SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja - help needed!

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4974

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Ten chlebuś chyba do wymiany bedzie, co?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Teapot
Ten chlebuś chyba do wymiany bedzie, co?


Bedzie, bedzie. Ciezko znalezc cos lepszego w sklepach, musze porzadnie poszukac...
Albo znalezc sprawdzony przepis i upiec sama... Ktos cos?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12177 Napisanych postów 22018 Wiek 54 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 627477
Marlena - przepis jest łatwiej zdobyć niż dobrą mąkę. Rozejrzyj się za dobrą mąką i pokombinujemy. Dobra to, według mnie, jak najbardziej razowa, typ 650 (albo "chlebowa"):zytnia, pszenna, z cieciorki, orkisz...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Z mąką nie powinno być żadnego problemu.
Do pieczenia mam dwie lewe ręce więc problem będzie tutaj - przepis musi być taki, żeby zawsze chleb się udawał

W sklepie jeszcze widziałam mieszankę na chleb z Melvitu (bez mąki). W składzie czarnuszka, ziarna orkiszu, płatki owsiane, otręby owsiane, pestki słonecznika, pestki dyni, siemię lniane, ziarna sezamu.



Zmieniony przez - Marlena117 w dniu 2017-05-05 18:49:49

Zmieniony przez - Marlena117 w dniu 2017-05-05 18:51:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Hej wrzucam podsumowanie tygodnia (wszystkie dane to średnia z całego tygodnia):
Kalorie: 1704
Białko: 122 g (z planowanych 138 g)
Węgle: 149 g (z planowanych 157 g)
Tłuszcz: 71 g (z planowanych 69 g)

Jutro z pracy wrzucę jadłospisy bieżące.

W zeszłym tygodniu było wciąż trochę produktów przetworzonych, dzisiaj poporcjowałam i zamroziłam pierś z kurczaka i z indyka, więc gotowego kurczaka wyeliminuję. Nie kupowałam też gotowego guacamole, postaram się zrobić sama. W dalszym ciągu poszukuję lepszego chleba i szukam jakiegoś łatwego przepisu, żeby upiec sama. Z treningiem w zeszłym tygodniu było cienko, bo codziennie nadgodziny w następnym postaram się ruszyć nareszcie.

Co jeszcze można poprawić?










...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
Lepiej jakbyś wrzucała zrzuty posiłków
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
eveline
Lepiej jakbyś wrzucała zrzuty posiłków


Wrzucałam w tygodniu... W weekendy (bo z domu) nie bardzo mogę wrzucać, bo mi szwankuje komputer. Jutro wrzucę zrzuty weekendowego i jutrzejszego jedzenia.
Dzisiaj wrzuciłam "podsumowanie" z tygodnia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
PoTreningu jest duuuzo czytelniejszy jezeli chodzi o zrzuty. Twoje ciezko sie czyta, bo zamiast" marchew" jest jeszcze nazwa sklepu itd
Ale fakt, bez kompa ciezko z tego korzystac. Ja zawsze wklepuje zarcie w dziennik w pracy.

Nie jestem ekspertem, ale chyba najlepiej powoli pozbywac sie wszystkich kupnych posilkow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Hej Teapot, dzieki! Tak staram sie robic powoli - wymieniac wszystko, co gotowe.
Jeszcze nad chlebem musze popracowac i upiec cos sama. Mam tez kilkanascie paczek ryzu takiego do mikrofalowki i traktuje czasami jako "danie awaryjne", musze to zreszta wykorzystac, zeby nie zalegalo w szafkach/
Wrzucam zrzuty z weekendu i planowany na dzisiaj.

W weekendy jem odrobine bardziej nieregularnie niz na tygodniu, wiec godziny posilkow nieco umowne...
Wczoraj ugotowalam w wolnowarze rosol na drobiu, lubie pic ze dwa kubki dziennie - wliczac do bilansu czy nie? Pije sam wywar, nie zjadam miesa ani warzyw.

W sobote na sniadanie kanapki z jajkiem, na pozny lunch zupa kalafiorowa, na kolacje pieczony dorsz.
W niedziele na pozne sniadanie sniadanie jajka gotowane w pomidorach, na pozny obiad kurczak smazony z mrozonymi warzywami na patelnie i ryzem, bez kolacji (wypilam tylko koktajl z odzywka).

Dzisiaj na lunch i obiad kasza peczak z piersia z indyka, fasolka szparagowa, cukinia i jarmuzem.
Planuje ruszyc sie do klubu dzisiaj, popytam czy moge umowic sie z ktoryms z trenerow zeby pokazal mi co i jak na silowni.

Akurat na myfitnesspal mam wykupiony pakiet premium na rok i ich apka na telefon jest bardzo fajna, wiec nie bede teraz specjalnie przerzucac sie na potreningu











Zmieniony przez - Marlena117 w dniu 08/05/2017 09:48:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 17 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 747
Teapot
Ja zawsze wklepuje zarcie w dziennik w pracy.



Ja tez Taki ze mnie produktywny pracownik
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

SPAM: Bez narzekań i dopingu każda dzielnie walczy w ringu!

Następny temat

Dieta na redukcji

WHEY premium