SFD.pl Trening dla początkujących

Dodaj odpowiedź

Redukcja

Wysłana -
Mam pytanie. Czy przy fbw na redukcje 8-10 powtórzeń w serii będzie ok? 4 serie na duże partie i 3 na małe. Ćwiczyć na max cieżarach? Ostatnie pytanie co do diety- co się stanie gdy za bardzo obetne kalorie. Prosze o pomoc. Pozdrawiam

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
Serie i powtórzenia mogą byc, co do niskiego bilansu mozna pogmerać coś w hormonach, spowolnić metabolizm.
Wysłana -
Aha ok. Dzięki
Wysłana -
Ps. Dodaje zdjęcia mojej sylwetki. Jak myślicie- jak zrzuce 20kg to będzie jeszcze coś mięśnia?

Zmieniony przez - tey w dniu 2018-02-08 21:49:42
Wysłana -
Na pewno będzie lepiej niż teraz.
Wysłana -
W takim bądz razie biore się od dzisiaj za redukcje.
Wysłana -
Jeszcze jedno pytanie, czy przy takim poziomie fatu jak widać na zdjęciach jest możliwe żeby waga spadła a obwody łapy i klatki pozostały na tym samym poziomie albo poszły do przodu? Ćwicze dopiero 3 tygodnie po wieloletniej przerwie i waga spadła z 116 na 113 a łapa poszła z 39 na ponad 40. Jakoś to idzie.. Czy to będzie tylko tak na początku i później nie będzie już szło tak dobrze? Od dzisiaj zacząłem brać kreatyne jako antykatabolik na redukcji, białko i spalacz tłuszczu + witaminy i minerały. Co o tym myślicie?
Wysłana -
Lepiej aby obwody klatki spadły bo tam tłuszcz siedzi, no chyba ze klatka jest opaorna przy spalaniu i tłuszcz tam będzie zalegał.
Wysłana -
Spalacz zbędny przy tym bf.
Wysłana -
Dlaczego zbędny?
Wysłana -
Bo spalacz to kosmetyczny dodatek na koncówkę redukcji. Przy takim bf dieta i trening jesli dobrze dobrane gwarantuja progres. A spalaczem wspomagamy sie przy niskim bf. No chyba ze traktujesz spalacz jako przedtreningowkę, dla pobudzenia, czy efektu psychologicznego.
Strona 1 z 2
Dodaj odpowiedź