SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - marzenie -45kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1031

Formularz - Proszę o pomoc

Wiek

25 lat

Płeć

kobieta

Cel

racjonalne schudnięcie do 75 kg

Waga

teraz 120 kg, tydzień temu 124kg

Wzrost

170

Poziom bf (zdjęcie poglądowe)

Aktywność w ciągu dnia (cały tydzień): (praca/uczelnia/zajęcia domowe? O której trenuję, wstaję, kładę się spać? O której mam przerwy w pracy?)

w ciągu dnia około 10tysięcy kroków

Uprawiane sporty, częstość i intensywność treningów, staż treningowy, sprzęt którym dysponuję (wyposażenie siłowni)

jazda na rowerze po 1/2h z predkości okolo 20km/h 2 x w tygodniu

Stosowane wcześniej diety, ich wpływ na sylwetkę, obecne odżywianie

krótkotrwałe

Stan zdrowia (preferowane badania lekarskie)

do zrobienia

Stosowana lub planowana suplementacja

na razie nie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320
Cześć
Ważny okres w moim życiu, więc postanowiłam wziąć się za siebie. Motywacje mam ogromną. Od tygodnia jestem na diecie ( jem 5 posiłków dziennie, pierwszy raz od kilku lat jem śniadania :), pije dużo wody i generalnie jestem bardzo pozytywnie nastawiona). Waga powoli leci ( na razie pewnie woda), ale zaczęłam się zastanawiać czy nie jem za mało ( około 1800 kcal).

Wyliczyłam sobie właśnie zapotrzebowanie i wyszło mi (jesli wszystko dobrze obliczyłam :P ) około 2640 kcal.
I teraz, według tego co czytam na forum, powinnam na razie zejsc tylko 300 kcal?

Niby waga leci, ale boje się że za miesiąc przestanie, i nie będzie z czego zejść.

Pozdrawiam wszystkich :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Na 2300 raczej redukowac nie bedziesz. Tu trzeba sie uzbroic w cierpliwośc i cykle redukcyjne, powiedzmy 8 tyg., potem rest z podbiciem kalorii 2-3 tyg. I znowu. Nalezy wprowadzic sensowną aktywnośc fizyczną - trening siłowy. Ilośc posilkow nie ma znaczenia i wcale nie musi byc ich 5. Przy takiej podazy kalorii 4 posilki moga okazac się korzystniejsze.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
1800 kcal dobra ilość dla kobiety
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 2 Wiek 30 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320
no okej, to zostawiam tak jak jest, i zobaczymy co będzie dalej :) zwiększę również aktywność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
1800 to juz za mało nie ma nawet z czego uciąć w razie czego.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 536 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
anubis84
1800 to juz za mało nie ma nawet z czego uciąć w razie czego.


a co Wy wiecznie kochani z tymi ucinkami?
Im więcej tłuszczu - tym głębszy deficyt. Gdy się zatrzyma - dodaje się trochę energii i znów zjeżdża w dół.
Najlepszy sposób. Niestety organizm osoby otłuszczonej musi trochę pofunkcjonować na dużo mniejszej ilości spożywanego pokarmu, musi się ponownie uwrażliwić, dlatego wyliczenia zapotrzebowań nie znajdą tu rezultatu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75806 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753540
Zdecydowanie zbyt mało. Jeżeli zapotrzebowanie kaloryczne jest dobrze wyliczone, to nie należy obcinać tyle kalorii. Poza tym, nie patrz na masę ciała, a na obwody. To one określają nasze efekty.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jak naprawic metabolizm tluszczow zeby chłonąć jedzenie?

Wiecej