SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 125844

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Tylko jedno mięso masz po obróbce. Szynka wieprzowa gotowana. Ryż biały jest najgorszy pod względem jakości. Najbardziej przetworzony.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
No z tą szynką mam problem. Bo kupuje szynkę jakąś w sklepie która ładnie wygląda, a że ma jakąś dziwną nazwę to nie wiem jakie ma makro więc co mam zrobić. Na pewno jest z wieprza. Tam zamiast ryżu białego jest parboiled, tylko parboiled jem bo się nie skleja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Tego typu szyki są kiepskim rozwiązaniem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Szczególnie te ładnie wyglądające. Lepszej jakości wędlina nie będzie wyglądała tak dobrze.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Szynka z kotła na przykład. Z tego co zauważyłem na internecie to ma całkiem fajne makro - B 23 T 2,4 WW 0,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Makroskładniki każda będzie miała podobne. Jakość również - nieciekawa.

https://potreningu.pl/articles/5453/wedliny-w-diecie---czy-koniecznie-eliminowac
https://potreningu.pl/articles/2992/zamiast-wedlin-lepiej-wybrac-swieze-mieso 

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Szynka z kotła - szynka wieprzowa, sól, przyprawy (zawierają soję), cukier, aromaty, stabilizatory: karagen, octany sodu, cytryniany sodu, wzmacniacz smaku: glutaminian monosodowy, przeciwutleniacz: izoaskorbinian sodu, substancja konserwująca: azotyn sodu, Ze 104 g szynki wieprzowej wyprodukowano 100 g produktu

40zł/kg myślałem, że jakościowo będzie całkiem dobrze, ale postaram się ją ograniczyć.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Ale syf z tej szynki. Zawiera niezwykle toksyczne związki.


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-03-22 11:55:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Niestety skład jak na wędlinę dość tradycyjny, a wystarczyło wydać 10zł na schab i upiec sobie.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Okej, postaram się tak zrobić ;). Mam kolejne pytanie, jeżeli piekę sobie nogi z kurczaka ze skórą, ale ostatecznie jej nie jem, to mam wliczać jakoś np. mięso z ud z kurczaka ze skórą czy bez?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Kebab

WHEY premium