SFD.pl Junior SFD - pierwsze kroki na siłowni i w sporcie

Dodaj odpowiedź

Redukcja, siłownia i aeroby.

Ankieta - proszę o pomoc

Wiek 15
Waga 74
Wzrost 176
Obwód pasa 84
Obwód klatki piersiowej 86
Obwód uda 55
Uprawiany sport lub inne formy aktywności (jak często) bieganie (3x tyg.), orlik (kilka razy w tyg.)
Ograniczenia żywieniowe (uczulenia, choroby) brak
Stan zdrowia zdrowy
Preferowane formy aktywności fizycznej -
Stosowane wcześniej diety (rozklad białko/ węglowodany/ tłuszcze) -
Wrażliwość na stymulanty -
Możliwosci finansowe -
Cel/problem/opis Redukcja, plan treningu
Wysłana -
Witam, ostatnio stłukłem sobie udo na orliku, więc trochę posiedziałem w domu co dało mi do myślenia, żeby już teraz zapytać się jak połączyć 3x aeroby i początki siłowni w planie treningowym. Głupio zrobiłem, że zaprzestałem diety, bo po miesiącu schudłem już 3kg, ale wszystko wróciło do normy.. Teraz chcę się wziąć w 100% i spalić do 68-70kg. Tak więc moje pytanie brzmi: jak połączyć aeroby z siłownią?

Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów?

sylwia i emil Indywidualne plany dietetyczne i treningowe Sprawdź więcej
Wysłana -
aero w dni bez siłki :)
Wysłana -
Jak chcesz, możesz na czczo(tylko wtedy jakiś antykatabolik), możesz po siłowni od razu, możesz w dni nietreningowe - do wyboru do koloru :)
Wysłana -
po treningu siłowym lepiej nie.
Wysłana -
jakieś argumenty ?

Podkręci jeszcze bardziej metabolizm po siłówce.

Zmieniony przez - bernbern w dniu 2013-08-26 12:25:32
Wysłana -
http://www.sfd.pl/Robisz_aeroby_po_treningu_siłowym_Przeczytaj,_a_przestaniesz.-t842126.html 
Wysłana -
Na każdego działa co innego, wiele kulturystów kręci aeroby po ( np. Karmowski) i nie narzeka, a wręcz poleca. Sam też nie narzekałem na spadki sił.
Wysłana -
Na redukcji aero po siłowym może być, ale na masie lepiej w dnt
Wysłana -
Zakładam, że na siłowni będę robił FBW 1 zestawem, więc w każdym dniu byłyby robione nogi, to na pewno dobre wyjście?
Wysłana -
tak
Wysłana -
To czekam aż zejdzie krwiak z uda i lecę powoli to rozbiegać. Myślę, że za 3 miesiące będę mógł wrzucić zdjęcia przed i po

Zmieniony przez - karpiu w dniu 2013-08-26 13:38:08
Strona 1 z 4
Dodaj odpowiedź