SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 1831

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
Witam jak w nazwie uzytkownika mam 16 lat. Jakis czas temu a dokladnie 18 miesiecy wazylem 87 kg i bylo to zdecydowanie zaduzo.. Zaczalem wiedz redukcje i teraz waze juz okolo 66, 67 kg prz wzrsocie okolo 178... jestem aktywny , przynajmniej sie staram.. uprawiam Parkour, chdoze tez na silownie.. niestety teraz brak czasu na silke.. i tu pojawia sie moje pytanie.. tak wiec mam mocne miesnie brzucha z 2 oczywistych powodow parkour jest bardzo na tym oparty a 2 juz troche je mecze. katwoalem brzuch zarowno na silce jak i wdomu z obciazeniem.. niestety przy tej wadze mam zaledwie lekko widoczne miesnie i to jak sie napne.. Mam tez troche wyrobione lapy .. i wydaje mi sie ze 66 kg to juz niejest wysoki % tkanki tluszczowej i tu powstaje pytanie co robic zeby pozbyc sie jej dokonca??? jakies suplee czy cos?? dodam ze mam szkole i koncze dzien w dzien o5 wiedz niemam zbytnio czasu na silownie wiedz cwicze w domu z handlami, Wiem ze pewnie pogmatwalem calego posta dlatego z gory sorx i za bledy tez.. thx
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Najnowsza odpowiedź. Aktualizacja:
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3666
Gdybyś czytał uważnie posty nie zadawałbyś bezmyślnych pytań :)
Koleś nie chce tracić mieśni.
Deite pewnie jakąś tam ma, o ile głodówkę można nazwać dietą.
Pzdr.

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
Dietę przedstaw swoją byłą/ obecną

„Pain hurts”

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
przy wzroście 178 waga 66 kg to troche mało. Najłatwiej osągnąć niski bf dietą , ćwiczeniami i zbudowaniem ładnej masy mięsniowej. Niski bf przy niedowadze raczej nie wygląda ciekawie.

Zmieniony przez - Darrak w dniu 2010-11-10 15:16:56

Zmieniony przez - Darrak w dniu 2010-11-10 15:17:22

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
hmmm tak wiec dietaa,, niewiem czy masz na mysli przed redukcja jesli tak to oglnie zarlem jak swiniaaa a podczas reduckji jadlem w miare normalnie tyle ze ograniczam slodycze i fast foody,, teraz staram sie jesc 6 posilkow dziennie,,a wracjac do wagi samemu mi sie wydaje ze malo ale co zrobic jelsi nadal mam troche tluiszczu na brzuchu a niechce bo bo moim celem jest ladna zezba i chce to osiagnac,, moge najwyzej dodac fotke tego jak to wyglda i sami ocenicie thx za odp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49


sory ze pisze drugiego postaa. dodaje zdiecie sami ocencie wiem jest troche rozmazane ale na szybko robilem, dodam ze cwicze z hnadelkami co drugi dzien i brzuszki spiecia i wsyztko co z brzuchem zwiazane dzien w dzien.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 1332 Wiek 38 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 8007
Jesteś chudzinka i obawiam się że dalsza redukcja pogorszy ogólny wygląd. Brzuch wygląda wporządku jak na twój wiek , brak diety i brak ćwiczeń siłowych. Ot normalny facet w twoim wieku.

Każdy dzień jest walką
-BLOG
http://www.sfd.pl/Darrak_Moja_Walka:_-t653614.html



Jeśli moja rada była pomocna możesz odwdzięczyć sie sogiem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
hmmm dzieki za odp a ostanie pytanie co zrobic zeby pozbyc si emalej opnki na dole brzucha bo glownie tego chce sie pozbyc . teraz robie cwiczenia nieiwem jak to sie zwie ale unosze porste nogi dgory . po kiklanascie razy potem ugiente wkolanach potem nozyce i wszytko co moge robie to z obcairzeniem okolo 2kg na noge czy to pomoze ??
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 331 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 10194
Nie da się spalić tłuszczu z jednego miejsca . Tłuszcz się spala równomiernie z całego ciała .
Pewnie podczas gdy się wcześniej odchudzałeś nie miałeś dopasowanej dobrze diety , katowałeś brzuch i nie dostarczałeś odpowiednich ilości b/t/w . W związku z tym spaliłeś mięśnie brzucha i sporo straciłeś tkanki mięśniowej a tłuszczu trochę jeszcze zostało .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 5 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 49
byc mozee poniewaz diety ulozonej niemialem a mogl bys doradzic co teraz mam zrobic zeby spalic ten tluszcz i nietracfic juz miesni?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 273 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3666
W sumie nic o Tobie nie wiemy . . .
Jaką masz dietę oraz ile szamiesz posiłków na dzień, kompletnie nic.
Możesz dokupić sobie dobre białeczko i pić je z mlekiem 0,5% tłuszczu.
Do tego polecam BCAA oraz aeroby.
Pzdr i życzę powodzenia.

[ Volenti non fit iniuria ]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 321 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 16684
Po co polecasz mu bcaa i aeroby, skoro nie ma diety?
jak najmniej prochu...
Zacznij ogólnorozwojówkę, to się wszystko naciągnie.

„Pain hurts”

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta na mase - prosze o ocene

Następny temat

Jak zmężnieć, co jeść?

WHEY premium