SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - motywacja 100 procent

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1393

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Płeć : mężczyzna
Wiek : 24
Waga : 103
Wzrost : 188
Obwód klatki : 114
Obwód ramienia : 46
Obwód talii : 99
Obwód uda : 66
Obwód łydki : 45
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 9% (tak pokazała waga na silownii, lecz ten wynik jest wątpliwy)
Aktywność w ciągu dnia : praca
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : min. 4x w tygodniu siłownia - cardio po treningu siłowym 40minut
Odżywianie : dieta około btw 3.0/1/3.4
Cel : rzeźba
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : -
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia, cardio na silownii
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : bcaa, przedtreningówka (bez kreatyny), spalacz, odżywka białkowa, vitargo, SAA
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : brak

Witam,
Mam już 4 letni staż na siłownii, lecz dopiero od początku tego roku postanowiłem, że zabiorę się na poważnie (dieta) no i wygląda to następująco.
Celem jest rzeżba/ redukcja. Jako, że mam już jakies doświadczenie w tej dziedzinie napisze pokolei jak mniej więcej wygląda rozkład moich składników w mojej diecie. Ogólnie z dnia na dzień za bardzo ona się nie różni (mi to nie przeszkadza), lecz chciałbym aby moglibyście ewentualnie zweryfikować to co napisze i cos doradzić.

Poniżej zamieszczam jadłospis. Można powiedzięć, że tego się trzymam, jak mam ochotę na coś innego staram się to zrobić tak,aby makro posiłku było takie same. Zero przetworzonego jedzenia i oczywiście warzywa w posiłkach są o których nie wspomniałem, nie wliczam ich również do kcal.
Godziny posiłków nie są stałe gdyż pracuje na 3 zmiany i sa one troszke zmienne, ale zapotrzebowanie jest takie same.
Przed treningiem stosuje przedtreningówkę i bcaa, przed aerobami również bcaa, po aerobach białko i vitargo.
Od początku stycznia waga, na której robiłem pomiary pokazywała 107 kg i 11% fat, teraz 103 kg i 9%.
Jedyny problem jaki mnie męczy to ciągle ulana sylwetka, nie jem wogóle przetworzonego jedzenia a nadal w okolicach brzucha jest opona, zreszta wymiary, które napisałem same mówią za siebie.
Proszę o zapoznanie się i ewentualne porady co by należało zmienić. Być może zmienić makro czy coś.z góry dziękuje...







Zmieniony przez - atrophex w dniu 2014-02-25 21:21:32
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51765 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349847
Skąd pomysł na taką kaloryczność i przede wszystkim takie ilości białka? Jak masz 100 w pasie, to na oko bf można szacować na minimum te 20%, więc białka starczy Ci nawet i połowa tego. Brzy takim zalaniu byłbym też ostrożniejszy z ilością węglowodanów.

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 341
Dzis rozmawiałem właśnie z kumplem co sie szykuje do debiutów ( nie ma teraz za bardzo dużo czasu aby mi pomóc) i sam mi powiedział, że białka jest za wiele, dlatego tez organizm trzymie wodę. Należałoby również zwiększyć ilość tłuszczy, a wyeliminować orzechy. Węgle też obetniemy. Miałes racje z tym Koniu. ;pp Poniżej zamieszcze zmiany jakie wprowadze. Tylko dalej się zastanawiam czy więcej tego białka nie urwać jak tak to z czego ?? ;/ Być może po aerobach wrzucić także BCAA zamiast pełnowartościowego białka




Zmieniony przez - atrophex w dniu 2014-02-26 13:52:01

Zmieniony przez - atrophex w dniu 2014-02-26 14:18:35

Zmieniony przez - atrophex w dniu 2014-02-26 14:19:33
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kilka ważnych pytań.

Następny temat

Proszę o ocene tej diety.

WHEY premium