SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe:

Ilość wyświetleń tematu: 2064

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam pytanie. Przy redukcji, jak bym miał załorzone zrzucić 10kg fatu ile gdzieś mi spadnie mięśnia np. z łap. Niech ktoś napisze co ma doświadczenie z zrzucaniem podobnej ilości tłuszczu. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Mięśnie nie powinny spaść w ogóle. Oczywiście to nie jest równoznaczne z podtrzymaniem wszystkich obwodów, bo nawet z łapy może uciec ten 1 czy 2 cm, gdyż w tej okolicy również jest trochę tłuszczu.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Aha ok. Dzięki za odpowiedz. Pozdrawiam

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam jeszcze pytanie do was. Żeby ochronić podczas redukcji mięśnie przed spadkiem chciałem dorzucić kreatyne i odżywke białkową do diety. Do redukcji chce też dorzucić spalacz. Czy to co napisałem jest dobrym pomysłem?prosze o odpowiedz.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
georgu Ivan Groźny Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 14675 Napisanych postów 53178 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 400639
Jak masz dietę która zaspokaja zapotrzebowanie na białko, to po co dodatkowo odżywka?
1

MODERATOR DZIAŁU "INNE DYSCYPLINY"
http://www.sfd.pl/[blog]_Brudna_miska_by_georgu-t1156013.html 

Prowadzenie, plany treningowe, plany żywieniowe: [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
No właśnie cieżko u mnie z tym białkiem w diecie, po za tym czytałem że na redukcji jest większe zapotrzebowanie na białko jeśli nie chce się spalić mięśni.

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4063 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347418
Białkiem możesz uzupełnić dietę, kreatyna zbędna.
1

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
tey
No właśnie cieżko u mnie z tym białkiem w diecie, po za tym czytałem że na redukcji jest większe zapotrzebowanie na białko jeśli nie chce się spalić mięśni.


bardziej chodiz o kontrole apetytu, jak i podtrzymanie tempa metabolizmu, jak treningi beda zbyt forsowne, to nawet odzywka nie pomoze
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Mam jeszcze pytanie. W jakim tempie powinnłem prawidłowo zrzucać fat? Kilogram na tydzień?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
TomQ-MAG Fizjoterapeuta Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 12025 Napisanych postów 160375 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 1234190
zalezy od poziomu BF na start okolo 1kg na tydzien leci, pozniej juz jest ciezej
1

Prowadzenie on-line, trening, dieta, suplementacja https://www.instagram.com/tomq.bb
[email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
Aha ok

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Jakie ćwiczenia wybrać?

Następny temat

Jak poprawić wyskok

WHEY premium