SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 12.05

temat działu:

Ladies SFD

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 5597

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


W ciagu 2 lat po dość restrykcyjnej diecie przytyłam 7kg. Tyłam podczas wakacji, kiedy jedna impreza goniła następną. Nie chce więcej prowadzić tak niskokalorycznej diety, ponieważ wiąże się to z wjazdem na psyche, brakiem sił, zanikiem okresu i zerową chęcią do życia. Metalbolizm miałam zmasakrowany. Od stycznia tego roku postanowiłam pożadnie wziąć się za siebie. Przede wszystkim JEM a po drugie zapisałam się do klubu fitness. Zazwyczaj chodzę tam 3 razy w tygodniu po 2h. Staram się częściej. Chodzę na zajęcia typu TBC gdzie ćwiczę z obciążeniem(sztangi i hantle) oraz areoby (step czy tzw. fatburning). Z siłownią problem jest taki, że po pierwsze musiałabym jeszcze dopłacać do obecnego karnetu, po drugie nie potrafię poprawie wykonywać ćwiczeń. Gdy porównuję treningi w domu z sfd z treningami TBC w klubie to są bardzo podobne. Przez te 5 miesięcy ćwiczeń, moje ciało zyskało jędrności, poprawił się kształt, pojawiły się zarysy mięśni. Jest lepiej, ale to nie to czego oczekuje.
Moim celem jest zgubienie cm. Zależy mi na dojściu do ok. 52 cm w udzie. Co jest moim wymiarem z przed półtoraroku.
Proszę o pomoc bo po tych 5 miesiącach walki ze sobą, nie chcę nigdy więcej wrócić do głodówek. Jest mi bardzo ciężko cokolwiek zrzucić i nie mam już rzadnego pomysłu na siebie.
Chciałabym by pojawiły się zdjęcia sylwetki, ale nie mam dostępu do aparatu...
Poki co dodaje wymiary i postaram się wkleić mój dzisiejszy(nastawiony na redukcję) jadłospis.
Z góry dziękuje za wszystkie porady.
Pozdrawiam
Wiek : 20
Waga : 57
Wzrost : 159
Obwód w biuście : 83
Obwód pod biustem : 76
Obwód talii w najwęższym miejscu : 67
Obwód na wysokości pępka : 77,5
Obwód bioder : 96
Obwód uda 57
Obwód łydki 38
W którym miejscu najszybciej tyjesz : uda, pupa, ręce
W którym miejscu najszybciej chudniesz : talia, piersi
Uprawiany sport lub inne formy aktywności: (jak często) : sala: tbc, step, fatburning min 3xw tyg po 2h
Co lubisz jeść na śniadanie: owsianka, jajecznica, kanapki
Co lubisz jeść na obiad : kurczak, sałatki, ryż, zupy(pomidorowa, żurek, warzywna)
Co jako przekąskę : owoce, jogurt
Co jako deser : słodkie jogurty
Ograniczenia żywieniowe : brak
Stan zdrowia, czy regularnie miesiączkujesz, czy bierzesz tabletki hormonalne : -
Preferowane formy aktywności fizycznej : sala w klubie fitness, rolki
Stosowane aktualnie i wcześniej preparaty : wipe-out
Stosowane wcześniej diety : niskokaloryczna(1000-1300 kcal) przez ok. rok
Dodaje dzisiejszy jadłospis. Należy go uzupełnić o słodki jogurt przy 2 śniadaniu, ok 150kcal.
Nie chodzę głodna przy takim jadłospisie.

Zmieniony przez - laurabe w dniu 2011-05-12 22:41:06
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


wrzucam wymiary i zdj. sylwetki.
http://imageshack.us/photo/my-images/15/sylwp.jpg/
pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
nie chcesz a nadal jesz za malo, wiem ze nie chodzisz glodna glod to tylko uczucie ktore mozna stlumic
druga sprawa jak mialas tyle w udzie po zagłodzeniu sie to nie wiem jak dalej, zwłaszcza ze caly czas twoj profil hormonalny sie zmienia pod wplywem glodowek.

podobieństwo treningów to nie wszystko, kazdy trening mozan wykonać i WYKONAC, minusem zajec grupowych jest to ze nie robisz ich pod siebie i nie zwiekszasz intensywności tylko caly czas robis zto samo.

Szczerze to ja na razie widze tutaj regeneracje wyczyszczenie i ustawienie dobrej diety i to porządną , a nie redukcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


No właśnie to jest mój prblem z dietami, że jak się za biorę to wychodzi za mało...
Dlatego przez te 5 mies nie trzymałam diety tylko jadłam to na co mam ochote i kiedy, oczywiście nie objadając się. Poprostu żarcie bez stresu, żeby żyć. Pozwolę też sobie wkleić jadłospis diety jaką chciałbym trzymać. A w udzie miała tyle, nie po zgłodzeniu tylko po pierwszym przytyciu. Po zglodzeniu ważylam 49 kg i miałam koło 49. Do tego stanu nie chcę wrócić.

Zmieniony przez - laurabe w dniu 2011-05-12 23:04:15
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
zobaczymy twoje zdjecie ale po prostu musisz zmienic zasade diety, wiecej tluszczu i latwiej ci bedzie podbic kalorie

A nie odpowiedzialas okres masz czy teraz nie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Mam okres, zanikał, ale zareagowałam dość szybko i odrazu wrócił, od tego czasu wszystko u mnie gra. Bylo to ze 2,5 roku temu.
Zastanawiam się, gdzie więcej tłuszczu. Oliwę dodaję do każdego posiłku bo bardzo ją lubię. Chleb smauję też masłem, dziś wyjątek.
Myślałam, że tyle wystarczy.

Zmieniony przez - laurabe w dniu 2011-05-12 23:10:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Wcinaj orzechy, ryby tłuste
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
Okej, czyli w jakich proporcjach powinnam spożywać BTW, mam problem z obliczeniem tego, bo cały czas nie wiem od ilu kcal powinnam zacząć. Moge zapewnić tylko tyle, że ostatnie 5 mies, na pewno nie schodziłam poniżej 1600. Myślę, że moje jadlospisy mialy po ok 1800kcal. To pierwszy dzień kiedy postanowiłam znów spróbować diety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247


To mój plan na dziś. Można zmienić jeszcze dwa ostatnie posiłki. Co myślicie? Trochę mi nie poszło z 2 śn. Nie przygotowałam się. Dziś idę na TBC i być może na FatBurn. Rady? Sugestie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 4779 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 28961
Białe pieczywo out no i te wędliny kupne to też nei za bardzo....i ja bym jeszcze trochę białka dorzuciła, ale tu lepiej poczekać na sugestie szefowych specjalistek

Co do treningu, to hmmm no cóż ja powiedzieć mogę, fitness zadziała, na krótko....szybko organizm przyzwyczai się do tej formy ruchu i przestanie się cokolwiek dziać.....

Zmieniony przez - rallygunia w dniu 2011-05-13 16:22:27
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
4nn Instruktor Sportu
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 18856 Wiek 37 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 105215
Redukcja na bułkach, kiełbasie i salami?
Planuj dzień wcześniej i wrzucaj do oceny

Zmieniony przez - 4nn w dniu 2011-05-13 16:41:19

"Don't let go, Never give up,
It's such a wonderful life"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 43 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 247
HAHAHA, wiem że te bułki i salami to jak pięść do nosa pasują do redukcji, ale wolałam zjeść cokolwiek niż się głodzić. Jesli chodzi o wędliny, to kupuję takie prawdziwe z mięsa, nie z wody.Takich też nie polecacie? No i przecież tej kiełbasy było 2 plastry :) Jak z posiłkiem po ćwiczeniach? coś dodać, zamienić? Reszta dnia też do kitu?
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

redukcja i poprawa sylwetki

Następny temat

duża motywacja, proszę o podpowiedź ! :)

WHEY premium