SFD.pl Galeria Zdjęć

Dodaj odpowiedź

Redukcja 6 miesięcy z BF32 na 11

Wysłana -
Witam. Kiedyś byłem na tym forum i ćwiczyłem masę, potem się zapuściłem na robocie za granicą. Chciałem Wam pokazać efekt mojej 6 miesięcznej pracy do oceny.

Zdjęcia znajdują się tutaj: http://citigold.web-album.org/album/42800,1
Najeżając na nie macie podany nr zdjęcia

-20 dzień redukcji BF ok.32 / waga 98,8kg lipiec 2016 : zdj nr.1
-potem 70 dzień redukcji: bf ok 20 waga 86 kg, 6 wrzesnia 2016 zdj nr. 2 i 3
-zdjecia 4 i 5 są z grudnia nie wiem jaka waga i jaki bf

OBECNA FORMA: zdjecia nr 7,8,9,10 - waga 69 KG , BF mysle ze kolo 11

Schodze dalej chce miec BF 7-8. Kiedyś ćwiczyłem FBW 2 lata (polecam). Podczas redukcji prawie codziennie robiłem 10km biegu w czasie nie dłuższym jak 1h. Dietę rozpocząłem z ilością KCAL 1300. Dieta trzymana normalnie czyli 0 owoców, nabiału, wyrobów z mąki no i oczywiście cukru.

Jak zatrzymywałem się ze schodzeniem z wagi to odstawiałem WW do 0 na 5-10 dni (ketoza? dobrze to nazywam). W listopadzie przy 1300 kcal po mimo biegów zatrzymałem się w miejscu na miesiąc nie wiem czemu, to robiłem sobie zjazdówki czyli więcej biegu. Czasem robiłem np. 10 dni po 800 kcal dziennie (zajazd) ale i zdarzyły się dni po 2000kcal dziennie aby podkręcić metabolizm (nie łamiąc diety).

Posiłki zazwyczaj tuńczyk/antrykot + pomidor ogórek kolejny posiłek parę orzechów nerkowca i kawałeczek antrykotu potem 2 jajka itp/itd
Z WW tylko i wyłącznie dziki ryz do 60g dziennie podzielone na 2 razy. Z tłuszczy to jeszcze migdały szły i stosowałem też czyste kakao.

Może macie dla mnie nowe rady aby skończyć redukcje szybko bo jadę teraz w dół ok. 1kg miesięcznie. Proszę o ocenę i komentarze :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia innym kto ma problem z nieprzyjaznym zatłuszczeniem :)
Lukasz

Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-01-21 23:10:31

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Przemiana kozacka, ale diety 1300 kcal plus katowanie się takimi biegami nie są zdrowe. Po mojemu to tylko nasilały Ci kortyzol, stany zapalne i spowalniały metabolizm na tyle, że wchodził w stan przetrwania, więc nic dziwnego ze nic z Ciebie w pewnym momencie nie schodziło. Jak szukasz sposobów na zejście na 7% BF to poszukaj może na necie protokołu Christiana Thbadeu ,,Shredded fat loss" czy jakoś tak, dobrze opisana i sprawdzona przez wielu metoda na zejście z tłuszczem. Ale nie wiem czy na Ciebie zadziała, Ty już przeszedłeś i przez ketozę, i VLCD, i przez katowanie się aero.
Wysłana -
dzieki za profesjonalny komentarz, zapoznam się bez 2 zdań. dieta 1300 kcal wiem że jest za niska ale z tymi biegami to zdziwiłeś mnie bo myślałem że sportu nigdy mało a godzinka biegu to dobra rzecz. Aha i zapomniałem powiedzieć że robiłem FBW 1/2 razy w tygodniu (ale bez WW był taki brak siły że szczeże łatwiej mi było biegać 3h jak robić wiosło i przysiady 15 min).

Teraz myślę wejść na normlaną dietkę 1800-2000 kcal i z dużą ilością treningów siłowych probować schodzić z tluszczu. Biegi 5km dziennie w dobrym czasie (22-24 min nie wiem czy czas dobry - dla mnie to max). Poczytam to co mi poleciłeś ale to nie na dziś temat.

Aha i nie chcę się przechwalać z tym BF11, ja tego nie umiem mierzyć. Próbowałem parę razy po faudach i tyle mi wychodzi ale może być więcej. Więc po prostu pokazuje zdjęcia BF nie był mierzony przez lekarza.
Wysłana -
Fajnie zszedles , super redukcja ale to samo da sie zrobić w max 2.3 miesiace gdzies w tej diecie sie pogubiles i jesz cos co ci kalorie podbija, na ketozie nie ma tluszczu, bialka masz rowniez zdecydowanie za malo na redukcji 2.5g trzeba minimum miec , duza ilosc bialka pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Drugie to po co chcesz schodzic z bfem nizej jak w tym momencie jestes chudy , nie nie umiesniony teraz jestes poprostu chudy. Zrob sobie 10-12 tygodni jakościowej masy i potem spróbuj dalej redukowac ale zbilansowana dietą a nie rzeznikami , organizm rowniez sie stawia i dlatego nir chudniesz tzn chudniesz z masy mięśniowej.
Wysłana -
dzieki za rade, ja mam takie choroby jak refluks w stanie zaawansowanym i astmę też zaawansowana. Kiedyś robiłem masę i wiem ile mięsa je co mi dość mocno szkodzi, poza tym teraz czuje się świetnie i nie wiem czy chcę robić masę bo moją motywacją do redukcji było przede wszystkim zdrowie. Zobaczymy- podrzucić parę kilo zawsze można, ale wole ważyć mało nawet 70kg ale BF mieć 6 :D to jest mocna rzecz :D

Aha i biegi robiłem prędkością jednostajną bez żadnych przerw - uważam że to pomogą wprowadzić organizm w nalepsze rezultaty do chudnięcia.
Wysłana -
6 % bf raczej do zdrowych opcji nie nalezy optymalny poziom to okolo 10-12% . Na masie mięsa się je znacznie mniej. Przy zaawansowanym refluksie probiotyki i szczepy bakterii przy astmie lekarz powinien ci powiedziec co ci wolno i co nie. Mialem astme i mam refluks z ktorym walcze i go praktycznir nie odczuwam, czasami teraz tylko , a mialem poparzony przelyk i taki stan ze nie moglem herbaty wypic.

A tak po za tym nie trzeba generalnie jesc miesa na masie wogole jest nabial, sa ryby i odzywki białkowe

Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-01-21 23:49:02
Wysłana -
a da sie robic mase zeby w ogole bf nie lapac ? może by tak leciec powoli z mala iloscia WW

ja to mam mihe teraz dobrze , nie lacze nawet bialka i WW. ryz jem oddzielnie mieso tez i dopiero za 15 min jakis pomidor

moge w sumie wszystko jesc oddzielnie bez soli i innych gowien,
Wysłana -
Da sie robic mase nie lapiac jako tako fatu ale wtedy budowa masy zajmuje znacznie dluzej , ale sie da , zawsze cos tam wody podejdzie i fatu ale nie duzo. Tylko trzeba miec zapotrzebowanie wyliczone , makro i tylko z 200kcal powyzej zapotrzebowania. Pod uwage musisz brac rowniez aktywnosc fizyczna.
Wysłana -
kawał dobrej roboty
zdjęcia proszę wrzucić bezpośrednio na forum
Wysłana -
nie moglem wrzucic wszystkich wiec załączyłem w album,

wrzucam zatem najwazniejsze 5 zdj po kolei postępy

Wysłana -
Dobra sylwetka, dokładać mięśnia i nie dopuszczać do dysproporcji grup mięśniowych i będzie gitara
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź