SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - makroskładniki w diecie

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 2243

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1243
Witam,
Redukuje już ponad miesiąc, 2600-2900kcal dziennie 30% bialka 40% wegli 30% tluszczy srednio, moje pytanie brzmi, w dalszej redukcji obniżyć węglowodany a zastąpić je białkiem i tłuszczami czy lepiej obniżyć kalorykę a procent składników zostawić?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Zawsze coś będzie + coś minus, raz zjesz np większego banana raz mniejszego, te wahania nie mają większego wpływu, nawet podczas obróbki termicznej coś się straci

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 1422 Wiek 28 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 17916
Raczej kwestia indywidualna. Jeżeli lubisz węgle to nie tnij z nich na początku, tak samo w przypadku fatu. Zachowaj sobie te makroskładniki, które lubisz najbardziej najwyżej. Dzięki temu dieta będzie łatwiejsza w utrzymaniu. Z białka nie ucinaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1243
Czyli zostawić jeszcze wszystko tak jak mam? Czy powoli obniżać do pewnego poziomu?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Napisz coś o osbie więcej, wiek waga wzrost % bf, ile już zrzuciłeś zadowolony jesteś z efektów czy nie

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1243
Okej zaraz wstawię cała ankietę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1243
Płeć : mężczyzna
Wiek : 17
Waga : 87
Wzrost : 173,5cm
Obwód klatki : 104
Obwód ramienia : 40
Obwód talii : 88
Obwód uda : 63
Obwód łydki : 44
Szacunkowy poziom tkanki tłuszczowej : 22%
Aktywność w ciągu dnia : szkoła
Uprawiany sport lub inne formy aktywności : 2x w tygodniu siłownia - FBW, raz w tygodniu streetworkout, w nietreningowe- staram się robić brzuch choć przeważnie odpoczywam, czasami pobiegam, czasami nie, ale teraz w wakacje wezmę się ostro do roboty.
Odżywianie : mam słabość do słodyczy, ale staram się ograniczać, choć nie ciągnie mnie do nich teraz mocno.
Cel : redukcja rozłożona w czasie do października
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia : zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej : siłownia
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : BCAA i białko (był izolat teraz zamówiłem matrix wpi wpc)
Czy możliwe jest wprowadzenie suplementów : tak
Stosowane wcześniej diety : wcześniej brak, od 40 dni przestrzegam ilość węgli i białka, zbilansowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
białka już masz sporo nie ma co dawać wiecej, ja bym po trochu z węgli i tłuszczy uciął

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1243
Chyba lepiej zacząć ścinać z węgli, bo tłuszczy i tak mało w porównaniu z węglami nie? Błonnik też liczyć do węgli czy darować sobie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
A redukcja idzie? Jeśli tak, to nie ma potrzeby ciąć. Wszystko liczymy, błonnik też, nie komplikujemy sobie życia.

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Oczywiście, że należy wliczać błonnik.
Wrzuć swoją rozpiskę żywieniową
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 25 Wiek 24 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1243
Przykładowe dni, czasami się różnią delikatnie.







Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na redukcje

Wiecej