SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - oleńka - motywacja 100%%%

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 10924

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Ladies udał mi się mój chlebek bardzo mnie to cieszy, choć przyznam że myślałam że będzie łapszy w smaku. No ale też go w sumie zrobiłam bez żadnych orzechów bo po ostatnim nie wypale wolałam nie ryzykować
Więc teraz mam pytanie, jak ten chleb liczyć do miski? Jest jakaś pozycja odpowiednia dla takiego chleba?
Oprócz orzechów dodajecie coś dziewczyny by chleb smakował?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 15338 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 191806
licz jako chleb żytni razowy. Posoliłaś ciasto? Jak jest za mało soli to wtedy chleb nie ma smaku

"pod tym niechcianym tłuszczem niekoniecznie ukrywa się nasz ideał urody" Obliques
Don’t be a follower. Be a leader even if for a while you are only leading your shadow.
DT -> https://www.sfd.pl/DT_Arphiel-t1191724.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Ja uwielbiam posmarować ten chleb masłem i zapiec w tosterze, pycha
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
No właśnie Arphiel nie dałam za dużo soli. A jak następnym razem dodam orzechy to jak wtedy liczyć?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Mam pytanie co do ćwiczeń na brzuch. Niby wiem, że z niego najciężej schudnąć i że najlepiej ćwiczyć całe ciało ale może powinnam porobić jakieś 2-3 ćwiczenia tylko na brzuch. Bo widzę, że z niego mi nic nie schodzi dlatego myślę o dodaniu ćwiczeń na tą partię ciała. Poradzicie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Esther Zdobywczyni PP WBBF
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 4315 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 115601
No to policz ile dajesz mąki, ile orzechów na taki jeden chleb. I potem dziel albo na kromki, albo jak masz wagę to zważ po prostu, ile chleba zjadłaś.

Ten trening, który teraz robisz wystarczająco ćwiczy brzuch, przyłóż się do ciężarów, bo wiesz że tego jeszcze nie masz dopracowanego. Dodatkowymi ćwiczeniami na brzuch nic nie wskórasz, a możesz zaszkodzić. Nie ma chudnięcia miejscowego.

Zmieniony przez - Esther w dniu 2012-09-26 14:00:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Dzięki Esther Ale ten chleb to nie tylko mąka i orzechy ale także woda.

Dzisiejszy trening siłowy:

3 serie po 12 powtórzeń

Trening A.
A. Przysiad ze sztanga na plecach - wszystkie serie po 20 kg
B1. wyciskanie sztangi skos góra - I seria: 10kg; II seria: 10kg; III seria: 15 kg (tylko 6 powtórzeń w ostatniej serii)
B2. przyciąganie drążka dolnego siedząc do brzucha - I seria: 50kg; II seria: 62kg; III seria 70kg (tylko 10 powtórzeń w ostatniej serii)
C1. prostowanie nóg w siedzeniu- I seria: 23kg; II seria: 32kg; III seria: 32kg
C2. wznosy tułowia z opadu
D. plank (1x ile dasz rade utrzymać)

Przed treningiem 15 minut bieżni a po treningu 15 minut bieżni i 15 minut na rowerku.

Miska dzisiejsza:





Zmieniony przez - oleńka 21 w dniu 2012-09-26 15:58:07
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 4817 Wiek 47 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 87118
Przeciez woda to 0 kcal... Chleb jest dosyc prosto policzyc: liczysz zuzyta make do ciasta i zakwasu i te orzechy. To jest twoja calkowita kalorycznosc/rozklad. Nastepnie pieczesz, wazysz po pieczeniu i wyliczas ile przypada na 100g wyrobu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 1274
Dziewczyny dziś otrzymałam mój plan na studia.. Stwierdzam, że jest gorzej niż myślałam. Wygląda na to, że będę miała 4 dni na ćwiczenia w tygodniu. Środa, piątak (przed zajęciami) no i sobota, niedziela. Siłownia mi odpada bo nie zdążę rano na nią iść a żeby tylko kupować karnety na sobotę to za drogo mi to wyjdzie.. Więc zostają ćwiczenia w domu. Będę robiła trening siłowy dla początkujących w domu, stworzony przez szefową.

Tylko nie wiem jak rozłożyć te cztery dni. Mają być dwa dni aerobów i dwa dni treningu siłowego?

Dotychczas biegałam jako trening aerobowy. Chciała bym mieć coś w zastępstwie, coś co mogła bym w domu robić. Możecie mi coś doradzić?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 697 Wiek 33 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28802
Oleńko, ja również studentka i do tego dojeżdżająca 40 km do innego miasta na zajęcia więc będę się starała 3 razy w tygodniu (środa, piątek, niedziela) trening siłowy robić, a aeroby zobaczymy. Bo chyba siłowy jest jednak podstawą.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

[FIT]Azzi DT

Następny temat

pulsometr

Wiecej