SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 4 miesiąc

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 1046

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 75 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 116
Cześć.Redukuje już 4 miesiąc waga spadła z 82 kg na 68.Z kaloryka stoję teraz około 2000 ale od 2 tygodni waga nie spada i w tym jest problem.Nie chcem schodzić jeszcze niżej ż kaloryka bo będzie to dla mnie straszna męczarnia.Co zrobić ? Dołożyć więcej cardio ? Trening silowy 3x w tygodniu i do tego po 15 minut biegania po każdym treningu.Z góry dziękuję za odpowiedź.
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Koniu151 Moderator
Ekspert
Szacuny 3035 Napisanych postów 51764 Wiek 33 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 349824
Robiłeś w tym czasie jakaś przerwę, podbicia kcal, czy chociażby cheat meale, czy ciągle jesteś na deficycie ?
Po 4 miesiącach przydałby się chocaż tydzień regeneracji j podbicie kcal.


Zmieniony przez - Koniu151 w dniu 2017-10-16 21:19:55
1

TRENER PERSONALNY/(PSYCHO)DIETETYK ONLINE. POMOC W UKŁADANIU DIET I TRENINGOW ONLINE.
KONTAKT: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17680 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Coś więcej o sobie napisz, 68 kg wagi to przy jakim wzroście, kobieta, czy mężczyzna,

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 39 Napisanych postów 153 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 38188
Po 4 miesiącach bycia na deficycie kalorycznym Twój organizm jest w dużym stresie jak i gospodarka hormonalna też jest pewnie lekko zachwiana, tak jak kolega pisał wyżej jeśli nie robiłeś tego przez 4 miesiące redukcji to dobrze było by podbić trochę kalorie na jakiś tydzień dwa co najmniej aby Twój organizm trochę się zregenerował. A później znowu możesz próbować schodzić z kaloriami w dół i waga powinna znowu ruszyć.
1

Doradca dietetyczny/ Trener personalny.

Potrzebujesz pomocy w ułożeniu diety ? Zapraszam do kontaktu.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 75 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 116
Tak zapomniałem napisać.Mialem ostatnio przerwę 2 tygodnie nie liczyłem kalori porostu jadłem.Waga ruszyła do 70 kg a później znowu spadła do 68 i stoi.Mezczyzna 171/68kg.Moze większa ilość białka teraz stoi u mnie na poziomie 140g.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6230 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Po takim czasie zdecydowanie warto wejść na zerowy lub lekko dodatni bilans kaloryczny. Ba miesiąc - półtora. Ppza tym wypełnij ankietę działu i wrzuć zdjęcie sylwetki.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny 63kg

Wiecej