SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1147

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam pytanie. Czy przy fbw na redukcje 8-10 powtórzeń w serii będzie ok? 4 serie na duże partie i 3 na małe. Ćwiczyć na max cieżarach? Ostatnie pytanie co do diety- co się stanie gdy za bardzo obetne kalorie. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Serie i powtórzenia mogą byc, co do niskiego bilansu mozna pogmerać coś w hormonach, spowolnić metabolizm.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Aha ok. Dzięki

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Ps. Dodaje zdjęcia mojej sylwetki. Jak myślicie- jak zrzuce 20kg to będzie jeszcze coś mięśnia?








Zmieniony przez - tey w dniu 2018-02-08 21:49:42

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4061 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347349
Na pewno będzie lepiej niż teraz.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
W takim bądz razie biore się od dzisiaj za redukcje.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Jeszcze jedno pytanie, czy przy takim poziomie fatu jak widać na zdjęciach jest możliwe żeby waga spadła a obwody łapy i klatki pozostały na tym samym poziomie albo poszły do przodu? Ćwicze dopiero 3 tygodnie po wieloletniej przerwie i waga spadła z 116 na 113 a łapa poszła z 39 na ponad 40. Jakoś to idzie.. Czy to będzie tylko tak na początku i później nie będzie już szło tak dobrze? Od dzisiaj zacząłem brać kreatyne jako antykatabolik na redukcji, białko i spalacz tłuszczu + witaminy i minerały. Co o tym myślicie?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 17681 Napisanych postów 132075 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1460293
Lepiej aby obwody klatki spadły bo tam tłuszcz siedzi, no chyba ze klatka jest opaorna przy spalaniu i tłuszcz tam będzie zalegał.
1

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Spalacz zbędny przy tym bf.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Dlaczego zbędny?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3421 Napisanych postów 8469 Wiek 48 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 407869
Bo spalacz to kosmetyczny dodatek na koncówkę redukcji. Przy takim bf dieta i trening jesli dobrze dobrane gwarantuja progres. A spalaczem wspomagamy sie przy niskim bf. No chyba ze traktujesz spalacz jako przedtreningowkę, dla pobudzenia, czy efektu psychologicznego.
1

Reaktywacja czy falstart? http://www.sfd.pl/[BLOG]deja_vu-t1099661-s119.html#post-18195840

"Jeszcze nie jest ze mną tak żle, żeby robaki zaczynały mlaskać na mój widok, kiedy jadę wózkiem po łące..." nie moje tylko Sebastiana Fitzka z "Pasażera 23", ale sobie pożyczyłam.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

"Przeskakujące" barki + zaokrąglony dół pleców

Wiecej