SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Teapot

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 234359

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Powiem Ci że to już jakaś wyższa szkoła jazdy takie szydełkowanie. Ale pamiętam, że na pracach ręcznych w podstawówce coś też robiłem - tylko że jakaś prościzna to była.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
Jak waga leci w dół to super :)

Ja nie cierpię żadnych prac manualnych, nie mam cierpliwości. Często przyjeżdżasz do Polski czy bilety są takie drogie, że niestety rzadko ? A Twój mąż to polak? Jak nie to co mówi o Polsce ? :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Ale super kocyk
A to fajnie jak masz wejscie do roznych silowni za free. Przydaje sie jak jezdzisz po kraju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
kaka21
Jak waga leci w dół to super :)

Ja nie cierpię żadnych prac manualnych, nie mam cierpliwości. Często przyjeżdżasz do Polski czy bilety są takie drogie, że niestety rzadko ? A Twój mąż to polak? Jak nie to co mówi o Polsce ? :)

Czy czesto... chyba bylam 5 razy w ciagu 4 lat - wlaczajac slub i wesele :) Da sie spokojnie 1 w roku, szczegolnie jak sie obserwuje okazje. Da sie poleciec w dwie strony za ponizej 1000$ = ponizej 3000zl. Teraz oszczedzamy na depozyt na dom wiec zobaczymy jak to bedzie. Chcialabym przywiezc tu moja mame na dluzsze wakacje jak juz cos kupimy.

Maz to Australijczyk. Taki typowy z podejsciem 'no worries' - ucze sie tego od niego bo to w sumie swietna postawa. Jak ja sie zmieniam w klebek stresu on na spokojnie szuka rozwiazan. W Polsce byl wiele razy i ja uwielbia - jedzenie w szczegolnosci. Sam chodzi do mojego wiejskiego sklepu na przyklad. Dogaduje sie na migi - plus zna kluczowe slowa: kielbasa, sok, pasztet, piwo, kabanosy, chleb

Kocyk fajny... ale bede dzis zaczynac od nowa - popelnilam glupi blad poczatkujacego +bylam troche leniwa i nie liczylam oczek. I mi sie ladnie kocyk zaczal zwezac bo mi uciekaly jak zawracalam. O losie :D Ale przynajmniej dobrze bo bedzie ladniejszy - treba liczyc i kropka, bo pozniej sie rozjezdza.

To naprawde fajne odstresowanie - ogladam, a raczej slucham tv i sobie dlubie :) Chcialabym zrobic kilka rzeczy do domu- sa naprawde fajne (nowoczesne, nie babciowe) koce, narzuty, poduszki. Moja lista na pinterescie jest dluuuuga.

Maria - po kraju tez, ale nawet po miescie. Chyba na co trzeciej stacji maja silownie wiec zawsze gdzies jakas w poblizu bedzie. No i ta akurat nie wyglada jakby byli w niej gangsterzy motocyklowi


Wczorajsza silka - spoko Troche wiecej ludzi, przewazaja faceci Jest na czym zawiesic oko przynajmniej

Ladnie dzis czuje ze popracowaly poslady wiec extra.

_______________________________________
TRENING A 21-03-2018

5 min wioslarza

1. Goblet squat 3x 10
15kg, 15kg, 15kg

2. Incline Dumbbells Press 3x 15
7kg, 7kg, 7kg

3. Wide-Grip Lat Pulldown (fixed lat pulldown machine) 3x10
10x(33), 10x(33), 8x(33)
Miarka na maszynie miarce nierowna - w poprzedniej silce mialam 25, tu jest 33 i 10x to wyzwanie

4. Glute bridges 3x20
20x 35kg, 20x35kg (z guma), 20x35kg (z guma)

A jednak zle spojrzalam, bo w strefie rozciagania maja wiecej tych mniejszych sztang - dochodza do 45kg wiec da sie ich uzyc spokojnie do RDL chociazby bez zajmowania chlopom sztangi
Problem tylko z zaladowaniem tego na siebie, bo sztanga na plasko nie jest zbyt wysoka. Ale znajde sposob. Guma jest mega - uwielbiam jak zwieksza intensywnosc i lepiej czuc prace miesni.

5. Dumbbell lunges 3x 10 per leg
9kg, 9kg, 9kg

6. Russian twist 3x20, 7kg medicine ball

7. Wyciskanie francuskie hantla oburącz 3x15
6kg, 6kg, 6kg

+ spacer do domu - 3km, pol h spacerkiem. Rozpadalo sie dopiero 200 m od domu

Micha ok, bez wpadek. Waga znow leciutko w dol - 68.5kg, uda niestety ani drgna Ale zauwazylam od jakiegos czasu ze nie 'rozlewaja sie' tak jak siedze - wiec nie narzekam. Powolutku do przodu





Zmieniony przez - Teapot w dniu 3/21/2018 10:13:41 PM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
też kiedyś szydełkowałam :D jakieś krzywe szaliczki ale zawsze coś :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
eveline
też kiedyś szydełkowałam :D jakieś krzywe szaliczki ale zawsze coś :D



Kochany piateczek - pustki na silowni :) Tzn tylko przez jakis czas, pozniej pojawili sie panowie i nawet jedna pani.
Zauwazylam tendencje tutejszych kobietek do gromadzenia wokol siebie sprzetu (mata, z 5 hantli, bosu, pilka, jakas mala sztanga) i nie uzywania w ogole pozostalych czesci silowni. Robia sobie taka 'stacje'. Ciekawe.


_______________________________________
TRENING B 23-03-2018

5 min wioslarza

RDL 3x15
25kg, 35kg, 35kg

Seated Dumbbell Press 3x 15
6kg, 6kg, 6kg

Leg press 3x10
45kg, 45kg, 45kg

a. One legged hip raises on bosu 3x30/noge
b. plank 60s x3

One arm dumbbell row 3x 10
8kg, 8kg, 8kg

Bulgarian split squat 3x10
cc, cc, cc - laweczki sa tu ciut nizsze - idealna wysokosc i nawet nie lapaly mnie zadne skurcze :) extra.

side lateral raises 3x10
3kg, 3kg, 3kg

Micha w porzadku - w pracy mam teraz wycisk i nie mam nawet chwili zeby te michy wklepywac. Ale jest pilnowana




Zmieniony przez - Teapot w dniu 23/03/2018 10:36:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 711 Napisanych postów 2487 Wiek 33 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 327948
Pewnie obwody robia, w sumie fajne sa treningi na zasadzie "stacyjek". Dla mnie gorzej jak ktos robi obwody przy uzyciu sztang i maszyn- to jest kompletny niewypal bo wszystkim innym blokuje sprzet.

Haha z tymi gangsterami to nigdy nie wiadomo :P miej sie na bacznosci
1

Moj pierwszy dziennik
http://www.sfd.pl/DT_redukcja_Maria1209-t1113012.html
Dziennik z wyzwania posladkowego
http://www.sfd.pl/BAD_ASS_SQUAD_maria1209-t1120394.html pods. s. 30

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
maria1209
Pewnie obwody robia, w sumie fajne sa treningi na zasadzie "stacyjek". Dla mnie gorzej jak ktos robi obwody przy uzyciu sztang i maszyn- to jest kompletny niewypal bo wszystkim innym blokuje sprzet.
Haha z tymi gangsterami to nigdy nie wiadomo :P miej sie na bacznosci

Nie widac zeby byli gangsterami :) W tamtej okolicy ciagle widzialo sie opalonych i wyżelowanych panow w super hiper brykach/motocyklach (robili sporo halasu), staly sobie piekne wille tuz przy plazy... tutaj jest spokojniej i nie ma co ukrywac - bardziej 'bialo'.

Wczorajszy trening
O dziwo na silowni pusto. Moze wplyw ma pogoda - kiedy pada ludzi jest sporo.
Juz nie czuje sie jak kompletny swieżak

_____________________________________________________
TRENING A 26-03-2018

5 min wioslarza

1. Goblet squat 3x 10 (Musze wreszcie zrobic podejscie do normalnego przysiadu ze sztanga... aczkolwiek lubie gobleta)
15kg, 15kg, 15kg
15kg, 15kg, 15kg

2. Incline Dumbbells Press 3x 15
7kg, 7kg, 7kg
7kg, 7kg, 7kg

3. Wide-Grip Lat Pulldown (fixed lat pulldown machine) 3x10
10x(33), 10x(33), 10x(33)
10x(33), 10x(33), 8x(33)

4. Glute bridges 3x20
20x40kg, 20x40kg (guma), 20x40kg (guma)
20x 35kg, 20x35kg (z guma), 20x35kg (z guma)
Sztanga na platformie do MC byla zaladowana na 50kg wiec chialam sprobowac - nie dalo rady. Talerze 10kg sa male i nie dalam rady wtoczyc na siebie sztangi zdjelam wiec maniejsze krazki i zrobilam z 40kg. Nastepnym razem zaloze talerze po 15kg ktore sa wyzsze i bedzie super :)

5. Dumbbell lunges 3x10 per leg
8kg, 8kg, 8kg
8kg, 8kg, 8kg
Niby proste cwiczenie a zmachalo mnie konkretnie.

6. Russian twist 3x20, 7kg medicine ball

7a. Wyciskanie francuskie hantla oburącz 3x15
7kg, 7kg, 7kg

7b. Uginanie przedramion z hantlami 3x10
4kg, 4kg, 4kg

plank 2x30s, rozciaganie

+ spacer do domu - 3km, pol h spacerkiem

Waga bez zmian 68.5kg, ani drgnie. Waze sie rano z przyzwyczajenia:)

_____________________________________________


Moj szydelkowany kocyk - zaczelam od poczatku bo robilam go źle
Wczoraj wiec lezalam sobie w lozku szydelkujac z kotem Zbigniewem ktory tak sie mizial do mnie ze musialam go odganiac











Zmieniony przez - Teapot w dniu 27/03/2018 12:00:27 AM

Zmieniony przez - Teapot w dniu 27/03/2018 12:01:25 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 3406 Napisanych postów 6130 Wiek 36 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 264498
Ale super kot Moja nie chce się miziać, woli przyglądać się z daleka .... a mruczy tylko jak rano wstaje, albo wrócę z pracy, wredota

Zawsze rzucaj siebie na głęboką wodę - tam dalej jest do dna...

https://www.sfd.pl/[BLOG]_zdrowo_i_sportowo__Nene87-t1159713-s420.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Zbig ma czasem takie napady miłości drugiemu sie nie zdarzaja. fajne te moje chlopaki są tylko gotować nie dają bo non stop wpychają sie do garów
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System w treningach

Następny temat

Czym zastąpić orzeczy - tłuszcze?

WHEY premium