SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja: ENAN+WINO+PROVIRON

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Aleks: na razie spokojnie jadę na Enanie 3 miesiące, więc jest czas na obserwację organizmu i ewentualne modyfikacje.

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 391 Wiek 40 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 15282
dobre podejscie do tematu. mogles dodac fotki sylwetki i dac foto relacje z cyklu by ci tu doradzili dobrze co zmienic ewentualnie w cyklu :)

j**AC TE p******ONE SFD
SAME d****E TU k***A SA
j**AC SFD
j**AC SFD

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Po 3 tygodniach bicia miałem jakiś dzień kryzysowy i ciśnienie skoczyło mi do 160(może stres w pracy, może coś inne czynniki), ale w szpitalu na SOR jak mnie badali to po 2godzinach już zeszło do ok.140 i mnie puścili z kwitkiem, że wszystko będzie OK, więc na następny dzień na szybko zrobiłem badania krwi.
To był tylko jeden dzień z takim wysokim ciśnieniem, aczkolwiek tętno od początku cyklu podniesione do ok.90 (na sucho ok.80).
Morfologia OK, EKG też OK. Waga stoi, choć pas lekko w dół. Czuję się lekko napuchnięty jakbym wodę łapał(i zrobiłem też badania potasu), choć michę staram się trzymać. Teraz dorzucam więcej aerobów 5x30min (było 3x30min) i obetnę 200kcal. Libido w pierwsze 2 tygodnie bardzo wysokie, teraz zaczynam 4 tydzień już i jakby niższe.

Pytanie czy już coś robić z estro? (Po 3 tyg. 70 norma 11-44, gdy startowałem miałem estro 21, przy tej samej normie w tym samym labie)


pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3778 Napisanych postów 18455 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205571
Estradiol zbijaj bo masz dość wysoki
1

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Mam Symex 30tabletek po 25mg. Ile brać? (Strzały enan w pon/czw robię).

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1952 Napisanych postów 13710 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 249865
do kazdej iniekcji 0.5tabl
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
2tygodnie bierz jw a potem zrób badania
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 1383 Wiek 45 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 20705
Dzięki za porady. Ale jakieś jaja z tym dzieleniem tabsa Symexu na pół. To jest takie małe, że ze dwie mi uciekły podczas ciachania. Najlepiej chyba rozskruszyć i podzielić proch na dwie kreski

pozdr,
kamel
--

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94481 Napisanych postów 364407 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669039
Można w aptece gilotynke kupić do tabletek

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Ja przegryzam zebami na pol bo krojenie tego to tragedia. W zebach lux sie lamie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Winstrol ,clenbutrenol i teściu

Następny temat

Mozliwosc zanieczyszczen underów???

WHEY premium