SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Mopi by (a jakże) Koniu

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 58226

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Od jutra tj. 06.02.2012 zaczynam redukcję, w której to pomaga mi Koniu. Tutaj będę zamieszczał informację o swoich sukcesach, postępach, ćwiczeniach, diecie i samopoczuciu.
Jest to pierwsza moja redukcja. 26.12.2011 po ponad 20 latach palenia rzuciłem fajki. Od tego czasu przytyłem ponad 8 kg. Powiedziałem dość. Redukuję. O pomoc poprosiłem specjalistę w tej dziedzinie, forumowicza Koniu. Wczoraj otrzymałem rozpiskę co do diety i ćwiczeń. Pojawiło się mnóstwo pytań. Otrzymałem wyczerpujące odpowiedzi. Dziś dokonałem odpowiednich zakupów, jedzenie w przygotowaniu.
Od dwóch dni śledzę zadane ćwiczenia na You Tube, nigdy nie byłem na siłowni i nie wiem co z czym się je. Mam nadzieję, że sobie poradzę. Nie bardzo się orientuję w jaki sposób zamieszczać dzienniki, więc robię to po swojemu
Moja waga na dziś to 101,3 kg
obwód klatki 110 cm
obwód pasa 108 cm.
Od jutra szukam siłowni dla siebie. Pierwsza na test idzie Active Fitness koło FAT'u
















Zmieniony przez - Mopi w dniu 2012-02-05 22:17:36
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 15 Napisanych postów 7582 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 16667
No to od czasu do czasu cos napisz a tak sobie tam zdrowo odżywiaj i trenuj :) a obwody naapewno fajnie lecą ;)

Być jak Steven !

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 251 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4985
Powodzenia

'Vide Cul Vide'

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 2698 Wiek 31 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 87340
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 365 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 9155
Czekamy na efekty :)

Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Suple zamówione jeszcze wczoraj wieczorem, powinny wpaść jutro tj 07.02.2012
Dzień 1
Musiałem pozmieniać kolejność posiłków ze względu na decyzję, że trening będzie do południa.
Pobudka i śniadanie, które miało być posiłkiem przed ćwiczeniami (zresztą prawda, jest przed siłownią). Nigdy tyle nie zjadłem na śniadanie, warzyw nigdy nie jadłem na śniadanie!!! Zresztą jeszcze miesiąc temu na śniadanie było duuuuużo kawy i papierosy.A teraz:ryż basmati, filet z kurczaka (przygotowany wieczorem przez żonę w piekarniku w ziołach ala gyros), wielka micha sałatki warzywnej (pomidory, sałata, ogórek, rzodkiewka, oliwa). Zjadłem to wszystko o 7:15 rano.
O 10:30 siłownia i tutaj kilka słów wyjaśnienia. Nie byłem na siłowni lat 25, nie mam pojęcia o ćwiczeniach.Szukam fajnej siłowni we Wrocławiu. Dzisiaj pojechałem do Active Fitnes (bud. FAT'u). Okazało się, że instruktorzy są tylko i wyłącznie pomiędzy 17 a 19 i nikt nie może mi pokazać jak wykonywać ćwiczenia zadanie przez Konia. Podziękowałem i pojechałem do Aqua Parku, tam instruktorzy byli. Ponieważ był to mój pierwszy raz poprosiłem o pomoc. Najpierw rozgrzewka 15 min na bieżni, średnia prędkość 7,5 k/h. Po rozgrzewce jak już mi się w głowie kręciło przyszedł czas na ćwiczenia właściwe. Jak instruktor zobaczył rozpiskę to się zapytał czy ktoś chce mnie zarżnąć. Mówię: pokazywać, nie gadać. Zacząłem od przysiadu ze sztangą z przodu. Po 2 seriach, instruktor polecił mi to samo ćwiczenie na suwnicy, sztanga z przodu i z tyłu. Popróbowałem, wygodniej. Koniu: może tak być?
Następnie sobie powiosłowałem nachwytem, strasznie trudne te ćwiczenia!!! To nie tylko moja opinia, ale także tych instruktorów. Ok, już się nie będę żalił tylko ciężko pracować będę. Następnie wrzuciłem sobie uginanie ramion z hantlami, i było już po mnie. Byłem tak zmęczony, że prawie się porzyg...m. Dwóch ćwiczeń nie zrobiłem, nie dałem rady. Na koniec jeszcze 15 zamiast 25 min na orbiterku. Nie lubię tego gó..a, ale co począć.
To był pierwszy raz. Następny posiłek zjadłem o 12:15, ryż basmati + filet z kurczaka.
Koło 15 zjadłem jajecznicę z płatkami owsianymi i warzywami.
Teraz koło 20 zjem chleb z pieczonym schabem i nie wiem czy dobrze zrozumiałem Konia bo coś dużo mi się tego wydaje. Fotka w załączeniu. Chleb Tesco zamieniłem na Schulstad FIT, 1 kromka 32,5 g 77 kcal, B 2,3 W 10,8 T 2,3 Z rozpiski wynika, że mam 180 g chlebka zjeść.
Wieczorkiem koło 22:30 jeszcze chłodnik wg przepisu.

Czuję się jakby ktoś mnie przeczołgał. Jedzenia bardzo dużo, fajna dieta, nie jestem głodny. Generalnie patrzę na to bardzo optymistycznie. Koniu rzuć na to okiem i napisz ze dwa słowa.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 7954 Wiek 30 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 46406
Mam tylko jedną uwagę pisz najpierw co jadłeś np
17.30 Posiłek 1
Chleb razowy itd.
Bo tak to się ciężko czyta a na końcu komentarz i opisujesz jaki się czułeś itp. No to taka mała moja uwaga
Powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 305 Wiek 46 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 4265
Dzień 2 . Bez treningu.
Dieta
7:00 śniadanie:
Pieczywo pełnoziarniste (Schulstad) posmarowane masłem, 4 jajka gotowane na twardo, warzywa, czyli kanapki
10:30 II Śniadanie:
Chlebek jw. + schab wieprzowy pieczony ze śliwkami.
15:00 Obiad
Papryki faszerowane mięsem mielonym (łopatka wieprzowa). Rewelacja :)
19:30 Kolacja
Naleśnik low carb x2(jajka, filet z kurczaka, ser żółty, sałata, pomidor, cebula itd)
Będzie około 23:00 Serek wiejski opakowanie, jabłko starte na tarce, pokruszone migdały/orzechy włoski, cynamon(wszystko wymieszane razem).

Nie mogę tyle jeść !!!! Jestem ciągle najedzony.
Niestety, ale po wczorajszej siłowni nie mogę się ruszać. Ręce, nogi, jakaś kość na karku, wszystko boli. Nie wiem czy dam radę jutro poćwiczyć. Koniu151 chciał mnie chyba zarznąć w pierwszy dzień, żebym dał mu spokój :)
Nie dam się. Dieta rewelacja. Smaczne, dużo, może nawet dużo za dużo. Mojej żonce też smakuje, wcina to samo tyle, że dużo mniej niż ja.
Poniżej zdjęcia papryczek i naleśników.












...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 74 Wiek 33 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 1010
Powodzenia życzę :)

„Życie to nie tylko słońce i tęcza. To podłe i paskudne miejsce. Ani ja, ani Ty, ani nikt inny nie bije tak mocno jak życie. I nie chodzi o to jak mocno mu oddasz. Chodzi o to ile jesteś w stanie otrzymać ciosów. I wciąż iść na przód. Ile jesteś w stanie znieść i nadal iść do przodu. Tak powstaje zwycięzca! Jeżeli wiesz, na co Cię stać, weź to na co się stać. Ale musisz być gotowy na nadchodzące ciosy. Przestać pokazywać palcem i mówić, że nie jesteś tam gdzie chciałeś być z jego, jej, czy kogoś powodu. Tak robią tchórze. A ty nim nie jesteś. Jesteś kimś lepszym!”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 138 Wiek 40 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 4883
Powodzenia, w sumie przechodzę prawie to samo, pewnie też niedługo założę dziennik :>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 1254 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31308
suwnica-out
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

DIeta do weryfikacji

Następny temat

białko w postaci mleka

WHEY premium