SFD.pl Doping

Dodaj odpowiedź

Redukcja - clen

Wysłana -
Natan33
Ale powiedz dlaczego Ty sie nas pytasz czy masz kontynuować???

Twoje zdrowie, Twoje życie i tylko i wyłącznie Twoja decyzja...

Jak Ci powiemy leć dalej i podbij dawkę x2 to rak zrobisz póki tego że sie chooyowo czujesz???

Wygrzebałeś posta z przed 16 lat i co sobie myślisz że te informacje są nadal aktualne i na czasie???
Od 19-tu lat stosuje clen...i żyję nadal 120mcg przeważnie robi mnie wystarczająco przy wadze ~120kg

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 06/07/2018 09:18:49

serio ? ignorancja w hooy, jeżeli uważasz, że zgony przypadki w szpitalach sprzed 19 lat mogą być już nie aktualne.. :D z pewnością nie aktualne będą podzielone zdania odnośnie apteki tych ludzi , ale bez offtopu sprobuje kontynuować jak będzie dalej tak orało odstawię
Wysłana -
Natan33
Czyli pixy wcinasz bo wiesz jak działają a głupi clen Cie trochę telepie i już panikujesz...

Telepie, jak dobry clen to przy 80mcg dziennie juz dobrze szarpie i tak będzie trzęsło przez tydzień a potem organizm się przyzwyczai i będzie telepało znacznie mniej.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 06/07/2018 09:25:15

nie, bylem w holce i widziałem co pixy robią z ludzi 8 lat temu miałem epizod i nigdy więcej

Zmieniony przez - BydlakNdl w dniu 2018-07-06 09:29:56
Wysłana -
Czyli jeżeli nie możesz pixa okiełznać to saa też odstaw widocznie nie dla Ciebie.

Zdrowia i powodzenia życzę
Wysłana -
Natan33
Czyli jeżeli nie możesz pixa okiełznać to saa też odstaw widocznie nie dla Ciebie.

Zdrowia i powodzenia życzę

nie zwyczajnie nie bawiły mnie pixy :D Natan dzięki za jakiekolwiek odpowiedzi, tak jak mówię spróbuję dzisiaj jeszcze podjeść clena zobaczymy ...
Wysłana -
Jak mogą pixy kogoś nie bawić????
Wysłana -
Natan33
Jak mogą pixy kogoś nie bawić????

ooj chodziło mi o walenie w dekiel co łikend :D i uciekanie się od rzeczywistości
Wysłana -
Natan33

Telepie, jak dobry clen to przy 80mcg dziennie juz dobrze szarpie i tak będzie trzęsło przez tydzień a potem organizm się przyzwyczai i będzie telepało znacznie mniej.

Zmieniony przez - Natan33 w dniu 06/07/2018 09:25:15

Wrzucilem dzisiaj 60 clenu nadal robi mocno robote ale jest ok :D na silce dzisiaj mnie skurcz zlapal w lydce i puscic za cholere nie chcial .. :D najlepsza beke mam jak nalewam wode delirium jak skuhwysyn :D
Wysłana -
taka mala aktualizacja zeby nie bylo, nie op*****lam sie
5/6 dzien juz leci 120 mcg, od jutra 160.
Pytanie brzmi czy jest sens wrzucac wieksze dawki ? biorac pod uwage wszystkie czynniki, bo z czasem zauwazam delikatne przezwyczajenie sie organizmu do clenu . Nadal dziala ale nie ma tego kicka co na poczatku
Strona 5 z 5
Dodaj odpowiedź