wielu wartości odżywczych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
2017-10-09

trening 6.00
a:
3 rds
6 burpee box jump
16 rep. goblet sq. 16 kg (ketlem)
16 rep. SDHP 20 kg

b:
przysiady rumuńkie
3 rds po 8 rep - 12 kg ketl

niestety przy goblet sq lędźwiowy się odezwał wiec ostatnie dwie rundy były przysiady bez obciążenia.
efekt
lędźwiowy czuje i zobaczę czy minie jeśli nie to chyba wrócę jeszcze raz do mechanika.
Chociaż po wizycie mówił żebym wracała do treningów.
Mam nadzieje ze to tylko chwilowe, na pewno treningi będę musiała robić na "pół gwizdka".

czy ktoś mógłby mi podesłać linka do zestawu ćwiczeń rozciągających albo ma już jakiegoś gotowca? czuje potrzebę by w domu dodatkowo sie porozciągać, w środę będę miała tez wałek wiec też włączę sobie rolowanie.
Niestety po porannym treningu już nie zostaje zbyt wiele czasu na rozciąganie :(

no i miska:
napitki:
-woda ok 1,5l
-żurawina do picia 2 qbki
-kawa 400ml
-imbir parzony z miodem
i jakieś ziółka






Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-09 20:30:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
w takim razie zostanę przy jakiś porannych przegryzkach i postaram sie dorzucić więcej białeczka.
no i kolejny dzień bez słodyczy :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dopadł mnie wirus i jest masakra, wczoraj bez treningu, niestety ledzwiowy si odezwał po poniedziałku, tak, że czułam ból przy pochylaniu się.
Dziś poszłam i porobiłam cwicczenia wzmacniajace poslady i dolną czesc brzucha, troche jest lepiej.
wnosek z tego, ze musze sobie induwidualnie ustawic cwiczenia i odpuścic snatche, burpeesy, clean'y...

Napoje te co zawsze dużo imbiru parzonego z miodem, żurawiny oczywiscie kawa

Miska:









Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-11 21:10:00

Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-11 21:10:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Przy tych ćwiczeniach co wymieniłaś mocny core to podstawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Wczorajsza miska nie jest imponująca odbierajac synka z przedszkola zostałam poczestowana sernikiem i kawałkiem ciasta... oczywiście "nie umiałam odmówi" bardziej sobie niż Pani...
Dziś już samopoczucie lepsze, wczoraj była słabo, wirus ustępuje.

Wczoraj napoje to:
parzony imbir z miodem i cytryną chyba 1,5 litra
i:






Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-13 12:57:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
są spadki :) po tygodniu 0,8 kg słodycze mocno ograniczone bo niestety były epizody z lodami ;) ale jest co robi motywacja rośnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51557 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Dzień zaczety od treningu:
3 serie Goblet sq po 10 powt. 12/16kg
3 serie po 8 powt. bulgarian split sq - 12kg ketl
3 serie po 10 powt podciąganie kolan do brzucha na drążku.

Miska:





Zmieniony przez - milenawawa21 w dniu 2017-10-16 20:16:21
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Notatki redukcyjne LostCause

Następny temat

Potrzebna szybka redukcja - z gory dziekuje za wasza pomoc

WHEY premium