SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja,waga stoi

temat działu:

Odżywianie i Odchudzanie

słowa kluczowe: , ,

Ilość wyświetleń tematu: 939

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8971
Witam.Jakoś od 3 tygodni jestem na redukcji początkowa waga wynosiła 82kg aktualna wynosi 80.7 No i niby fajnie tylko że ta waga utrzymuje sie od tygodnia.Pierwsze 2 szło całkiem fajnie odrazu zauwazylem zmianę.

Jednakowoż po tych 2 tygodniach zauważyłem że jadłem dużo za mało gdy policzylem wszystko wyszło mi gdzies 2.1~2.2k kcal mało tluszczy i wegli nie czułem się komfortowo więc zwiwkszylem kaloryke dodając T i W i jestem teraz na 2.6k.
W czym tkwi problem?
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 138 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 12122
jeśli waga poczatkowo leciała jak nalezy i sylwetka sie zmieniała nie było sensu nic ruszac i pozniej w razie zastoju podbic aktywnosc lub - 100kcal. Wszelkie wzory, kalkulatory nie sa 100% wyznacznikiem - raz wyliczysz i sie sprawdzi a raz niekoniecznie i musisz obserwowac po swoim organizmie jak na co reaguje.


Zmieniony przez - zialon w dniu 2018-04-20 10:55:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 202 Napisanych postów 415 Wiek 37 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 18388
Oblicz swoje zapotrzebowanie według wzoru http://m.sfd.pl/Zapotrzebowanie_kaloryczne,_skł._prod._żywnościowych,_BF-t276436.html plus wypełnij ankietę działu i wklej swoja dietę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8971
Z tym że na masie miałem 3.5k kcal i jakoś 2kg na miesiąc uzyskiwalem wiec na tych 2.6 powinienem i tak schodzić z wagi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3185 Napisanych postów 15808 Wiek 36 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 146709
Waga nie jest optymalna, aby monitorować progres sylwetkowy, jak miewają się obwody ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 52 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8971
Dawno nie mierzyłem obwodów na całym ciele jednakowoż moje najbardziej zalanie miejsce (nogi) się troszkę dociely,spodnie zaczęły się luźne robić reszta chyba tak samo stoi ramie 37 jak na masie. Zbijając kaloryke do 2200 bym musiał znacznie usunąć węgle.Na niskich tłuszczach jak wspominałem czułem się niekomfortowo


Zmieniony przez - croov w dniu 2018-04-20 14:37:58
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1717 Napisanych postów 27216 Wiek 29 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 516400
Jak zmieniał się obwód pasa, talii?

Kaloryka, a kaloryczność to dwa zupełnie inne pojęcia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
domer ODŻYWIANIE Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 6231 Napisanych postów 75800 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 753507
Skup się więc na obwodach ciała. Masa ciała nie jest wyznacznikiem efektów. Poza tym ilość kcal rzeczywiście zbyt niska.

Moderator działu Odżywianie

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dieta redukcyjna do oceny

Wiecej