SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 6 miesięcy z BF32 na 11

temat działu:

Galeria Zdjęć

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 10778

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
Witam. Kiedyś byłem na tym forum i ćwiczyłem masę, potem się zapuściłem na robocie za granicą. Chciałem Wam pokazać efekt mojej 6 miesięcznej pracy do oceny.

Zdjęcia znajdują się tutaj: http://citigold.web-album.org/album/42800,1
Najeżając na nie macie podany nr zdjęcia

-20 dzień redukcji BF ok.32 / waga 98,8kg lipiec 2016 : zdj nr.1
-potem 70 dzień redukcji: bf ok 20 waga 86 kg, 6 wrzesnia 2016 zdj nr. 2 i 3
-zdjecia 4 i 5 są z grudnia nie wiem jaka waga i jaki bf

OBECNA FORMA: zdjecia nr 7,8,9,10 - waga 69 KG , BF mysle ze kolo 11

Schodze dalej chce miec BF 7-8. Kiedyś ćwiczyłem FBW 2 lata (polecam). Podczas redukcji prawie codziennie robiłem 10km biegu w czasie nie dłuższym jak 1h. Dietę rozpocząłem z ilością KCAL 1300. Dieta trzymana normalnie czyli 0 owoców, nabiału, wyrobów z mąki no i oczywiście cukru.

Jak zatrzymywałem się ze schodzeniem z wagi to odstawiałem WW do 0 na 5-10 dni (ketoza? dobrze to nazywam). W listopadzie przy 1300 kcal po mimo biegów zatrzymałem się w miejscu na miesiąc nie wiem czemu, to robiłem sobie zjazdówki czyli więcej biegu. Czasem robiłem np. 10 dni po 800 kcal dziennie (zajazd) ale i zdarzyły się dni po 2000kcal dziennie aby podkręcić metabolizm (nie łamiąc diety).

Posiłki zazwyczaj tuńczyk/antrykot + pomidor ogórek kolejny posiłek parę orzechów nerkowca i kawałeczek antrykotu potem 2 jajka itp/itd
Z WW tylko i wyłącznie dziki ryz do 60g dziennie podzielone na 2 razy. Z tłuszczy to jeszcze migdały szły i stosowałem też czyste kakao.

Może macie dla mnie nowe rady aby skończyć redukcje szybko bo jadę teraz w dół ok. 1kg miesięcznie. Proszę o ocenę i komentarze :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia innym kto ma problem z nieprzyjaznym zatłuszczeniem :)
Lukasz







Zmieniony przez - citigold w dniu 2017-01-21 23:10:31
2
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Przemiana kozacka, ale diety 1300 kcal plus katowanie się takimi biegami nie są zdrowe. Po mojemu to tylko nasilały Ci kortyzol, stany zapalne i spowalniały metabolizm na tyle, że wchodził w stan przetrwania, więc nic dziwnego ze nic z Ciebie w pewnym momencie nie schodziło. Jak szukasz sposobów na zejście na 7% BF to poszukaj może na necie protokołu Christiana Thbadeu ,,Shredded fat loss" czy jakoś tak, dobrze opisana i sprawdzona przez wielu metoda na zejście z tłuszczem. Ale nie wiem czy na Ciebie zadziała, Ty już przeszedłeś i przez ketozę, i VLCD, i przez katowanie się aero.
2

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
dzieki za profesjonalny komentarz, zapoznam się bez 2 zdań. dieta 1300 kcal wiem że jest za niska ale z tymi biegami to zdziwiłeś mnie bo myślałem że sportu nigdy mało a godzinka biegu to dobra rzecz. Aha i zapomniałem powiedzieć że robiłem FBW 1/2 razy w tygodniu (ale bez WW był taki brak siły że szczeże łatwiej mi było biegać 3h jak robić wiosło i przysiady 15 min).

Teraz myślę wejść na normlaną dietkę 1800-2000 kcal i z dużą ilością treningów siłowych probować schodzić z tluszczu. Biegi 5km dziennie w dobrym czasie (22-24 min nie wiem czy czas dobry - dla mnie to max). Poczytam to co mi poleciłeś ale to nie na dziś temat.

Aha i nie chcę się przechwalać z tym BF11, ja tego nie umiem mierzyć. Próbowałem parę razy po faudach i tyle mi wychodzi ale może być więcej. Więc po prostu pokazuje zdjęcia BF nie był mierzony przez lekarza.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Fajnie zszedles , super redukcja ale to samo da sie zrobić w max 2.3 miesiace gdzies w tej diecie sie pogubiles i jesz cos co ci kalorie podbija, na ketozie nie ma tluszczu, bialka masz rowniez zdecydowanie za malo na redukcji 2.5g trzeba minimum miec , duza ilosc bialka pomaga w spalaniu tkanki tłuszczowej. Drugie to po co chcesz schodzic z bfem nizej jak w tym momencie jestes chudy , nie nie umiesniony teraz jestes poprostu chudy. Zrob sobie 10-12 tygodni jakościowej masy i potem spróbuj dalej redukowac ale zbilansowana dietą a nie rzeznikami , organizm rowniez sie stawia i dlatego nir chudniesz tzn chudniesz z masy mięśniowej.
1

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
dzieki za rade, ja mam takie choroby jak refluks w stanie zaawansowanym i astmę też zaawansowana. Kiedyś robiłem masę i wiem ile mięsa je co mi dość mocno szkodzi, poza tym teraz czuje się świetnie i nie wiem czy chcę robić masę bo moją motywacją do redukcji było przede wszystkim zdrowie. Zobaczymy- podrzucić parę kilo zawsze można, ale wole ważyć mało nawet 70kg ale BF mieć 6 :D to jest mocna rzecz :D

Aha i biegi robiłem prędkością jednostajną bez żadnych przerw - uważam że to pomogą wprowadzić organizm w nalepsze rezultaty do chudnięcia.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
6 % bf raczej do zdrowych opcji nie nalezy optymalny poziom to okolo 10-12% . Na masie mięsa się je znacznie mniej. Przy zaawansowanym refluksie probiotyki i szczepy bakterii przy astmie lekarz powinien ci powiedziec co ci wolno i co nie. Mialem astme i mam refluks z ktorym walcze i go praktycznir nie odczuwam, czasami teraz tylko , a mialem poparzony przelyk i taki stan ze nie moglem herbaty wypic.


A tak po za tym nie trzeba generalnie jesc miesa na masie wogole jest nabial, sa ryby i odzywki białkowe


Zmieniony przez - gienus12 w dniu 2017-01-21 23:49:02

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
a da sie robic mase zeby w ogole bf nie lapac ? może by tak leciec powoli z mala iloscia WW

ja to mam mihe teraz dobrze , nie lacze nawet bialka i WW. ryz jem oddzielnie mieso tez i dopiero za 15 min jakis pomidor

moge w sumie wszystko jesc oddzielnie bez soli i innych gowien,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3363 Napisanych postów 72175 Wiek 33 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 459095
Da sie robic mase nie lapiac jako tako fatu ale wtedy budowa masy zajmuje znacznie dluzej , ale sie da , zawsze cos tam wody podejdzie i fatu ale nie duzo. Tylko trzeba miec zapotrzebowanie wyliczone , makro i tylko z 200kcal powyzej zapotrzebowania. Pod uwage musisz brac rowniez aktywnosc fizyczna.

Jedno ziarnko piasku moze zatrzymać klepsydrę
Jedna zbłąkana kula może zatrzymac życie
https://www.sfd.pl/gienus12__wojna_z_sylwetką_trwa.._!_-t1070946.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94108 Napisanych postów 363943 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667627
kawał dobrej roboty
zdjęcia proszę wrzucić bezpośrednio na forum

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 215 Wiek 32 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 101464
nie moglem wrzucic wszystkich wiec załączyłem w album,

wrzucam zatem najwazniejsze 5 zdj po kolei postępy













1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1012 Napisanych postów 5399 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 136782
Dobra sylwetka, dokładać mięśnia i nie dopuszczać do dysproporcji grup mięśniowych i będzie gitara
1

,,Ludzie chwytają za miecz, by ukoić rany na duszy, których doznali w przeszłości. I by umrzeć z uśmiechem na ustach".

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Brzuch

Następny temat

Fitness_7

WHEY premium