SFD.pl Odżywianie i Odchudzanie

Dodaj odpowiedź

Redukcja 100kg

Wysłana -
Leżenie jest fajne, polecam.
Wysłana -
Akurat nie przepadam leżeć po wstaniu z rana. Budzi dzwoni i od razu wstaje. Nie zastanawiam się, czy mi się chce, czy nie. Gdyby tak sobie przestawiał budzik co kilka minut jak niektórzy, to wstałbym zaspany.
Wysłana -
Ludzie to mają fajnie.. 6:45 - to ja w weekendy wstaję... i 20 minut na zrobienie śniadania -- w tym czasie robię dla trzech osób (dla każdego coś innego plus chłopu kanapkę do pracy)a w tle gdzieś do nakarmienia są psy. No i mężczyźni są z natury ładni, wiec nie musza się malować ;-0
Wysłana -
To wygląda tak: 6:00 wstaje, robię kawę, myje się i jem enthyrox muszę to zrobić w 30 min. 6:30 - piję kawę i robię śniadanie w międzyczasie (naleśniki) zajmuje to około 20 min, później jem je 10 min. 7:00 Szykuje się, ogarnąć włosy ubrać się i spakować wszystko, o 7:20 wyjazd :D. Śniadanie które jest z dnia wcześniej nie dam rady, bardzo mi nie smakują odgrzewane rzeczy, śniadanie musi być słodkie i duże (30-35% zapotrzebowania), no chyba, że zaśpię to na szybko owsianeczka 5 min i z głowy ale wtedy ani się tym nie najem ani nic.

Zmieniony przez - Reccon w dniu 2018-01-16 13:55:58
Wysłana -
deja vu
Ludzie to mają fajnie.. 6:45 - to ja w weekendy wstaję... i 20 minut na zrobienie śniadania -- w tym czasie robię dla trzech osób (dla każdego coś innego plus chłopu kanapkę do pracy)a w tle gdzieś do nakarmienia są psy. No i mężczyźni są z natury ładni, wiec nie musza się malować ;-0

Kobiety też nie muszą a mąż nie może sobie dla siebie zrobić? :D
Również nie mógłbym leżeć, bo bym zasnął.

Pobudka o 5:50 i sru na trening, poprzedzając to oczywiście niezbędnymi porannymi czynnościami (jedzenie, przygotowanie jedzenia do pracy etc).

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-16 15:00:26
Wysłana -
dudee
deja vu

Kobiety też nie muszą a mąż nie może sobie dla siebie zrobić? :D
Również nie mógłbym leżeć, bo bym zasnął.

Pobudka o 5:50 i sru na trening, poprzedzając to oczywiście niezbędnymi porannymi czynnościami (jedzenie, przygotowanie jedzenia do pracy etc).

Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-16 15:00:26

Nie mógłbym robić rano treningu... mam takie ciśnienie, że potrafię pomylić pastę do włosów z pastą do zębów...

deja vu

Fajnie mi się niedługo skończy jak będę miał rodzinę. Narazie hulaj dusza i cieszę się latami wolności i młodości :)
Każdemu się kończy i wtedy trzeba ograniczyć przyjemności.

Reccon
To wygląda tak: 6:00 wstaje, robię kawę, myje się i jem enthyrox muszę to zrobić w 30 min. 6:30 - piję kawę i robię śniadanie w międzyczasie (naleśniki) zajmuje to około 20 min, później jem je 10 min. 7:00 Szykuje się, ogarnąć włosy ubrać się i spakować wszystko, o 7:20 wyjazd :D. Śniadanie które jest z dnia wcześniej nie dam rady, bardzo mi nie smakują odgrzewane rzeczy, śniadanie musi być słodkie i duże (30-35% zapotrzebowania), no chyba, że zaśpię to na szybko owsianeczka 5 min i z głowy ale wtedy ani się tym nie najem ani nic.

Zmieniony przez - Reccon w dniu 2018-01-16 13:55:58

Masz swój rytm i wyrabiasz się :)

Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-01-17 08:40:12
Wysłana -
Hej. Zastanawiałem się jakie są wartości odżywcze wołowiny - krzyżowej. Nigdy na internecie nie mogę znaleźć jakby ktoś wiedział to byłbym wdzięczny.
Wysłana -
Pewnie bardzo zbliżone do zrazowej lub polędwicy.
Strona 28 z 28
Dodaj odpowiedź