SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja 100kg

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 125840

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
Leżenie jest fajne, polecam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Akurat nie przepadam leżeć po wstaniu z rana. Budzi dzwoni i od razu wstaje. Nie zastanawiam się, czy mi się chce, czy nie. Gdyby tak sobie przestawiał budzik co kilka minut jak niektórzy, to wstałbym zaspany.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Ludzie to mają fajnie.. 6:45 - to ja w weekendy wstaję... i 20 minut na zrobienie śniadania -- w tym czasie robię dla trzech osób (dla każdego coś innego plus chłopu kanapkę do pracy)a w tle gdzieś do nakarmienia są psy. No i mężczyźni są z natury ładni, wiec nie musza się malować ;-0
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
To wygląda tak: 6:00 wstaje, robię kawę, myje się i jem enthyrox muszę to zrobić w 30 min. 6:30 - piję kawę i robię śniadanie w międzyczasie (naleśniki) zajmuje to około 20 min, później jem je 10 min. 7:00 Szykuje się, ogarnąć włosy ubrać się i spakować wszystko, o 7:20 wyjazd :D. Śniadanie które jest z dnia wcześniej nie dam rady, bardzo mi nie smakują odgrzewane rzeczy, śniadanie musi być słodkie i duże (30-35% zapotrzebowania), no chyba, że zaśpię to na szybko owsianeczka 5 min i z głowy ale wtedy ani się tym nie najem ani nic.


Zmieniony przez - Reccon w dniu 2018-01-16 13:55:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
deja vu
Ludzie to mają fajnie.. 6:45 - to ja w weekendy wstaję... i 20 minut na zrobienie śniadania -- w tym czasie robię dla trzech osób (dla każdego coś innego plus chłopu kanapkę do pracy)a w tle gdzieś do nakarmienia są psy. No i mężczyźni są z natury ładni, wiec nie musza się malować ;-0


Kobiety też nie muszą a mąż nie może sobie dla siebie zrobić? :D
Również nie mógłbym leżeć, bo bym zasnął.

Pobudka o 5:50 i sru na trening, poprzedzając to oczywiście niezbędnymi porannymi czynnościami (jedzenie, przygotowanie jedzenia do pracy etc).


Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-16 15:00:26
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 59 Napisanych postów 527 Wiek 32 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 36480
dudee
deja vu
Ludzie to mają fajnie.. 6:45 - to ja w weekendy wstaję... i 20 minut na zrobienie śniadania -- w tym czasie robię dla trzech osób (dla każdego coś innego plus chłopu kanapkę do pracy)a w tle gdzieś do nakarmienia są psy. No i mężczyźni są z natury ładni, wiec nie musza się malować ;-0


Kobiety też nie muszą a mąż nie może sobie dla siebie zrobić? :D
Również nie mógłbym leżeć, bo bym zasnął.

Pobudka o 5:50 i sru na trening, poprzedzając to oczywiście niezbędnymi porannymi czynnościami (jedzenie, przygotowanie jedzenia do pracy etc).




Zmieniony przez - dudee w dniu 2018-01-16 15:00:26


Nie mógłbym robić rano treningu... mam takie ciśnienie, że potrafię pomylić pastę do włosów z pastą do zębów...


deja vu
Ludzie to mają fajnie.. 6:45 - to ja w weekendy wstaję... i 20 minut na zrobienie śniadania -- w tym czasie robię dla trzech osób (dla każdego coś innego plus chłopu kanapkę do pracy)a w tle gdzieś do nakarmienia są psy. No i mężczyźni są z natury ładni, wiec nie musza się malować ;-0


Fajnie mi się niedługo skończy jak będę miał rodzinę. Narazie hulaj dusza i cieszę się latami wolności i młodości :)
Każdemu się kończy i wtedy trzeba ograniczyć przyjemności.


Reccon
To wygląda tak: 6:00 wstaje, robię kawę, myje się i jem enthyrox muszę to zrobić w 30 min. 6:30 - piję kawę i robię śniadanie w międzyczasie (naleśniki) zajmuje to około 20 min, później jem je 10 min. 7:00 Szykuje się, ogarnąć włosy ubrać się i spakować wszystko, o 7:20 wyjazd :D. Śniadanie które jest z dnia wcześniej nie dam rady, bardzo mi nie smakują odgrzewane rzeczy, śniadanie musi być słodkie i duże (30-35% zapotrzebowania), no chyba, że zaśpię to na szybko owsianeczka 5 min i z głowy ale wtedy ani się tym nie najem ani nic.


Zmieniony przez - Reccon w dniu 2018-01-16 13:55:58


Masz swój rytm i wyrabiasz się :)

Zmieniony przez - Bartosz1991 w dniu 2018-01-17 08:40:12
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Hej. Zastanawiałem się jakie są wartości odżywcze wołowiny - krzyżowej. Nigdy na internecie nie mogę znaleźć jakby ktoś wiedział to byłbym wdzięczny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Pewnie bardzo zbliżone do zrazowej lub polędwicy.

Moderator działu Odżywianie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 193 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 101709
Strasznie uzależniające jest te masło orzechowe Niby ani cukru ani soli ale jeść je się chce ciągle Do pytania. Czy muszę kupować z migdałów? Wiem, że wszystkie poza ziemnymi są najzdrowsze ale czy dopłacanie 50zł ma sens? Mam na myśli, czy wyrządzę wielką szkodę dla organizmu jak będę kupował masło z ziemnych?
Tak czytałem artykuł: https://www.sfd.pl/art/Dietetyka_i_zdrowe_odżywianie/Jakie_masło_orzechowe_jest_zdrowe_-a709.html


Zmieniony przez - Reccon w dniu 2018-01-18 10:58:53
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6267 Napisanych postów 76019 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 754787
Nie musisz. Możesz zrobić samemu. Według mnie nie warto stosować z orzechów ziemnych. Wiele jednak zależy od ilości.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta do oceny

Następny temat

Kebab

WHEY premium