SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja Bcaa

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 601

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1012
Witam, od poltoraj miesiaca jestem na redukcji, trzymam diete i z supli mam tylko bialko na braki w diecie, ale znajomy mowil zebym dokupil jeszcze bcaa zeby nie tracic miesni, czy to prawda i wskazane jest bcaa ?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 122 Wiek 33 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 32364
Cześć, a ile czasu jesteś na redukcji? Bo napisałeś nazwę miesiąca (o ile to nazwa miesiąca), której nie mogę znaleźć w kalendarzu.
Wybacz, ale aż mi oczy krwawią.
A tak na poważnie to na Twoim miejscu bym odpuścił. Zdania na temat BCAA są podzielone. Ja osobiście uważam, że BCAA jest zbędne w treningach siłowych połączonych z kardio - zakładam, że właśnie tak robisz.


Zmieniony przez - KosoBobo w dniu 2018-03-16 15:27:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 64 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1012
Dobra, poltora miesiaca, teraz ok ?
Tak wlasnie robie, najpierw silownia potem kardio, czyli bcaa zbedne ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 9031 Napisanych postów 82679 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699304
Bcaa napewno nie zaszkodzi , jeżeli fundusze Ci pozwalają to na redukcji jaknajbardziej możesz zakupić
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase do oceny

Wiecej