SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Redukcja, duża ilość skóry czy dużo uporczywego fatu?

temat działu:

Zdrowie i Uroda

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 1015

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 517
Siema mam 21lat 170cm 77.7kg rano.. Z 2 lata temu zgubiłem 23kg w 6 miesięcy od tamtego czasu raz się zmasowalem na kreatynce (bardzo mało mięśni miałem a nie chciałem tak wyglądać..) ogólnie po masie liczyłem 85kg no i doszło troszkę fatu normalka.. (już klatka piersiowa lepiej widoczna cała obręcz barokowa ręce tak jakby reszta fatu jaka była zmieniła się w mięśnie).. Katowalem też brzuch (w sensie z 4 razy w tygodniu po jakieś 3 ćwiczenia) od tamtego czasu zrobiłem redukcję spadlem 6kg i wtedy waga koło 80kg po przerwie jakoś 3miechy stwierdziłem pozbyć się tego czegoś (brzucha określam to tak bo już sam nw czy to dużo skóry czy dużo FATu i troszkę skory.. Bf 19%..) trzymam teraz dietę od początku roku prawie w sensie malo węgla więcej białka i średnio tłuszczy zazwyczaj z ryb albo oliwy z oliwek.. I problem jest taki spadła mi waga o 3kg podejrzewam że to tylko woda i stoi od miesiąca nawet już zacząłem stosować spalać tłuszczu i stoi dalej wacha się 77/78.. Stopniowo obcinam kalorie.. Ćwiczę 4razy w tygodniu silowo i 3x interwaly ok 20/30min max.. Nie wiem co robić. Planuję udać się do dermatologa dowiedzieć się dokładnie jak wielki jest nadmiar skóry.. A może to FAT.. Podejrzewam raczej ze to.. Ale nie wiem już sam bo waga stoi i stoi :(((... Zdj dla obczajenia.. Proszę o jakieś sugestie..

Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120

PRZYSPIESZ SPALANIE TŁUSZCZU!

Nowa ulepszona formuła, zawierająca szereg specjalnie dobranych ekstraktów roślinnych, magnez oraz chrom oraz opatentowany związek CAPSIMAX®.

Sprawdź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 517
Przepraszam że tu dodaje drugie ale nie wiem jak na telefonie dodać więcej niż jedno zdj do postu
























Zmieniony przez - kulasnk w dniu 2018-03-25 00:04:30
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Widać zarówno nagromadzenie skóry jak i to że jeszcze dużo tkanki tłuszczowej tam siedzi , takie skoki są złe i redukcje trzeba robić powoli i stopniowo tak żeby skóra również mogła nadążyć.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Kardiolog zakazał mi chodzić na siłownię. Słuchać czy nie ?

Następny temat

Szybkie wydalenie zjedzonego posiłku?

WHEY premium