SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Teapot

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 234364

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
Teapot
Night: Odkąd zwróciłeś mi uwagę zaczęłam spać w innej pozycji na drugim boku – i coś w tym musi być bo czuje różnicę.



Znam z autopsji - też się miałem parę nawyków które nie pomagały w problemach z barkami.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
to niestety często takie nawyki w codziennych czynnościach
ja sie wiecznie opieram na jednym łokciu siedząć przy biurku i ciągle spinam lędźwia z lewej strony :/

nie pozostaje nic innego jak zwracać uwagę na to i starać się to kontrolować
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
O tak, tak, przy biurku też siedzę jak jakiś połamaniec (ale od jakiegoś czasu z tym walczę).
Wczorajszy dzień szalony – miałam wracać do domu wcześniej i ogarniać… a złożyło się tak, ze upuściłam niefortunnie telefon i ekran zaczął wariować. Żadnych pęknięć, nic, tylko dostałam w gratisie ‘ducha’, który naciskał ekran w przypadkowych miejscach. Wyglądało to dość komicznie Telefon leży i żyje własnym życiem.

Na szczęście obyło się tylko na wymianie ekranu. Trochę głupio byłoby wymieniać naprawdę dobry tel po 2 latach. Chociaż iPhone7 kusi… a i 8 wychodzi już na dniach podobno i pan w serwisie był podekscytowany.

Po naprawie poszłam na małe zakupy – H&M na pięęękne legginsy, ale niestety prześwitują na 4 literach :/ A takie fajne i wygodne i śliczne Kupiłam za to bluzę z napisem ‘sorry not sorry’ i cieszę się z niej jak głupia (wielkie dziecko ze mnie!)

Dziś piątek – będzie siłka. Kończę pierwszy tydzień powrotu do treningów – i jest świetnie. Przede wszystkim czuję się dobrze w głowie. A więc jedziemy dalej W weekend pomiary i może jakieś foto. Nadal mam niezłe domsy po środzie – brzuch, plecy, nogi, ramiona.
Ręka – jest dużo, dużo lepiej! Od wczoraj ból jest minimalny. Oby tak dalej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
No jest niezłe podniecenie wśród miłośników iPhonów tym nowym modelem. W Polsce to jak zwykle cena będzie z kosmosu. Lepiej poprosić kogoś znajomego - jeśli się ma - i kupić przez niego w Stanach. Ja natomiast od jakiegoś czasu używam chinola xiaomi i generalnie tak mi się marka oraz ich nakładka na androida spodobała, że raczej innego już nie kupię. Można mieć flagowca za pół ceny flagowców bardziej znanych marek.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
bziubzius Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 4295 Napisanych postów 17977 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 282881
ja pozostaję jednak mimo wszystko fanką samsungów

muszę obczaic jak nasza kolekcja sportowa h&m na chwilę obecną się mniewa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
eveline Trener personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 1440 Napisanych postów 15979 Wiek 36 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 230563
A ja kocham swojego note 4 i ubolewam ze kolejne wersje mi się nie podobają a inne modele z podobnej pułki nie mają niektórych funkcji które lubię. Co gorsza nawet jak mi się moj zepsuje to nie ma sensu kupować go ponownie bo za jakiś czas aplikacje nie będą już kompatybilne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 460 Napisanych postów 1592 Wiek 35 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 229519
Czas leci, niedoczas to już norma

Ale trzymam się dobrze, waga i cm nawet troszkę do dołu (micha ok, ale do treningu głowy i czasu nie ma)

Wpadam na moment żeby wrzucić fotek z wczorajszych polowań na suknie – jest oficjalny faworyt! Jestem w szoku, bo rozmiar ‘z wieszaka’ pasuje na mnie idealnie – tyle pięknych kiecek I wyglądam nawet jako-tako! Jest z czego wybierać.

A jako ze Moja obecna figura to głównie zasługa Waszych dobrych rad I wsparcia to wypada się radością podzielić


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
nightingal Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6507 Napisanych postów 36007 Wiek 45 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 679566
O kurcze - ładnie w niej wyglądasz. Ale i tak Twój uśmiech robi największą robotę. Wyglądasz na bardzo pozytywną osobę.

BEZ BÓLU NIE MA EFEKTÓW !!!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 391 Napisanych postów 1573 Wiek 37 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 28464
Tea po prostu pieknie!

Kto ma cierpliwość,będzie miał, co zechce

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 732 Napisanych postów 1984 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 192631
łohoho piękna :) z suknią ślubną jest tak, że trzeba poczuć że to ta jedyna ;) Jeśli tak czujesz to bierz. Bardzo ładnie podkreśla talie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

System w treningach

Następny temat

Czym zastąpić orzeczy - tłuszcze?

Wiecej